Podepište se pod naše prohlášení.
Již ho podepsalo 6769 studentů.


Jméno Příjmení Škola
Jan Novák Gymnázium Olgy Havlové
Veronika Zemanová Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Mikuláš Francán Gymnázium Židlochovice
Petr Doubravský Akademicke gymnázium, škola hl. M. Prahy
Ema Ostřížková Gymnázium Olgy Havlové
Viktor René Schilke 1. Střední ScioŠkola
Barbora Kolínková Gymnázium Olgy Havlové
Markéta Prauzková Gymnázium Olgy Havlové
Klára Stolinská Gymnázium Komenského Havířov
Jonáš Felkel Malostranské gymnázium
Nikola Jurčáková Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
Samuel Šulc Gymnázium Přírodní škola
Anna Mezgerová ZŠ Na Chodovci
Martin Kubeš Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova
Ľuboš Csonka Vysoká škola báňská - Technická univerzita v Ostravě
Johana Roznětinská Gymnázium na Zatlance
Kate Ortenzi Gymnázium Evropská 33
Vojtěch Míšek Karlova univerzita
Gor Vartazaryan Gymnázium Jana Kepelera
Matěj Roubal Gymnázium Jana Keplera
Petr Jermář Malostranské gymnázium
Ondřej Nováček Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy
Roman Kříž Mezinárodní konzervatoř Praha
Kateřina Trýbová Gymnázium Kladno
Blanka Vandasová Malostranské gymnázium
Klára Vodenková Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11
Valeriya Prokopenko Trojské gymnázium
Anna Štětková Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
Tomáš Harcuba Gymnázium Jana Keplera
Valentýna Himmelová Gymnázium Jana Keplera
Marie Zatloukalová GymnGymná Olomouc Tomkova 45
Amálie Szmeková Gymnázium Na Zatlance
Julie Ježková Gymnázium Arabská
Rebecca Schussová Malostranské gymnázium
Sára Zajícová PORG Ostrava
Adéla Voldrábová Gymnázium Na Zatlance
Šárka Vohralíková Gymnázium Jana Keplera
Dorian Manto Gymnázium Duhovka
Lucie Koudelková Gymnázium Jana Nerudy
Diana Markova Gymnázium Na Zatlance
Tereza Šebková OA Hovorčovická
Štěpánka Kremlíková Gymnázium Jateční
Pavlína Barillová SOŠ Pedagogická, Evropská 33
Ondřej Černý Gymnázium Jana Keplera
Veronika Novackova BOKU, Universität für Bodenkultur Wien
Kateřina Svobodová Gymnázium Brno-Řečkovice, p. o.
Prokop Martínek Gymnázium Jana Keplera
Marie Smejkalová Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11
Sára Hájková SOŠ waldorfská Ostrava
Anna Krischke Střední průmyslová škola sdělovací techniky Pánská
Elena Mylonaki Gymnázium U Libeňského zámku
Mike Gavlák Gymnázium Omská
Laura Krejčová SOŠ pro administrativu EU, Praha 9
Anna Lozsi Gymnázium Na Zatlance
Carol Panznerová SPŠT Panská
Lucie Mojžíšková Nový PORG
František Drábek Gymnázium Jana Keplera
Tereza Barthová Karlova Univerzita
Petra Cenková Gymnázium Na Zatlance
Rudolf Brož Univerzita Palackého
Linda Kurková Gymnázium Jana Keplera
Lara Collardová Gymnázium Jana Keplera
Evq Tobolková Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Vít Nademlejnský Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
Georgia Hejduk Střední odborná škola logistických služeb
Tereza Menclová Gymnázium Matyáše Lercha
Ivan Bejin Gymnázium Jana Keplera
Lucie Konyariková Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
Alice Svobodová ZŠ Na Radosti
Marta Majerová Arcibiskupské gymnázium
Jan Chytil Malostranské gymnázium
Eva KracKráčma Gymnázium Jana Keplera
Jakub Drápalík Gymnázium Jana Keplera
Matyáš Med Gymnázium Českolipská
Stanislav Egyed Gymnázium Jana Keplera
Lucie Myslíková Střední škola umění a designu - SSUD Brno
Daniel Kurka Gymnázium Jana Keplera
Adam Egyházi Gymnázium Na Vítězné pláni
Bronislav Farkač Masarykova univerzita
Jakub Schindler Gymnázium Jana Keplera
Tereza Doležalová Ostravská univerzita
Vojtěch Felber Křesťanské Gymnázium
Anna Rendlová Malostranské gymnázium
Kryštof Talanda Střední škola umění a designu, Brno
Viktor Janiš Gymnázium Jana Keplera
Michal Rez Gymnázium Matyase Lercha
Jarmila Nýdrlová Masarykova univerzita
Lucie Vacková Gymnázium Českolipská
Adriana Marková Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská
Nikola Grzybowska Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích
Martin Kavan Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích
Lucie Smolková American Academy Brno
Chihiro Hoshi Niigata high school
Eliška Asanin Gymnázium dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem
Julia Lurfová Gymnázium Jana Keplera
Bára Růžičková FAVU, VUT Brno
Jáchym Dolejš Gymnázium Polička
Dorota Václavíková Střední škola umění a designu, Brno
Kateřina Zouplnová Gymnázium Arabská
Lucie Schejbalová Gymnázium Jana Keplera
Maria Lurfová FFUK
Adéla Pyšová Gymnázium Ústavní
Antonie Moravcová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Klara-Marie Jankovcová Gymnázium Elišky Krásnohorské
František Novák Gymnázium Jana Keplera
Barbora Mudrová Gymnázium Žatec
Nikola Papajoanu Vecny student
Olga Hloušková Gymnázium Dašická Pardubice
Tomáš Hanák VUT Brno
Kateřina Kolářová Karlova Univerzita
Kateřina Chejnová Gymnazium Jana Keplera
Ema Svobodová SPŠST Panská
Anna Adamová Technická universita Liberec
Eliška Boloňská Malostranské gymnazium
Matěj Pavlů VOŠ a SPŠ Volyně
Olena Topurko Gymnázium Jana Keplera
Agáta Vágnerová Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Josef Patočka Filosofická fakulta Univerzity Karlovy
Matěj Skuhravý Gymnasium Elišky Krásnohorské
Lucie Růžková OA Kubelíkova
Adéla Koryntová Gymnázium Omská
Matthieu Morin Gymnázium Omská
Tereza Janská Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Erika Hylenova VoŠ a SPŠ Volyně
Miroslav Keliš SOŠ a SOU Hlinky závodí
Vojtěch Kadaňka Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Barbora Vosáhlová Sssoghk
Anna Procházková Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Martin Lédl Obchodní Akademie a Vyšší odborná Škola Příbram
Klára Dohányosová Gymnázium Na Zatlance
Jan Kudrna SPŠ PB
Alžběta Klozarová OA a VOŠ PŘÍBRAM
Adriana Svítková Gymnázium Jana Keplera
Monika Baštýřová VOŠ a SPŠ Volyně
Eliška Holá Gymnázium Na Zatlance
Apolena Kaňáková VOŠ a SUŠ textilních řemesel
Daniel Kobranov OA Hovorčovická
Jan Burkert Gymnázium Nová Paka
Kryštof Titěra Gymnázium Elišky Krasnohorské
Veronika Fialová Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
Sára Trávníčková Gymnázium Jana Keplera
Vít Springorum Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Terezie Matulová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Apolena Poláková VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská
Tereza Vorlíčková Gymnázium Tišnov
Marcela Růžičková Gymnázium J. N. Neumanna
Matouš Marťák Fakulta výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně
Jana Urbanová Ostravská univerzita
Alžběta Kadlecová Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Katerina Pospichalova Uk
Eliška Drobná Gymnázium Na Vítězné pláni
Ivan Zvardoň Střední škola Kostka s.r.o.
Vojtěch Holík Gymnázium Blansko
Jonáš Vacek Gymnázium Benešov
Lucie Bartošková Gymnázium Slovanské náměstí Brno
Ludmila Karková SUPŠS Kamenický Šenov
David Polák Ea Praha
Anežka Pospíchalová Univerzita Karlova
Adolf Ferdinand Sedláček Evangelická Akademie Praha
Aneta Galásková Univerzita Palackého
Veronika Skalová Gymnázium Thomase Manna
Antonín Skružný malostranské gymnázium
Markéta Rokosová Univerzita Palackého Olomouc
Ondřej Kobza Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Ema Wayan Danielová Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Tereza Procházková Německé gymnazium
Dominika Bartošová Gymnázium Nad Štolou
Ema Petlachová Gymnázium Tišnov
Alžběta Volhejnová Gymnázium Jana Keplera
Vít Mališ Gymnázium Olgy Havlové
Lenka Vojtová Gymnázium Olomouc-Hejčín
Václav Čapek Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
Valentina Pollová Gymnázium Hladnov
Klára Kvasnicová VUT Brno
Lucie Kohoutková Gymnazium Hladnov, Ostrava
Matěj kosnoKosň Gymnázium Hladnov
Hana Hromková Mendelova univerzita
Diviška Šiková VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov
Karolína Gilarová Gymnázium Omská
Julie Matylda Jankůj Základní škola Lipůvka
Benjamin Pavelka Educanet Brno
Jakub Trtík Gymnázium Hladnov
Barbora Sikorová SOŠ Waldorfská Ostrava
Marie Šantrochová Malostranské gymnázium
Aziz Šnyrch ZŠ Tyršova
Jindřich Nebojsa Gymnázium Matyáše Lercha
Klára Košuličová Gymnázium Brno, Řečkovice
Čeněk Motyčka Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Jiří Fišer Gymnázium Brno-Řečkovice
Adéla Pokorná Moravské Gymnázium Brno
Denisa Erkan Štřední průmyslová škola sdělovací techniky Pánská
Klára Pánková ZŠ Slovanské náměstí
Nikola Halešová Waldorfská lyceum Ostrava
Kateřina Kopečná ZŠ Lipůvka
Martin Bielik SOŠ SOU Kuřim
Vilém Vojta Gymnázium Brno-Řečkovice
Lucie Kubáčková Gymnázium Brno Řečkovice
Terezie Švehlová Sptšst Panská
Tamara Momany Univerzita Karlova
Viktor Jelonek Gymnázium Hladnov Ostrava
Vanda Patočková Biskupské gymnázium, Brno
Martina Novotná Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ, Komenského nám. 400/9, 130 00 Praha 3
Jan Čuma Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
Veronika Kolářová Gymnázium Mojmírovo náměstí s.r.o.
Ema Večeřová Gymnázium Slovanské náměstí
Eliška Černíková Gymnázium a Hudební škola hl.m.Prahy
Šimon Talanda Střední škola umění a designu, Husova 10
Alice Anagnostoudi Základní škola Jungmanova
Kinga Garus Střední Integrovaná škola Hotelového provozu a služeb Příbram
Alice Aanagnostoudi ZŠ Jumgmanova
Kristýna Velnerová SŠ Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Alexandr Mariani ČVUT FA OBOR KRAJINÁŘSKÁ ARCHITEKTURA
Andrej Pajger Škola Pre Mimoriadne Nadané deti a Gymnázium Bratislava
David Chytil Karlova univerzita
Viktorie Salemová Gymnázium Nad Alejí
Věra Josífková Gymnázium Omská
Karolína Šídová Malostranské gymnazium
Veronika Filačková Gymnázium Ústí nad Orlicí
Alžběta Murcková Gymnázium O. Havlové, Ostrava-Poruba
Jakub Hrouda Gymnázium Brno - Řečkovice
Daniela Uhrovičová Gymnázium Olgy Havlové
Katka Swierczynová Gymnázium Hladnov
Adéla Skotnicová Gymnázium Olgy Havlové
Julie Razsdíková Slovanské gymnázium
Vanessa Karasová Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Kateřina Komorousová Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Natálie Macošková Gymnázium Třinec
Aneta Budzanowská Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Tereza Legerská Gymnázium Hladnov
Dominika Krausova ZČU FDU Ladislava Sutnara
Veronika Bistrá SOU Valašské Klobouky
Samuel Syruček Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy
Jasmine Gebauerová Gymnázium Omská
Natálie Špičáková GMHŠ
Gabriela Pavlitová Organizace Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
Kristýna Korčáková KG Hostivař
Karolína Anna Hudská Křesťanské gymnázium
Karolína Anna Hudská Křesťanské gymnázium Hostivař
Anna Veselá Gymnázium Židlochovice
Magdalena Rubin Akademické gymnázium Štepanská
Agáta Coufová Křesťanské gymnázium
Klára Chromá Gymnázium Na Zatlance
Daniela Kanderová Gymnázium Hladnov
Karolína Berenová Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Emma Kodyšová Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník
Pavlína Adášková Západočeská univerzita
Klára Jarošová Gymnázium Hladnov, Ostrava
Marian Šámal Gymnázium Jana Palacha Mělník
Kryštof Miksa Gymnázium Jana Keplera
Linda Fribertová Gymnázium Chodovická
Daniel Boura Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Jáchym Vanc Gymnázium Jana Keplera
Adéla Hendrychová Gymnázium Slovanské náměstí
Vojtěch Kočí Gymnázium Omská
Elena Gajdukova Gymnázium Omská
Tomáš Vrána Gymnázium Jana Keplera
Terezie Šrámková Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Johanka Sniehottová Konzervatoř Leoše Janáčka
Daniela Sniehottová Mezinárodní konzervatoř Praha
Lucie Noháčová Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Klára Bojanovská Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Leona Kramarovičová Holubov 56
Natálie Polanská KG a SZŠ Kyjov
Anna Janoutová Gymnázium Na Vítězné pláni
Kateřina Šafářová Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov
Jakub Macháček Gymnázium Hladnov
Kateřina Křehlíková Gymnázium Slovanské náměstí
Erik Dostál UPOL
Matouš Tomka Gymnázium Český Krumlov
Iva Petrová Mendelova univerzita v Brně
Ivana Olejníčková SUPŠ textilní
Milan Míka Střední odborná škola a Střední odborné učiliště v Praze 9 – Čakovice
Sylvie Zatloukalová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Simona Tuchtasunova UPOL
Johana Žabová SPŠST Panská
Lucie Stehlíková Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace
Miroslava Schejbalová Gymnázium Jakuba Škody Přerov
Rozálie Červenková Malostranské gymnázium
Anežka Škvařilová Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Anežka Škvařilová Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Tereza Sukačová Gymnázium Brno-Řečkovice
Kateřina Železná Gymnázium Zikmunda Wintra
Aneta Bakulová Střední zdravotnická škola, Ruská
Jan Březovják Gymnázium Elišky Krásnohorské
Natálie Sobolová Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Alžběta Marková Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
Tereza Uhrová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
David Vápeník Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Karolína Silná Gymnázium Omská
Pavlína Nováková Univerzita Palackého Olomouc
Anna Sušická Gymnázium Nad Alejí
Markéta Pospíšilová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Lenka Bobčíková Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Jan Česnek Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Veronika Stoimenovová Gymnázium Hladnov, Hladnovská 35, Slezská Ostrava
Filip Mařík Gymnázium Brno tř. Kpt. Jaroše 14
Kateřina Mitáčková Karlova univerzita
Natálie Vágnerová Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Martin Belfín Gymnázium, Olomouc-Hejčín
Dorotea Šourková Evangelická akademie Praha
Anastazie Carulkova Gymnázium a hudebni škola hl. m. Prahy
Mariya Dobra Karlova Univerzita
Filip Kupka LEAF Academy a Gymnázium Nad Alejí
Amélie Ester Medunová Gymnázium Klášterec nad Ohří
Ondřej Štětka Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
William Poppy Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Erika Kubálková Malostranské gymnázium
Natálie Jesenská Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Anna Skácelová Arabská 14, Gymnázium
Tereza Češková Obchodní akademie Pardubice
Jakub Erler ČZU IVP
Tereza Ravera Pražské humanitní gymnázium
Tereza Ravera Pražské humantiní gymnázium
Vojtěch Marisko SPŠS Betlémská
Tereza Kovářová Veřejnoprávní soukromá střední škola Trivis
Karolína Wallenfelsová Gymnázium Na Zatlance
Magdaléna Vávrová SPŠPT Podskalská
Veronika Dudová SZŠ a VOŠZ Merhautova 15,Lipová 18,příspěvková organizace
Petra Veselá Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, Pontassievská 3, ZNOJMO
Luis Velázquez Gymnázium Jaroslava Seiferta
Kristina Breadon Gymnázium Ústavní
Pavlína Skudová Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Tereza Matoušková Vysoká škola kreativní komunikace
Štěpán Bukáček Univerzita Karlova
Martina Strnadlová Odborne učelište a praktická škola novy jicin
Tereza Václavíková Fakulta životního prostředí UJEP
Laura Flídrová SPgŠ Litomyšl
Alžběta Pechačová International School of Prague
Kateřina Šípová SUPŠ Praha 3
Karolína Bláhová 1. KŠPA Kladno
Roza Melkusova SUPŠ, Žižkovo náměstí, Praha - Žižkov
Hana Turnovská VŠUP
Markéta Korgerová Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Laila Amiri Gymnázium Arabská
Hana Chvátalová Gymnázium Opatov
Maria Borovskaya Gymnázium Arabská, Praha
Anna Marie Sniehottová Církevní konzervatoř Německého řádu
Adéla Krejčí Gymnázium Na Zatlance
Rachel Humplová Zš Petřiny-sever
Martin Černík Gymnázium Christiana Dopplera
Viktorie Věcková Gymnázium Dr. Randy Jablonec n. N.
Barbora Plisková Biskupské gymnázium Brno
Karolína Bechná Karlínské gymnázium
Barbora Vrublová Gymnázium Tíšnov
Klára Kutílková Gymnázium Jiřího Gutha Jarkovského ( Truhlářská)
Lukáš Malínek Gymnázium Jeseník
Zbyněk Sobotka Univerzita Palackého
Adam Kendziura Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, Praha 2, Resslova 8
Michaela Vlasáková Univerzita Karlova - Filozofická fakulta
Kristýna Matoušková MUNI Brno
Lucie Pinterová Akademické gymnázium Štěpánská
Klára Halašková Gymnázium Jana Keplera
Edmund Trubáček Univerzita Karlova
Jáchym Císler Gymnázium nad Alejí
Michaela Farabauerová Gymnázium Jana Keplera
Julie Brabcová Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Anna Klusakova ZŠ Lyčkovo náměstí
Vladimír Nezdařil Rakouské gymnázium v Praze
Michelle Encinas Gymnázium Jana Keplera
Milan Sýkora SOU stavební Telč
Klára Hamsíková Gymnázium Elišky Krásnohorské
Tereza Machová Střední škola knižní kultury
Daniel Tisoň SPŠST
Vojtěch Karel Česká lesnická akademie Trutnov
Amálie Burešová Gymnázium Přípotoční
Kryštof Záhyna Obchodní akademie Dušní
Jan Vondráček SPŠG Hellichova
Adéla Peiskerová Gymnázium Jana Nerudy
Michaela Nosková FHS UK
Anna Klodnerová Střední zahradnická škola Rajhrad
Marianna Ječmíková Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů
Magdaléna Filipová Biskupské gymnázium Brno
Magdalena Kolašínová Střední průmyslová škola stavební, Ostrava-Zábřeh
Anežka čalkovská Biskupského gymnázium Brno
Vojtěch Kundera Biskupské Gymnázium Brno
Terezie Kánska Biskupské gymnázium Brna
Johana Roznětinská Gymnázium Na Zatlance
Nikol Řehořková Zš Pod Marjánkou
Eva Sýkorová Masarykova univerzita v Brně
Adam Janík BiGy Brno
Anna Černá Gymnázium Jana Nerudy
Veronika Coufalová Bigy Brno
Zuzana Pecháčková BiGy Brno
Anna Lacková Akademické gymnázium Štěpánská
Josef Koupý Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Vojtěch Klapetek Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Adam Brož SPŠG Hellichova
Veronika Boguschová VŠCHT Praha
Eliška Halouzková Bigy Brno
Karolína Blahová Biskupské gymnázium Brno
Lucie Hegerová Biskupské gymnázium, Brno
Eliška Kuchařová Gymnázium Hladnov
Nela Ajvazi Biskupské gymnázium Brno
Tina Kalinová Gymnázium Mezinárodních a Veřejných Vztahů Praha
Kristýna Koukalová Akademické gymnázium Štěpánská
Eliska Svobodova OA Znojmo
Lukáš Konečný SŠTE Olomoucká
Jitka Boučková ZŠ německo-českého porozumění
Andrea Topinková ZŠ Horníkova Brno
Anežka Lomičová Vyšší uměleckoprůmyslová a střední uměleckoprůmyslová škola
Adéla Nováková Gymnázium, Brno, Křenová 36
MarkeMa Kafková Gymnázium nad Alejí
Markéta Sedláčková Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova
Viola Kšíkalová GMVV
Aneta Midlochová Univerzita Karlova
Marie Šubrtová Duhovka gymnázium
Patrik Voříšek Gymnázium Jana Keplera
Eliška Melicharová Univerzita Karlova
Sára Aiblová Gymnázium Brno-Řečkovice
Danka Lyčková Obchodní Akademie a Vyšší odborná škola sociální, p.o.
Barbora Hřebíčková Gymnázium Židlochovice
Petr Topinka Akademické gymnázium, škola hl. m. Prahy
Barbora Frantíková Gymnázium Na Zatlance
Adéla Ulenfeldová SPŠ Stavební Ostrava
Filip Dvořáček Biskupské gymnázium Brno
Eliška Černá Akademické gymnázium Štěpánská
Natálie Kubínková Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Jan Sova Vysoká škola ekonomická
Adriana Machová Gymnázium Nad Alejí
Eliška Nechvátalová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Lenka Kutáčová SOŠ Waldorfská, Ostrava
Tereza Gratiasová Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná
Jakub Macík LF UPOL
Viktorie Jugasová 1.Slovanské gymnázium
Simona Otypková Univerzita Palackého Olomouc
Adam Miler Gymnázium Jaroslava Žáka
Kateřina Čermáková Gymnázium Nad Alejí
Simona Mullerova Gymnazium Metodova 2, Bratislava
Tereza Všetečková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Josef Jech Gymnazium Na Pražačce
Jakub Makarov Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Jitka Nováková Malostranské gymnázium
Eliška Krumplová Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl Komenského nám.22
Lucie Zdražílková Biskupské gymnázium Brno
Kateřina Zajíčková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
David Boura Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Jiří Šváb Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc
Markéta Picková ISP
Elena Pecenová Akademie výtvarných umění Praha
Anna Polláková Gymnázium Na Pražačce
Václav Suchan České vysoké učení technické v Praze
Marie Bellofattová Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc
Anna Kabilková Akademické gymnázium, škola hl. M. Prahy
Zuzana Praislerová Gymnázium Pardubice, Dašická 1083
Marie Hoffmannová SZŠ Lipová
Nikola Mohilová SOŠ pro administrativu EU
Dominika Odvárková VOŠP a SPgŠ Litomyšl
Christina Vlašínová Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Matyáš Dvořák International School of Prague
Berta Macháčková Duhovka gymnázium
František Jelínek Střední zahradnická škola Rajhrad
Agáta Mančušková Londýnská
Klára Štěpánková Biskupské gymnázium Brno
Vivien Machková Biskupské gymnázium Brno
Lukáš Antoš Gymnázium Jana Palacha - Mělník
Tereza Pavlíková Gymnázium Olgy Havlové
Barbora Poledníková Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Tomáš Klaus Akademicke gymnázium, škola hl. M. Prahy
Petr Poremski Gymnázium Olgy Havlové
Michaela Dvořáková Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Markéta Duchanová Gymnázium Křenová, Brno
Johana Trejtnar Gymnázium Nad Alejí
Alex Donát Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara
Emma Poloučková Gymnázium Nad Alejí
Amalie Sybera International School of Prague
Blanka Havelková SOU Služeb Novovysočanská
Nelly Bartáková International School of Prague
Matyáš Zeman Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Martin Hlinovský Gymnázium Nad Alejí
Jan Hotový Gymnasium Jana Keplera
František Hrubý Gymnázium Nad Alejí
Šimon Vlasák SUPŠ
Vojtěch Keprta Gymnázium Nad Alejí
Veronika Tami Dundová Gymnázium Josefa Jungmanna
Daniel Kos Gymnázium Nad Alejí
Monika Devetterová Biskupské gymnázium Brno
Martin Rudolf Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
Anna-Marie Hanzlíková Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
Aneta Větrovská Gymnázium Jana Keplera
David Zima Hs radlicka
Benedikt Šujan Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Tereza Odvárková Gymnázium Nad Alejí
Matěj Šulc ETF UK
Lukáš Semerád Lycée Pilote Innovant
Jan Král Biskupské Gymnázium Brno
Kateřina Melicharová Gymnázium Na Pražačce
Lenka Procházková Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Šimon Pavlík Gymnázium Olgy Havlové
Vojtech Suk Gymnazium Praha 6
Anna Suchánková Gymnázium Nad Alejí
Marie Anna Coufalíková Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
Ema Kylbergerová Gymnázium Nad Alejí
Ester Zajícová Gymnázium Nad Alejí
Klaudie Lýsková Gymnázium Uničov
David Rajnoha Gymnázium Brno, třída kpt. Jaroše
Anežka Hračová Gymnázium Uničov
Petr Hnilička Klasické a španělské gymnázium, Brno - Bystrc, příspěvková organizace
Michaela Gežová Akademické gymnázium hl. m. Prahy, Štěpánská
Tereza Laštovková Gymnázium Elišky Krásnohorské
David Čermak Střední a vyšší odborná škola umelecko řemeslná Praha 5
Adam Ošťádal Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií s.r.o.
Anna Kašková Gymnázium Jana Keplera
Matěj Knop Gymnázium Jana Keplera
Anna Petruželová FAMU
Lenka Hoffingerová SPŠ a SOU Uničov
Klára Daniševská VŠCHT
Kristyna Domeckova Educanet Praha
Aneta Havránková ČAO Resslova 5
Ondřej Klaban Gymnázium Uničov
Nina Vacková Gymnázium Duhovka
Barbora Zůnová Akademické gymnázium Štěpánská
Ludmila Kojecká Gymnázium Nad Alejí
Alžběta Knápková Gymnázium Olgy Havlové
Anna Cibulková Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
Klára Urbášková Gymnázium Uničov
Anna Váchová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Inesa Loučková Střední škola prof. V. Vejdovského, Olomouc
Anna Mírková Gymnázium Luďka Pika
Matej Pesek MFF UK
Tereza Bystroňová Gymnázium Hladnov
Agáta Tůmová LFP praha 5
Jakub Horáček Masarykova Univerzita
Daniela Dorušáková Gymnázium Uničov
Hynek Frýdl Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
Eliška Šulhanová Gymnázium Uničov
Markéta Sovová Gymnázium Uničov
Magdaléna Zákorová Gymnázium Nad Aleji
Viktorie Koksová Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
Veronika Miklíková Univerzita Palackého v Olomouci
Miroslava Slavíčková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Ondrej Huth Akademické Gymnázium Štěpánská
Natálie Zákorová ZŠ Kuncova
Barbora Bennett Akademické gymnázium Štěpánská
Zuzana Hejduková Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Kryštof Záhumenský Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
Anna Sakalová Gymnázium Nad Alejí
Veronika Veselková Univerzita Palackeho v Olomouci
Barbora Veselá ZŠ Zachar, Kroměříž
Lucie Švachová ZŠ Kuncova
Barbara Hrbáčová Gymnázium Jana Nerudy
Eliška Paloncyová ZŠ Kuncova
Martina Heczková SOŠ waldorfská Ostrava
Veronika Hawlová Gymnázium Jaroslava Žáka
Kateřina Čejková SPgŠ Litomyšl
Blanka Smítková Gymnázium Kolín
deborah menšlová spšg a vošg Hellichova
Matěj Pavelka Gymnázium Jaroměř
Jiří Suchanek Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná, Zlichov
Nikola Doubravová Gymnázium Kolín
Jakub Delong Gymnázium Komenského Havířov
Eliška Sáčková Biskupské gymnázium Brno
Šárka Němcová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Karolína Jelínková SOŠ pro administrativu EU
Klára Šikulová Biskupské gymnázium Brno
Lucie Janská ZŠ 5. května
Matyáš Diestler Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Matyáš Diestler Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Stephan Vorel Lycée International Charles de Gaulle
Barbora Hluchá Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Alžběta Korytářová Gymnázium Na Zatlance
Tereza Hrubá Univerzita Karlova
Zuzana Heřmánková Gymnazium Kolín
Michal Müller SPŠ Kutná Hora
Adéla Špetlová OA Trutnov
Anna Krejčí Vejrostova 2
Dominika Kábrtová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Simona Majerechová Gymnázium Nad Alejí
Tereza Fleischmannová Akademické gymnázium
Amálie Vystavělová The English College in Prague
Veronika Kletečková Gymnázium Jana Keplera
Valérie Třebická Gymnázium Benešov
Matyáš Pik Gymnázium Uničov
Marie Nakonečná Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha
Eliška Holbojová Obchodní Akademie Sokola Tůmy, Český Těšín
Ladislav Vašek Gymnázium Karla Vaclava Raise
Vanesa Vuová Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu
Ráchel Lokvencová Malostranské gymnázium
Markéta Krejčí Gymnázium prof. J. Patočky
Ivo Randula SŠES Jesenická 1
Veronika Prieložná Gymnázium Hladnov
Michaela Klečková Gymnázium Oty Pavla
František Raučina Spš Brno, purkyňova 97
Barbora Macháčková Gymnázium Nad Alejí
Vojtěch Mervart Gymnázium Jaroslava Žáka
Jakub Koledzai FHS, UK
Majda Nečasová Gymnázium Litoměřická
Vincent Klusák Gymnasium Na Zatlance
Anna Ludmila Hrbáčová Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Barbora Nováková Gymnázium Botičská
Tamara Čedroňová Univerzita Palackého
Eliška Macáková Gymnasium Botičská
Andrea Nacházelová SPŠST
Nikola Faltýnková Gymnázium Botičská
Anna Dvořáková ČVUT FA
Daniel Kotrikov Bankovní akademie gymnázium
Martina Horáková VFU Brno
Jindřich Novotný Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň
Julius Zahradník Gymnázium Nad Alejí
Filip Čižmář Biskupské gymnázium a mateřská školka Brno
Pavla Kurková Střední zahradnická škola Rajhrad p.o
Magdaléna Dvořáková Gymnázium Na Zatlance
Adéla Kašparová Gymnázium Na Zatlance
Markéta Duchoňová Gymnázium J.A.K Nové Strašecí
František Teichmann SPŠSE a VOŠ Liberec
Michal Zatloukal Akademické gymnázium Štěpánská
František Javorský SSUPŠ Zámeček, s. r. o.
Hana Guziurová Gymnázium Komenského Havířov
Jan Židek Gymnázium Komenského, Havířov
Tereza Arnoštová Akademické gymnázium
Tereza Kašparová SPgŠ Litomyšl
Michaela Zajíčková Gymnázium Botičská
Nela Otipková Gymnázium Studentská, Havířov
Veronika Špalková Mendelovo gymnázium Opava
Klára Dolejší Gymnázium J. A. K. Nové Strašecí
Dominika Rektorová Gymnázium Postupická, Praha 4
hana gabrielová JCU
Kristína Gabrišová Vysoká škola báňská - Technická univerzita
Anna Gregořicová MSŠZe a VOŠ Opava
Věra Kafková Gymnázium, Botičská 1
Konrád Karlík SPŠG Hellichova
Eliška Bachorková Masarykova SŠ zemědělská a VOŠ, Opava
Zuzana Šrubařová Střední škola umění a designu, Brno
Tania Vavrochová Gymnázium Jana Keplera
Daniela Krásná Gymnázium Na Vítězné pláni
Vít Běhounek Gymnázium Praha 6, Arabská 14
Anna Wehrenberg The English College in Prague
Diana Filipová Univerzita Karlova
Kateřina Krejzová SOŠ Waldorfská,Ostrava
Gabriela Vokálová ČZU
Jakub Kempný SPŠG a VOŠG Hellichova
Lucie Stratilová Gymnázium Česká Lípa
Adéla Pospíšilová Gymnázium Jeseník
Natálie Mudrová Gymnázium Jeseník
Ota Cuřín Akademické gymnázium Štepanská
Václav Spěvák Filozofická fakulta UK
Petr Fiala Škola umění a designu, Brno
Adéla Kohoutová Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou
Linda Stejskalová Vysoká škola chemicko technologická v Praze
Marie Měkotová Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická
Alžběta Spurná Dvořákovo Gymnázium Kralupy nad Vltavou
Michal Vaněk Dvořákovo gymnázium a střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
Barbora Čásenská Gymnázium Duhovka
Rivka Chábová Waldorfské Lyceum
Alžběta Herzová ZŠ Kamenice
Veronika Beníšková Dvořákovo gymnázium a střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
Zdeňka Blažejovská Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov
Natálie Bodnárová Gymnázium Jeseník
Anna Lebedová Malostranské gymnázium
Patrik Berger SPŠS a OA Náchod
Veronika Jandová Dvořákovo Gymnázium a SOŠE
Karolina Hollá Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou
Veronika Bezdíčková Gymnázium Benešov
Petr Marek Biskupské gymnázium Brno
Jakub Kučera Střední a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná
Anna Doudová Gymnázium Boženy Němcové
Anna Kratochvílová SŠ chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
Halka Vašinková Gymnázium Jeseník
Klára Richterová Gymnázium Jana Keplera
Viktorie Mezerová Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Dominika Wollerová 1. Střední ScioŠkola
Kateřina Blažková Karlova univerzita
Anna Kořínková Da Vinci
Zuzana Bartíková Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Jana Kuviková Gymnázium Vídeňská 47,Brno
Hedvika Venerová Gymnázium Jana Keplera
Zuzana Arabaszova Lepařovo gymnázium Jičín
Terezie Kršková Gymnázium nad Kavalírkou
Emma Pěchoučková Arcibiskupské gymnázium
Vladěna Horáková Gymnazium Brno, Vídeňská
Tereza Křivská Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Anna Šípová Arcibiskupské gymnázium
Magdaléna Částková Arcibiskupské gynnaziun, Praha 2
Vojtěch Tax Arcibiskupské Gymnázium
Krystyna Šotková Gymnázium a OA Orlová
Isabela Janíková Gymnázium Špitálská 2
Adéla Morská Gymnázium Františka Živného
Matěj Haták Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Martin Dvořák Gymnázium Brno Křenová 36
Diviška Kudláčová Gymnázium Lauderovy školy
Marcela Hájková Masarykova univerzita, Brno
Dominik Fiala Církevní gymnázium Plzeň
Vendula Tomčiaková Gymnázium Františka Živného Bohumín
Tina Šafránková Arcibiskupské gymnázium
Jan Valík Masarykova střední škola zemědělská a vyšší odborná škola Opava
Marek Hrbáček Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55
Eliška Zapletalová Gymnázium Jana Nerudy
Kateřina Kazdová Gymnázium, Praha 6 ,Arabská 14
Ondřej Urubek Masarykova univerzita
Kryštof Kovalčík Gymnázium Hladnov, Ostrava
Julie Baboráková Arcibiskupské gymnázium
Anna Tranová Lauderovy školy
Ida Čtvrtečková LFP UK
Kateřina Volková Církevní gymnázium Plzeň
Eliška Lucáková Církevní gymnázium Plzeň
Hedvika Procházková Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Jakub Kolář Arcibiskupské Gymnázium, Prqha
Johana Ratajová Akademické gymnázium
Filip Konfršt Gymnázium Na Zatlance
Karolína Bauerová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Sebastian Štros Nový PORG
Hana Pavlíčková Gymnázium dr. Václava Šmejkala
Helena Tesárová Art & Design Institut
Barbora Bláhová Gymnázium Nad Alejí
Mariana Hejková Gymnázium Botičská
Jan Vlach EDUCAnet České Budějovice
Magdaléna Poskočilová Gymnázium Dašická Pardubice 1083
Gabriela Růžičková Gymnázium Botičská, Praha
Michal Vlček OA Kolín
Adam Provazník Gymnázium Botičská
Adam Macků Jiz po skole .
Klára Janů Spgš Beroun
Adéla Bukačová Gymnázium
Šárka Houzarová SŠO Husova 9, České Budějovice
Tomáš Puczek Obchodní akademie, Kolín
Kristýna Kellovská Gymnázium Botičská
Lukáš Mareš Gymnázium Kolim
Albert Husák SPSŠT-Panská
Veronika Volejníková Gymnázium Jana Keplera
Tomáš Danda Gymnázium Jana Keplera
Teodor Mrkvička Mensa gymnázium
Viktorie Chocholová Gymnázium Kladno
Julie Kadlecová Gymnázium Jana Keplera
Jan Vejvoda Gymnázium Kladno
Marek Schindler Gymnázium Kladno
Barbora Sklenářová Gymnázium Kladno
Kristýna Skočilasová Gymnázium Omská
David Gümpl Soukromé gymnázium Ad Fontes
Adéla Pertlíková Soukromé Gymnázium AD Fontes
Barbora Malá Gymnázium Kladno
Matyas Schenker Gymnázium Na Vítězné pláni
Barbora Bidšovská Gymnázium Kladno
Vojtěch Kryštof Břeň Arcibiskupské gymnasium
1000 let zpět bylo gronsko zelené Nelítejte na erasmus a dovolenou Zakladejte rodiny aby jste měli budoucnost
Michaela Novotná Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Petra Macková Konzervatoř Brno
Barbora Slamova MŠ Jizerska, ceske budejovice
Natálie - Alžběta Kalná OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava
Adéla Drábová Gymnázium Kladno
Vít Vohryzka Gymnázium Jateční 22
Tereza Hakličková Gymnasium Kladno
Magdalena Horká Hotelová škola Vršovická, Praha
Kateřina Heřmánková SOSŠ sv. Zdislavy - Ječná 33
Šimon Průcha SPŠ a VOŠ Kladno
Kateřina Šejbová Hotelová škola Vršovická
Josef Brůna Univerzita Karlova
Magda Moustafa Gymnázium Kladno, Nám. E. Beneše 1573
Veronika Svobodová GYMNÁZIUM EVROPSKÁ 33, Praha 6
Markéta Pešinová Církevní Gymnázium Plzeň
Filip Šaroch Hotelová škola Vršovická 43
Jakub Hošek Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli
Lada Klimešová Jihoceska Univerzita v Českých Budějovicích
Michaela Černá Gymnázium Jana Palacha
David Ouředník Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno
Šárka Machačová SUPŠS Železný Brod
Klára Melicharová Supšs, Železný Brod
Jiří Šťastný Technická Univerzita v Liberci
Jan Heřman Gymnázium Voděradská
Adéla Kaplanová Gymnázium Kolín
Barbora Adamková FSS MU
Zuzana Březinová Gymnázium Karla Sladkovského
Kristína Adamovská Masarykova univerzita
Jakub Kravčík Gymnázium Elišky Krásnohorské
Jan Krupka Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
Jana Česká Gymnázium Písek
Vanes Jeřábková Gymnazium Jiřího Ortena
Klára Nierostková Gymnázium Komenského Havířov
Michelle Landovská Gymnázium Arabská
Stella Plevová Gymnázium Komenského Havířov
Vlastimil Kaňka Gymnazium Arabská 14, Praha 6
Ivana Chochrunová Univerzita Karlova
Natalia Schwachulová Gymnázium Komenského Havířov
Tereza Košťálová Karlínská obchodní akademie
Karolína Utíkalová Gymnázium Hejčín
Daniel Hanus Gymnázium Matyáše Lercha
Tomáš Tax UK
Marie Kochanová Gymnázium, Evropská 33
Marie Ťažká Gymnázium, Arabská 14, Praha 6
Veronika Hužvárová Gymnázium, Praha 6 , Arabská 14
Adéla Veselá Gymnázium Evropská
Anna Frantikova ZŠ a MŠ Řepiste okr Frýdek Místek
Kateřina Kozlová Gymnázium Matyáše Lercha
Lenka Hoffmannová Biskupské gymnázium Brno
Anna Kalvodová Biskupské gymnázium Brno
Klára Michálková Gymnazium Evropska 33, praha 6
Gabriela Diasová Gymnázium Petra Bezruče F-M
Alexander George Eko Gymnázium
Vanda Slezáčková Gymnázium Šternberk
Natálie Čouková Gymnázium Šterberk
Ema Kalousková 1. Německé zemské gymnázium
Josefína Vrbová Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, střední odborná škola pedagogická a gymnázium Evropská, Praha 6, Evropská 33
Karolína Kačmárová Gymnázium Šternberk
Egor Kuzmin Česká zemědělská univerzita v Praze
Barbora Pařízková Akademicke gymnázium, škola hl. M. Prahy
Olesia Arkhipova ČZU
Valentýna Dostálová Akademicke gymnázium, škola hl. M. Prahy
Julie Charousová Biskupské gymnazium
Karolína Tulingerová AG Štěpánská, škola hl.m. Prahy
Markéta Tereza Piáčková Masarykova Univerzita, Fakulta sociálních studií
Anna Tomášková Gymnázium Českolipská 373
Lucie Křiváková SŠ KOSTKA VSETÍN
Nicole Rybáková Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň
Marek Bartoška soš Nymburk
Iveta Kršková Vscht
Terezie Čížková Střední Zdravotnická Škola Jaselská Brno
Anežka Nováková Biskupské gymnázium, Brno
Emilie Kadlecová Obchodní akademie Dušní
Helena Preissová Lauderovy školy
Lukáš Hypša Biskupské Gymnázium
Michaela Kazíková Biskupske Gymnazium J.N.Neumanna
Radana Panská Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
David Klemeš Střední Zemědělská škola
Pavel Láník SŠ, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín
Michaela Krchňavá I. Německé zemské gymnasium
Eliška Košatková ČAO
Kristýna Konečná Moravská střední škola, s. r. o., Olomouc
Filip Valachovič Střední škola umění a designu, Francouzská 101
Vojtěch Tichý Gymnázium Šternberk
Markéta Šemberová střední škola základní škola a mateřská škola prof. v. vejdovského olomouc - hejčín
Eliška Juřičková Gymnázium Jana Opletala, Litovel
Kateřina Machová Gymnázium Dašická 1083, Pardubice
Isabela Bouzková Gymnázium Botičská
Johana Kaňoková Gymnázium Petra Bezruče, F-M
Rebeka Chomátová Gymnázium profesora Jana Patočky
Lucie Hoffmannová Gymnázium Písek
Markéta Dlohošová Soš uměleckořemslná (Podkovářská)
Terezie Danišová Gymnázium Jeseník
Karolína Kopřivová Střední uměleckoprůmyslová škola, Žižkovo náměstí 1
Kateřina Jiřičná PfUK
Marie Masařová Metropolitní univerzita Praha
Hana Houzarová Gymnázium J.V.Jirsíka
Marie Janásková Gymnázium Šternberk
Luisa Habrová Jaroška
Květa Chaloupková Gymnázium Jana Keplera
Sára Čermáková Gymnázium Sladkovského
Markéta Konášová UK Lékařská fakulta Plzeň
Ilona Smolová Reklamní a umělecká tvorba Michael
Julie Pšenčíková Gymnázium Jana Nerudy
Ondřej Pavlík Gymnázium Olomouc-Hejčín, Tomkova 45
Anna Kateřina Machová Gymnázium Nad Štolou
Judita Stejskalová AG Štěpánská, Praha 1
Jan Vavera Biskupské gymnázium v Ostravě
Jan Sikora Střední zdravotnická škola Pisek
Michaela Hubeňáková Střední zdravotnická škola
Aneta Klevetová Obchodní akademie dr. Edvarda Beneše Slaný
Martina Krejčová Gymnázium Boženy Němcové
Lucie Vaštová Gymnázium Jiřího Ortena
Adéla Václavíková Gymnázium Slovanské náměstí
Anna Korčáková Evangelická akademie Praha
Kateřina Vaštová Gymnázium Jiřího Ortena
Lucie Smékalová Střední škola technická, Přerov
Marie Německá Arcibiskupské gymnázium v Praze
Lukáš Padevět Sportovní gymnázium Pardubice
Dominik Cacek Gymnázium Jeseník
Robin Pospíšil Gymnázium Jeseník
Eliška Strnadelová SŠT Přerov
Dominik Hron English College Prague
Štěpán Jati Gymnázium Jeseník
Jana Dufková Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče
Adéla Řežábková Arcibiskupské gymnázium
Tereza Kolková Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Adéla Cindrová SŠD Lysá nad Labem
Filip Šuranský Gymnázium Nad Štolou
Anna Bajgarová Střední odborná škola pedagogická a gymnázium
Šimon Krámský Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Adéla Mládková Gymnázium Omská
Veronika Vaculíková Biskupské gymnázium Brno
Anna Pelcová Gymnázium Evropská 33
Viktorie Sodomová Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče
Mikuláš Pikhart Gymnázium Voděradská
Kateřina Končická Gymnázium Říčany
Miroslav Kučera ČZU
Karolína Ouzká Voš, OA, SPgŠ a SZŠ Most Zdeňka Fubicha
Šárka Breckova Gymnázium Nad Alejí
Lucie Korčáková SPŠ Hranice
Justina Ema Švecová Gymnázium Nad Štolou
Hana Slabová Gymnázium Písek
Ema Kozáková Multimediální a propagační tvorba eduso
Antonín Šmíd SŠĎ Lysá nad Labem
Jan Málek Střední škola polytechnická České budějovice
Erika Vostarková SZŠ Písek
Martina Drobná Jihočeská univerzita
Karolína Boháčová OA Vinohradská
Eliška Šebestová Gymnázium Kolín
Veronika Seberová Gymnázium Šternberk
Michal Mikeska Gymnázium Ostrava-Zábřeh
Tereza Lavičková FHS UK
Veronika Přibylová Gymnázium Jana Keplera
Josef Dvořák Gymnázium Voděradská
Kateřina Šefcová Gymnázium Jeseník
Karolina Juřáková Gymnázium Šternberk
Marek Raždík Gymnázium Šternberk
Lenka Steinerová SPŠ Stavební
Nela Adámková Gymnázium Šternberk
Vojtěch Machala Gymnázium Šternberk
Karel Smolen Gymnázium Šternberk
Anita Čechová Gymnázium Šternberk
Ella Steckerová Gymnázium Šternberk
Anita Čechová Gymnázium Šternberk
Vendula Remešová Gymnázium Voděradská
Adam Dohnal Gymnázium Šternberk
Dominik Dočkal Gymnázium Šternberk
Jan socha SSTE Brno Olomoucká
Natálie Dohnalová Gymnázium Šternberk
Viktorie Stránská Gymnázium Šternberk
Lukáš Grégr Gymnazium Šternberk
Eliška Berková Gymnázium Šternberk
Denisa Mentlíková Gymnázium Šternberk
Martina Pourová Střední škola informatiky a právních studií
Eliška Veselková AG Štěpánská
David Kvapil Gymnázium Šternberk
Adéla Pospíšilová Gymnázium Šternberk
Eliška Pačesová SPŠG Hellichova
Kristýna Krejčířová Gymnázium Šternberk
Kateřina Volhejnová Pedagogická fakulta, MUNI
Valentýna Krajkovičová Gymnázium Šternberk
Kateřina Zípková Gymnázium Nad Aleji
Antonie Soukupová Gymnázium Nad Štolou
Kristián Ott 1. Lékařská Fakulta
Lucie Špačková gymnázium písnická
Ondřej Holaschke Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Tereza Křiváčková Gymnázium Jaroslava Vrchlického
Lucie Spěváčková Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník
Jan Halamka Gymnázium Šternberk
Josef Kostěnec Střední zdravotnická škola Písek
Julie Kratochvílová Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Vendula Klejchová Gymnázium Tišnov
Richard Juránek Gymnázium Šternberk
Kateřina Walachová Gymnázium Třinec
Anežka Sloupová Gjb-Spgs Přerov
Kateřina Šulcová Gymnázium Jeseník
Adam Čapek Gymnázium prof. Jana Patočky
Štěpán Popelka Klasické Gymnázium Modřany
Anna Vykoukalová Univerzita Karlova
Markéta Suchánková OA Bubeneč
Mariana Zavadil Waldorfské lyceum Praha
Štěpánka Ungrová Gymnázium Olomouc Hejčín
nataliee dlouha gymnazium J.K. Tyla, Hradec Králové
Michaela Rodáková Střední umělecká škola v Ostravě
irma brifordova Eduso
Sofia Cala Internacionální Škola v Nebušicích
Kristýna Proislová Obchodní akademie, Valašské Meziříčí
Hana Raurová Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Kristýna Laurincová Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Petr Záhora Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Jakub Landa Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
Adele Gartnerova Gymnazium hrabuvka
Klára Malysová Moravská střední škola s.r.o.
Anna Švaňhalová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Michaela Vaňková Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova
Adéla Kameníčková Gymnázium Šternberk
Jakub Sobotka sšum
Albrecht Z Těšína Smrti
Filip Trnka FS ČVUT v Praze
Klára Kačenová ČVUT
Jakub Samek Gymnázium Boženy Němcové, HK
Marie Machátová Klasické a španělské gymnázium Bystrc
Vilma Bzonková Gymnázium Mikuláše Koperníka
Nikola Hovorková Střední průmyslová škola a obchodní akademie, Frýdek-Místek
Anna Hamsíková Gymnáziun Elišky Krásnohorské
Ladislav Brel Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova
Pavel KRYPL Učiliště pro choromyslné Hradec Králové
Otokar Nepravý Učiliště pro choromyslné Hradec Králové
Jeto Nesmysl Učiliště pro choromyslné Hradec Králové
Eliška Sekaninová Gymnázium Bučovice
Daniel Kemel Gymnázium Karla Sladkovského
Tereza Obořilová Gymnázium Nad Štolou
Theodor Brož Gymnázium Nad Štolou
Miroslava Kučerová Střední škola informatiky a právních studií
Anna Vrbatová Jabok
Jan Kos Gymnázium Nad Štolou
Vendula Čížková gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
Natálie Šalamonová Gymnázium Mikuláše Koperníka
Vojtěch Cina Gymnázium Šternberk
Lukáš Zeman Gymnázium Kolín
Marie Javorová Biskupské gymnázium Brno a mateřsk škola
Justýna Králová Gymnázium Kolín
Marie Vaňková Biskupské gymnázium Brno a mateřsk škola
Natalia Pěkná Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s.r.o., Prostějov
Barbora Ordošová Evangelická teologická fakulta
Martin Vráblík Gymnázium Šternberk
Alena Rejnartová Gymnázium Jeronýmova
Julie Čulíková Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
Tereza Pečinková Gymnázium Matyáše Lercha
Hana Slámová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace; tř. Kpt. Jaroše
Eliška Nováková Akademické gymnázium
Ester Färberová Lauderovy školy
Michaela Bartoňková Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Matylda Dornerová Lauderovy školy
Nina Drozdeková Lauderovy školy
Linda Paterová Gymnázium Jana Keplera
Lenka Jakubíčková Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní
Julie Preislerová Gymnázium, Nad Kavalírkou 1
Zlatka Chlupová Farma Ráječek
Michaela Tumova SCIOSKOLA Praha 6
Linda Antoňová Gymnázium Benešov
Kateřina Bílková Biskupské gymnasium Brno
Petra Chudáčková Biskupské gymnázium Brno
Barbora Prášilová Biskupské gymnázium Brno
Veronika Dolejší Gjvj
Monika Formanová Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
Sára Černochová Bigy Brno
Jakub Votruba Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9
Šimon Jelínek Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Tomáš Chudík Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
Alžběta Slámová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Erik Stoklasa Gymnázium Jana Keplera
Karolína Sikorová Gymnázium J. V. Jirsíka
Josef Kostka gymnazium Jana Valeriana Jirsíka
Kateřina Melenová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Monika Dembická Gymnázium Šternberk
Kateřina Pavlíková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Eva Matoušová Střední škola knižní kultury
Pavlína Ledvinová Gymnázium Broumov
Veronika Zejdová Biskupské gymnázium Brno
Šimon Varaus Biskupské gymnázium Brno Barvičova 85
Barbora Zápalková Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Kateřina Eliášová Slovanské gymnazium Olomouc
Nikol Kuchtíčková Biskupské gymnázium Brno
Eliška Přádová Gymnázium Nad Kavalírkou
Petra Gaspercikova Biskupské gymnazium Brno
Andrea Kracíková OA Hovorčovická
Katarína Klobušníková Masarykova Univerzita
Phuong Ngan Tranová Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Jana Kolafová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Zuzana Mušková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Barbora Novona Husova 9 české Budějovice
Jakub Tóth Střední škola Polytechnická České Budějovice
David Jaromír Šebánek Gymnázium Strakonice
Elisabeth Šulcová Střední Uměleckoprůmyslová Škola Sklářská Železný Brod
Jan Jiráň SOŠE, COP elektrotechnicka Hluboká nad Vltavou
Vendula Fleischmannová Spgš Prachatice
Miroslava Šteflová SPŠ stavební České Budějovice
Jolana Jiráková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Alžběta Svobodová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Marek Pásek Malostranské gymnásium
Matouš Felkel ZŠ Zdeňky Braunerové
Emma Barickmanová Biskupské Gymnázium
Marie Berenika Fišerová Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
Stanislav Materna Vratislavova, Praha 2
Lenka Vítovcová Střední pedagogická škola Prachatice zahradní
Tereza Fremundová PORG Libeň
Karolína Ráblová VOŠ, SPŠ, SOŠ, Podskalská, Praha 2
Anna Homolová Biskupské gymnázium, Brno
Denisa Bejčková Gymnázium Kolín
Marek Wójtowicz Gymnázium Hladnov
Vojtěch Svačina Slezská univerzita v Opavě
Denisa Janová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Milan Jaroš Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Jan Kacafírek FSI VUT
Štěpán Stolz SSŠVT
Jan Kacafírek Fsi VUT
Jana Škorničková Střední
Monika Prouzová Gymnázium J. K. Tyla
Jan-Michael Kubíček VOŠ a SPŠ Šumperk
Tereza Podzemská Střední škola knižní kultury
Pavlína Dostálová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Nicolas Gatto Matiční Gymnázium Ostrava
Martin Zimčík Univerzita Tomáše Bati Zlín - FaME
Jan Ševic Smíchovská střední průmyslová škola
Taťána Krečmerová Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Lucie Coufalová Univerzita Karlova
Adéla Kulíšková Gymnázium Tišnov
Eliška Sitová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Vojtěch Rozehnal Masarykova univerzita
Klára Černá Střední škola Sion High School Hradec Králové
Barbora Jelinková Gymnasium Tišnov
Iveta Loukotová Gymnázium Tišnov
Kateřina Votavová Gymnázium Tišnov
Josef Bohatec Masarykova Univerzita Brno
Barbora Jelinková Gymnazium Tišnov
Jitka Vaďurová SJŠ Brno
Veronika Demelová Masarykova univerzita
Vojtěch Rezek Gymnázium Vídeňská,48
Kristýna Miková Arcibiskupské gymnázium v Kro
Ondřej Mlíkovský Univerzita Karlova v Praze
Hanka Dlouhá ČVUT
Anežka Pravdová Gymnázium Jaroslava Seiferta
Kateřina Mašatová Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára
Daniela Langerová Obchodní Akademie Olomouc
Viktorie Boháčová Gymnázium Hladnov
Markéta Orságová Gymnázium Hladnov
Rebeka Lánská Gymnázium Oty Pavla
Tereza Petrová ČZU
Jan Kozel ČZU
Anne Ryšavá Střední uměleckoprůmyslová skola sklářská Železný Brod
Markéta Brožová Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod
Adéla Boušová JU České Budějovice
Lukáš Dvořák Szš Ruská
Beáta Mandoková Gymnázium Hladnov
Alena Jenknerová Gymnázium Hladnov
Marie Anna Marko Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Jan Neubauer Masarykova univerzita
Filip Türb Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
Adéla Marková American Academy Brno
Aneta Harwotová Obchodní akademie Olomouc
Hedvika Ruszová Gymnázium Tišnov
Ondřej Škríba Obchodní akademie Olomouc
Eliška Kubešová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Pavel Kudělka Konzervatoř Brno
Adéla Havlové Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Jitka Pecháčková BuGy
Vojtěch Přerost Gymnázium Jana Keplera
Petr Diblík škola života
Lucie Drápalová Gymnázium Matyáše Lercha
Beata Pauková Gymnázium Jeseník
Ema Bagarová Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Claudie Szczuková Gymnázium Hladnov Ostrava
Dominika Klanicová Gymnázium Jana Blahoslava a střední pedagogická škola Přerov
Tereza Kratochvílová Gymnázium Jeseník
Adéla Samková Obchodní akademie Olomouc, Ekonomické lyceum
Renáta Čižmárová UPOL
Anežka Mann Gymnázium Jana Keplera
Michaela Dujková Biskupské gymnázium a mateřská škola
Iva Gregorová Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská
Barbora Ludvíková Gymnázium Jaroslava Žáka
Majda Klinkerová FŽP ČZU
Barbora Hudíková SUPŠS Železný Brod
Anna Vařeková Gymnázium Nad Alejí
Jan Dejmal Slovanské gymnázium Olomouc
Mája Horáčková Malostranské gymnásium
Monika Tvarůžková Biskupské gymnázium Brno
Linda Klimešová Střední škola uměleckých řemesel, Ostrava - Zábřeh
Vojtěch Kutílek Gymnázium a Střední odborné škola, Klášterec nad Ohří
Pavla Nazarská Západočeská Univerzita
Josefína Hlaváčová Biskupské gymnázium Brno
Klára Mádrová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Eliška Ridzoňová Gymnázium Jana Keplera
Kateřina Benková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava- Poruba
Anna Ptáčníková Biskupské gymnázium, Ostrava-Poruba
Kateřina Rusnoková Gymnázium Třinec
Lenka Kotěborská Gymnázium Žatec
Tereza Grygarová Gymnázium Hladnov
Markéta Vítková Vysoké učení technické v Brně
Aneta Hošová Gymnázium Hladnov a Jazykova škola s právem státní jazykové zkoušky
Jakub Urbanec Starší lidi ekologie taky zajímá! ;)
Mia Tejcová PORG
Mia Tejcová PORG
Markéta Pruchnická Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník
Vanda Kadaňková ZŠ Milénova
Tomáš Hale Malostranské gymnásium
Evelína Pospíšilová PřF UPOL
Tomáš Kopřiva Gymnázium Jeseník
Zuzana Albrechtová SOU-Škoda Auto Mladá Boleslav
Alexandr Stropek Sose, cop Hluboka nad Vltavou
Julie Kolářová Gymnázium Třeboň
Anna Girodová Na Zatlance Praha 5, Na Zatlance 11
Václav Krňák Gymnázium Elišky Krásnohorské
Anna Maternová Škola SPEKTRUM, Mladá Boleslav
Alena Kopečná UK
Jan Bednařík École Polytechnique Fédérale de Lausanne
Johana Došková Střední uměleckoprůmyslová škola Ústí nad Orlicí
Eliška Šottová Univerzita Karlova
Barbora Gřivnová GPOA Znojmo
Dominika Střasáková Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
Kristína Vajdová Gymnázium Pankúchova
Jakub Sehnal Gymnázium Hostivice
Zdenka Kolářová Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Tereza Navrátilová Masarykova univerzita
Anežka Zadražilová Gymnazium Pierra de Coubertina Tábor
Kateřina Konečná GVBT
Alena Pivoňková Matiční gymnázium
Josef Hoško Spš Hranice
Blanka Malá ČZA Mělnik
Natalia Kolackova Střední škola Kostka s.r.o.
Natalia Koláčková Střední škola Kostka s.r.o.
Tereza Čermáková Lékařská fakulta UK v Hradci Králové
Klára Kubešová Gymnázium Olomouc-Hejčín
Matěj Čížek SoŠ a SoU strojírenské a stavební jeseník
Lukáš Hledík SPŠ Chrudim
Jana Vašinková ZŠ Zlaté Hory
Barbora Michálková Univerzita Karlova
Simona Pevná GPOA Znojmo
Natálie Struhárová Gymnázium Jeseník
Anna Linhartová Gymnázium Na Zatlance
Hana Kovalová LF MUNI
Johana Klapsiová Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s.
Jiří Borák Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Adéla Martínková Gymnázium Hladnov
Zuzana Ďurčeková Masarykova univerzita
Gréta Rymešová Gymnázium Voděradská
Kateřina Štejdířová Střední škola cestovního ruchu a grafického designu
Natálie Šebestová Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Jana Hamplová Gymnázium Jaroslava Vrchlického
Kryštof Brouk Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Anežka Straková Střední škola knižní kultury, o.p.s.
Vojtěch Ivan Gymnázium Jeseník
Barbora Bělíková Gymnázium Blansko
Michal Hladík Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Matej Havlíček Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Kateřina Kopelentová Zš T.G.Masaryka
Terezie Mikešová Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Anna Ježková Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Michaela Kortánová Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Pavel Havlovič Gymnázium Jaroslava Vrchlického
Ráchel Žentelová Gymnázium Jana Keplera
Lucie Uhrová Gymnázium Jeseník
Petr Velc Gymnázium Jeseník
Jiří Nekvapil Obchodní akademie Olomouc
Natálie Sikorová Gymnázium Třinec
Adéla Holá Hořické gymnázium
Tomáš Svoboda Gymnázium Jeseník
Adéla Kmeťová Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Vojtěch Chlapek Gymnázium Jeseník
Kateřina Běčáková Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Julie Kapustová Gymnázium Jeseník
Simona Pospíšilová Gymnázium Jeseník
Tomáš Kostka Gymnázium Jeseník
Aneta Schwarczingerová VOŠ, SPŠ, SOŠ, Praha 2, Podskalská 10
Jana Trajboldová VOŠ, SPŠ, SOŠ, Praha 2, Podskalská 10
Annelie Kadlecová Gymnázium Jeronýmova
Viktorie Řeháková Gymnázium Na Zatlance
Sára Horáková Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
Anna Kajínková Gymnázium Českolipská
Štěpánka Procházková BiGy Brno
Barbora Valachova University of Copenhagen
Alena Matysova života
Tereza Doubravská Pražská konzervatoř
Petra Frková Univerzita Karlova
Olga Nema SŠ Michael
Ráchel Vaňková Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor
Natálie Jílková Biskupské gymnázium Brno
Eliška Weislová Lauderovy školy
Jakub Kovář SOU a SOŠ Jičínská, Mladá Boleslav
Eliška Hudcová VŠPJ
Eliška Dolenská Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
Tereza Škubalová Konzervatoř Brno
Matěj Podaný Gymnázium Boženy Němcové
Valeria Babuci spšt Liberec
Kryštof Šulc Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace
Gabriela Benitez Gymnázium Písek
Ljuba Šlechtová Vošg spšg Hellichova
Constanza Martínez Colegio Alianza Austral
Bohunka Zajíčková SPŠST Panská
Matěj Sůva Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Amálie Chocholová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
Eliška Novotná Gymnázium Jeronýmova Liberec
Denisa Šebestíková Gymnázium, Písek, Komenského 89
Mariana Rygolová Gymnázium Jeseník
Andrea Apolínová OA Plzeň
Jan Jevčák Gymnázium Pisek
Adéla Mičáková Gymnázium Jeseník
Kamila Králová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Daniel Jelínek Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9
Viktorie Stumbauerová Sš a Jš Volyně
Martin Arnican Gymnázium Písek
Hana Saňáková Gymnázium Evropská 33
Karla Kislingerová Gymnázium Teplice
Kateřina Nováková Gymnázium Příbram, Legionářů 402
Petr Doležal Gymnázium Písek
Barbora Suchánková Malostranské gymnázium
Karolína Gregorová Pražská konzervatoř
PAVLÍNA MUŽÍKOVÁ VOŠG a SPŠG v Hellichově ulici
Saša Floriánová Gymnázium Tišnov
Berenika Oudová Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče
Jindřich Šipka SZŠ Brno Jaselská, příspěvková organizace
Alžběta Zachariášová Biskupské gymnázium Brno
Ilona Klouparová SOŠ pro administrativu EU Praha
Anna Chlupová Gymnázium Tišnov
Andrea Stárková SOŠ pro administrativu EU
Klára Apeltauerová SOŠ pro administrativu EU
Sabina Křepská Hotelová škola a Obchodní akademie v Jeseníku
Marek Macke Střední odborná škola pro administrativu evropské unie
Klára Valtošová SZŠ Brno, Jaselská, příspěvková organizace
Leona Diasová Hotelová škola a Obchodní akademie
Michaela Vrbová Střední škola umění a designu Brno
Tereza Vrbová Gymnázium Křenová, Brno
Simona Trtílková Szš jaselská, zdravotnická škola
Daniela Holíková SZŠ Jaselská, Brno, příspěvková organizace
Natálie Kruckovyčová GPOA Znojmo
Helena Domanská Gymnázium bratří Čapků
Zuzana Danihelková Gymnázium J. V. Jirsíka
Štěpánka Dubská SOŠ pro administrativu EU
Linda Khadashová Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
Karolína Tomečková MU
Albert Málek Univerzita Karlova
Veronika Starobová SOŠ pro admi istrativu EU
Šimon Růžička Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická v Ústí nad Labem
Merlin Blanda Gymnázium BČ
Kristýna Kowalcze Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník
Matyáš Kuncl Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická v Ústí nad Labem
Tereza Metalova Masarykova univerzita
Veronika Tučníková SZŠ Jaselská 7/9 Brno
VERONIKA Hajdušková Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská
Valérie Výletová SZŠ Jaselská, Brno
Monika Maršálková OA Holešovice
Anna Povolná Univerzita Karlova
Adam Neduchal Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
Dominik Horák Vysoká škola kreativní komunikace
Romana Šarayová OA Holešovice
Silvie Suková SZŠ Jaselká 70
Tomáš Ondříšek Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
Berenika Mrázková SUPŠ, Žižkovo náměstí 1
Ellen Kylarová ZS Machov
Krystof Valta Glossa
Petr Kouřil COPt Uherský Brod
Eliška Toncarová Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí
Olga Shlenchak Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
Klára Hašková Gymnázium Jeronýmova Liberec
Matěj Sladký Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25
Jonas Springorum 2. lékařská fakulta UK
Ondřej Fleisig Gymnázium Klatovy
Eliška Stužková Slovanské gymnázium Olomouc
Veronika Rohlová Střední zdravotnická škola Kladno
Anna Mauerová VOŠZ a SZŠ Hradec Králové
Mojmír Blahušek Střední vinařská škola Valtice
Terezie Jurzová SZS Jaselska, Brno, příspěvková organizace
Karolína Vágnerová Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Marcela Kinclová Gymnazium, Praha 7, Nad Štolou 1
Timon Láska Biskupské gymnázium Brno
Marijana Brajdić Gymnázium Uherské Hradiště
Johanka Barsová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Klara Mazurová Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27
Danny Vašák Karlínské gymnázium
Eliška Korandová Gymnázium bratří Čapků
Šárka Syrovátková Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
Veronika Brajdić Gymnázium Uherské Hradiště
Melisa Jiranová Gymnázium prof. Jana Patočky
Pavel Pazdera Střední zahradnická škola Ostrava
Magdaléna Dudychová Bohemia- Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o.
Markéta Průšová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Valerie Hofmannová Středni škola gastronomie a farmářství Jesenik
Tereza Krausová Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Anna Jedličková Gymnázium Elgartova
Martina Vltavská Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o.
Andrea Vojtěchová již po škole
Vendula Groligová SPgŠ Pionýrská
Jonáš Stoilov PORG - Libeň
Rudolf Petržela Gymnázium Jana Keplera
Alex Macháček Karlínské gymnázium
Jan Vávra SPŠS Na Třebešíně
Lukáš Hladík Gymnázium J. K. Tyla
Lucie Vrbíková Akademické gymnázium
Leona Novotná Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
Denisa Krebsová VOŠ ot a SŠ Štětí
Daniel Marušiak GEKOM (Gymnázium Elišky Krásnohorské)
Markéta Stužková Gymnázium Štermberk
Tomáš Formánek Gymnázium a SOŠZE Vyškov
Oleksandr Koveshnikov Akademické gymnázium
Ester Burgerová Gymnázium Přírodní škola
Veronika Páníková Gymnázium Postupická
Klara Tyfova LEAF Academy
Kristýna Jordánová Západočeská univerzita v Plzni
Radek Coufal Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Michaela Denková Gymnázium Cheb
Jan Kubišta SŠ Stavební Jihlava
Václav Kuncl Gymnázium Tanvald
Barbora Vinšová Karlínské gymnázium
Daniel Devereaux Univerzita Jižní Kalifornie
Vítek Dvořák Gymnázium Jeseník
Kateřina Baďurová ZŠ sv. Zdislavy
Daniel Houška Fakulta sociálních věd UK
Monika Valášková Střední škola knižní kultury
Matěj Vyšohlíd Česká lesnická akademie Trutnov
Christina Bachmannová Aalborg University
Barbora Konštacká Střední zahradnicka Ostrava-Hulvaky příspěvková organizace
Martina Kálalová Dvořákovo gymnázium a SOŠE
Natálie Fiedlerová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Aneta Kejklíčková SOŠ pro administrativu EU
Daniela Vandasová Malostranské gymnázium
Eliška Kvasničková Univerzita Hradec Králové
Kateřina Mensová Gymnázium K. V. Raise
Kateřina Musilová Gymnázium K.V. Raise, Hlinsko v Čechách
Anna Medová ZŠ O. Nedbala
Andrej Kudláč Waldorfské lyceum
Josef Lukášek Gymnázium K. V. Raise a SOU,Hlinsko v Čechách
Aneta Maxová Střední škola obchodní a Vyšší odborná, Kněžskodvorská
Michaela Kovářová Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Zdeňka Nováková Gymnázium K. V. Raise a SOU Hlinsko
Nela Sňozíková GOAML
Lucie Šink Gymnázium K.V Raise
Filip Weber Gymnazium Karla Vaclava Raise
Vojtěch Hladík Česko-anglické gymnasium
Kateřina Vogelová Konzervatoř Jana Deyla
Maria Holcová 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy
Tina Vejvodová Gymnázium Písek
Simona Fialová Univerzita Karlova
Babeta Marková Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava- Helenín
Dominik Pňovský EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
Dominik Hušek EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
Lilia Gutierrezová Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
Petr Kuděj Gymnázium Nad Kavalírkou
Barbora Kalousková Univerzita Pardubice
Petra Ceradská Gymnázium K. V. Raise
Viktorie Jelínková Educanet ČB
Monika Jourová Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Znojmo
Markéta Koreňová Gymnázium Jateční 22
Pavla Cinkanova Jergym
Berenika Novotná SGO
Emma Žežulová Gymnázium a hudební skola Hlavniho města Prahy
Štěpánka Klipcová VOŠ, SPŠ, SOŠ Podskalská
Alžběta Lavická Akademické gymnázium hlavního města Prahy 1
Filip Horn Janáčkova akademie múzických umění
Kristýna Jiroutková Gymnázium Vysoké Mýto
Lucie Štefaničová SOŠ Civilního letectví - Praha Ruzyně
Alena Nováková SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a jazykova skola s právem státní jazykové zkoušky
Sára Syrová GJAK
Martina Černíková Vysoká škola ekonomická
Marek Flutka SPŠST v Panské
Štěpán Maxim Dančo SPŠST Panská
Anežka Gajdová Gymnázium Olgy Havlové
Dorkas Jandová SUPŠaVOŠ Jablonec nad Nisou
Barbora Gavendová Gymnázium Komenského Havířov
Ondřej Dautovský Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská
Albert Kotěšovec Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Lucie Klimkova Skalsko
Hana Dynková OSVČ - Respektující Hra
Tereza Vlachová Gymnázium Sokolov
Hana Komínová SŠ Brno Kotlářská
Bohuslav Kovář SŠSE Trnkova
Agáta Doleželová SPŠST Panská
Simona Jelínková Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko
Tereza Kudelková Gymnázium Jeseník
Radek Dostál Gymnázium K. V. Raise
anežka navrátilová Arcibiskupské gymnázim Kroměříž
Radka Dobisíková Univerzita Karlova
Anna Bártová Biskupské gymnázium J.N.Neumanna, České Budějovice
Daniel Martin Beneš Gymnázium prof. Jana Patočky
Jan Štěch Gymnásium Jana Valeriána Jirsíka
Jindřich Bouška SPŠSE Dukelská 13, České Budějovice
Veronika Vaňková GTS - Gymnázium Trhové Sviny
Nela Pejcharová střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice
Anežka Pospíchalová Střední a Vyšší Odborná Zdravotnická Škola České Budějovice
Lukáš Oupěcha Educanet Č.B
Jan Chumlen GJVJ, České Budějovice
Martin Hronek Gymnázium Zlín - Lesní čtvrt
Zuzana Kodýmová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Aneta Niederlova Vos Cheb
Klára Stropková Gymnázium J. V. Jirsíka
Adéla Hromádková Gymnázium K. V. Raise
Jana Kluibrová Gymnázium Strakonice
Simona Hanuliaková Gymnázium J. V. Jirsíka
Karolína Kdýrová SPŠST Panská
Jáchym Psohlavec Gevo j.m.
Anna Medková Gymnázium Strakonice
Šárka Blažková Gymnázium Strakonice
Adéla Měrková Hotelová škola Vršovická
Vendula Měrková Hotelová škola Vršovická
Václav Poklop Gymnázium Strakonice
Eliška Švarcová Gymnázium Strakonice
Alžběta Postupová SZŠ a VOŠ České Budějovice
Jakub Wolf Educanet české budějovice
Jan Mrázek SUPŠ a VOŠ, Jablonec nad Nisou
Aneta Schaffelhoferová Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická ČB
Petra Pešavová Německá škola v Praze
Šimon Hačecký Česká Zemědělská Univerzita v Praze
Lenka Vítovcová Střední pedagogická škola Prachatice zahradní
Juliana Chmelyk SŠ a JŠ Volyně
Filip Tesař Spš Voš Zvolenská
Aneta Žáková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Sára Štěchová Biskupské Gymnázium J.N. Neumanna České Budějovice
Karolína Kortánová Střední zdravotnická škola České Budějovice
Jana Tkadlčíková CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU
Adéla Havlová Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Jonáš Bechyně z Lažan SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou
Jiří Žaloudík Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Thanh Trang Le Educanet ČB
Tomáš Fürbacher Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
Tereza Doubková Obchodní akademi a právem státní jazykové zkoušky Písek
Barbora Bártíková VOŠ a SPŠ Volyně
Simona Charyparová Obchodní akademie s právem státní jazykové zkoušky Písek
Barbora Vicherková SPŠCH akademika Heyrovského, Ostrava
Kateřina Chvalová VOŠ a SPŠ Volyně
Marie Soukupová Gymnázium Na Zatlance
Jakub Kružberský Gymnázium Jírovcova 8
David Viktora Střední škola informatiky a právních studií
Klára Zděnková -
Tadáš Joza Sšp polytechnická
Ondřej Fabianek Zš Kamenačky
Marek Skalník Masarykova zš Kamenačky
Vendula Magerová Gymnázium Hladnov
Barbora Finferová Mzš Kamenačky
Tadeáš Joza 2.0 Polytechnicka
Jiří Gabriel GJVJ, České Budějovice
Tadeáš Joza 3.0 Polytechnická
Adéla Trejbalová Konzervatoř Duncan centre
Klára Finferová MZŠ Kamenačky
Daniel Vižďa Masarykova Základní Škola Kamenačky 4
Tereza Matějková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Tereza Barešovà Mzš kamenačky
Martin Vácha Gymnázium Jírovcova 8
Vojtěch Starý Gymnázium Jeseník
Tomáš Valtr Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Adéla Pudilová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec
Kateřina Prášková SOŠ Veterinární České Budějovice
Ondřej Hrdlička Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Linda Pešková MZŠ Kamenačky
Tereza Štogrová Lycée Vieljeux
Gabriela Janovská Gymnázium Písek
Martina Hřibová ZŠ Kamenačky
Kateřina Čapková Gymnázium Písek
Klára Bašeová Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Šárka Kozáková SPgŠ Prachatice
tereza lojíková gymnázium Písek
Julie Drncová Gymnázium Písek
Kristýna Šimková Gymnázium J.V. Jirsíka
Matyáš Toušek Gymnázium Přírodní škola
Kateřina Šťastná Gymnázium Teplice
Adéla Kroupová Gymnázium Písek
Valentýna Pavlasová Biskupské gymnázium Brno
Markéta Třísková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Lucia Gavenčiaková MUNI
Lucie Majerová ZŠ Kašperské Hory
Daniela Husníková Gymnázium Praha 6, Arabská 14
Adéla Mlejnková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
mikuláš hrdlička spšg a vošg Hellichova
Kristýna Hušková Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Dana Kobrlová SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou
František Szczepanik Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Michaela Havelková Voš, spš a soš podskalská
Hana Pololáníková Univerzita Karlova
Matěj Hemerka Univerzita Pardubice
Thuy Duong Vu Tien VOŠG a SPŠG Hellichova
Kateřina Velínská Gymnázium Ústí nad Orlicí
Eliška Martincová Gymnázium, Ústí nad Orlicí
Jáchym Tesařík Gymnázium Budějovická
Markéta Kolatková Ostravská univerzita, Přírodovědecká fakulta
Adél Preislerová SPŠG a VOŠG Hellichova 22
Barbora Němcová Gymnázium Jana Nerudy
Jarmila Kytlicová GJVJ
Petr Pavelec Gymnázium Strakonice
Kristýna koblasová Střední umělecká škola textilních řemesel
Michaela Drnková Střední zdravotnická škola, České Budějovice
Marie Vlčková Česko-anglické gymnázium České Budějovice
Yvona Kodadová Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
Sofie Glacová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Adéla Matejzíková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
Jan Seman Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Klára Pačková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Bára Horčičková Mezinárodní konzervatoř Praha
Marek Jankovský Jankovský
Adéla Grofová Gymnázium Botičská
Lucie Kolečkářová spšg a vošg Hellichova
Emma Kubertová Riverside High school Prague
Tereza Surá SZŠ a VoŠZ České Budějovice
Tereza Surá SZŠ a VoŠZ České Budějovice
Anna Walterová OA Hovorčovická
Aneta Roztomilá Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Tomáš Obůrka Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Karolína Kellovská G.A.P. Education
Ludmila Blažková Gymnázium Pelhřimov
Kryštof Kudláček Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
Eliška Barešová Gymnázium Oty Pavla
Anežka Hanáková Gymnázium Nad Alejí
Petra Píchová Copth Novovysočanská
Sofie Schveinertová Střední odborná škola Drtinova, Praha 5
Eliška Hamadejová Gymnázium Trhové Sviny
Alexander Tsvetanov OA Bubeneč, Praha 6
Adéla Dostálová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
Elijáš Miffek Gymnázium Přírodní škola
Karolína Přenosilová SOŠ Hamr Litvínov
Veronika Austová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
Ludmila Machová Zaměstnání
Zuzana Kofláková SUPŠ
Šárka Pencáková Gymnázium Olgy Havlové
Lucka Pochopová Mzš Kamenačky
Lucka Pochopová Mzš Kamenačky
Gréta Horová Gymnázium Matyáše Lercha
Kivanc Gordu Biskupské gymnazium v ostravě
Ema Marie Brejchová Slovanské gymnázium Olomouc
Ema Marie Brejchová Slovanské gymnázium Olomouc
Pavel Hablik Střední odborná škola Lorbiniv,Hamr
Natálie Baumanová SPŠG Hellichova
Eliška Náplavová Gymnázium Šumperk
Veronika Fáberová SOU Gastronomie a podnikání
Kateřina Krupičková SUPŠ Žižkov
Anna Böhmová SUPŠ
Josef Capůrka SPŠSEČB
Kateřina Hrachová Střední uměleckoprůmyslová škola
Kateřina Hráčková Gymnázium Olgy Havlové
Roman Jaroš Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
František Růžička FZŠ České Mládeže, UL
Zuzana Klupáková Akademické gymnázium Štěpánská
Antonín Gaja Slovanské gymnázium Olomouc
Alex Goykolov Gymnázium U Libeňského zámku
Tereza Režňáková Gymnázium Olomouc Hejčín
Kristýna Chaloupková Tomáše Garrigue Masaryka Opava
Dima Bladyko SŠEMI Novovysočanská Praha 9
Anna Brodexka Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 7
Adam Palivec Gymnázium Strakonice
Markéta Košková Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Veronika Vindišová Obchodní akademie Kotlářská, Brno
Klára Kropáčková Střední Škola Kniżní Kultury
Markéta Schulzová Gymnázium Nad Kavalírkou
Daniel Jírovec JCU
Helena Friedlová Mendelova univerzita
Lukáš Dambrich Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Nikola Šmoldas Gymnázium Žamberk
Adam Pavlok Gymnázium Jana Palacha
Daniela Vodičková SPŠST Panská, Praha 1
Tomáš Doleček SPŠST Panská
Žofie Pýchová Gymnázium Jana Nerudy
Josef Havlík Gymnázium Jana Palacha Mělník
Alena Pálková střední průmyslová škola Sdělovací techniky Panská
Lucie Joštová Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Kateřina Hamerníková Střední škola umění a designu Brno, Husova 10
Natálie Coufalová Střední škola umění a designu Brno Husova 10
Andrea Langová Střední škola umění a designu Brno Husova 10
Šárka pokorná Střední škola designu a vyšší odborná škola Brno, husova
Filip Bouzek Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Nare Gičuncová Univerzita Karlova, Fakulta Soc. věd
Sára Šopíková Střední škola umění a designu
Lucie Berkyová VSPŠ Ostrava
Julia Grandcourtová Gymnázium Nad Alejí
Aneta Vošmiková Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
Nikol Vašinová Gymnázium Olgy Havlové
Katerina Demetrashvili Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Štěpán Žůrek Střední umělecká škola Ostrava
Matěj Bílý Gymnázium Jana Keplera
Anežka Adamcová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Vít Hruby Gymnázium pod Svatou Horou
Markéta Schlögelová Gymnázium Jeseník
Michaela Dvořáčková SŠO a VOŠ Husova 9
Martin Fischer AVU Praha
Eduardo Sobotka Masarykova střední škola chemická
Zdeňka Uhrová Masarykova střední škola chemická
Barbora Šrytrová Gymnázium Jeronýmova Liberec
Andrea Slívová Gymnázium Olgy Havlové
Martin Kozák Gymnázium F.X. Šaldy
Kateřina Janečková Gymnázium Jeronýmova
Nikola Konvalinková Střední zemědělská škola Rakovník
Anna Paula Gruzdina Gymnázium Třinec
Kristýna Dvořáková Střední škola designu a módy Prostějov
Rebeka Elizabeth Leckie Střední škola designu a módy Prostějov
Amálie Nováková Gymnázium Jana Nerudy
Adéla Roztomilá Gymnázium PRIGO
Matyáš Pichert Gymnázium Františka Martina Pelcla Rychnov nad Kněžnou
Tomáš Pufler Gymnázium Františka Křižíka
Boris Kocián FI MUNI
Veronika Jančová Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Nikol Anneliese Szewieczková Střesdní umělecko-průmyslová škola Karlovy Vary
Eliška Pavlíková Gymnázium Slovanské náměstí
Adam Felgr Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Ludmila Palečková Gymnázium Benešov
Filip Sapík Gymnázium Brno Řečkovice
Dominik Horký Gymnázium Olomouc-Hejčín
Sarah Gargulová Střední škola umění a designu
Šárka Choulová Gymnázium, Český Krumlov
Ester Počarovská Gymnázium Na Vítězné pláni
František Majer Gymnázium Český Krumlov
TEREZA ŠTĚTINOVÁ pedagog - ZUŠ PROSEK
Beáta Vonsíková Gymnázium Komenského Havířov
Juliana Litvajová Gymnázium Český Krumlov
Jiří Jindra Masarykova univerzita
Ludmila Rousová Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Vladimíra Bačáková ZŠ Horka nad Moravou
Vojtěch Andrš Univerzita Karlova - Přírodovědecká fakulta
Kristýna Vondrakova SOŠZ a SOU Český Krumlov
Lucie Kotyzová Gymnázium Český Krumlov
Martin Mráz Gymnázium Český Krumlov
Gabriela Jochcová Gymnázium Olgy Havlové
Kryštof Hlavnička Waldorfské lyceum Praha
Johanka Chrpová Waldorfské Lyceum, Praha
Michal Průcha Gymnázium Na Vítězné pláni
Karolína Kučerová Gymnázium Český Krumlov
Kateřina Kalusová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Linda Lopatková Waldorfské lyceum
Klára Zouharová Bigy Brno
Petr Zakopal České vysoké učení technické - Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
Viktorie Navarová ČVUT FJFI
Barbora Kociánová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Kryštof Bělka Gymnázium Františka Martina Pelcla
Filip Štrach SŠO a VOŠ Husova 9
Natálie Žáčková Zdravotnická
Alena Spalenska Důchodce
Martin Nosek Elektrotechnická průmyslová škola Mohelnice
Anna Grézlová Gymnázium Křenová
Iveta Šťastná Gymnázium Brno, Křenová 36
Barbora Opletalová Gymnázium Křenová, 36
Nikola Stehurová Gymnázium Křenová, Brno
Martin Kopecký Gymnázium Křenová
Petra Procházková Gymnázium Brno, Křenová
Eliška Zavadilová Gymnázium Křenová 36
Blanka Zímová Gymnázium Plasy
Dominika Pokorná Vysoká Škola Ekonomická v Praze
Josef Tokár Gymnázium Český Krumlov
Josef Štika SOŠ Mechanizační České Budějovice
Viktorie Beránková ZŠ a MŠ Milénova
Eliška Ježková Gymnázium Brno, Křenová
Natálie Lukavská ZŠ Milénova 14
Markéta Blažková Univerzita Palackého v Olomouci
Petra Němčanská Gymnázium Brno, Křenová 36
Adéla Červinková Gymnázium Brno, Křenová 36
Eliška Klímová ZŠ A MŠ Milénova
Marie Lisá Arcibiskupské Gymnázium
Tereza Hausnerová Gymnázium Plasy
Viktorie Chloubova Stredni skola havirov Prostředni Sucha
Anežka Markéta Kašparová Arcibiskupské gymnázium
Karolína Večerková Gymnázium Přírodní škola
Kryštof Kollmann SUPŠS Kamenický Šenov
Kamu Rundusova Škola života
Amáta Vohradská Univerzita Karlova
Marie Chrastilová Gymnazium Jana Valeriána Jirsíka
Kamila Klementová Gymnázium Brno, Křenová 36
Lucie Casková ZŠ a MŠ Milénova 14
Kateřina Palíšková MZŠ Kamenačky
Michal Živný Arcibiskupské gymnázium
Vojtěch Lídl Gymnázium a SOŠ Plasy
Leon Svoboda Stredni průmyslová škola chemická Brno
Josef Jindra Střední Soukromá Škola Výpočetní Techniky
Kristina Dvořáková Gymnázium Evolution Sázavská
Matěj Volf Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Tereza Kolářová Gymnázium Evolution Sázavská, Praha 2, Vinohrady
Zuzana Slavíčková Gymnázium Oty Pavla
Tereza Součková Gymnázium Oty Pavla
Agata Drozdova Gymnazium Sazavska
Magdaléna Větrovcová Gymnázium Evolution Sázavská
André Rico Gymnázium Evolution Sázavská
Richard Kobza Gymnázium Oty Pavla
Max Talich Gymnázium Evolution Sázavská
Karel Slavíček Gymnázium Oty Pavla
Barbora Brejtrová SOŠ Multimediální tvorba Poděbrady
Jakub Pešek Waldorfské lyceum Praha
Pavlína Voháňková Střední škola designu, Lysá nad Labem
Kateřina Vrchotová SSGH Braník
Albert Doan Gymnázium Nový PORG
Eliška Mikulíková Základní škola Řehořova 3 Černovice
Eliška Mikulíková Základní škola Řehořova 3 Černovice
Adéla Dítětová Vysoká škola ekonomická v Praze
Ela Bedrníková Gymnázium Praha 6
Marek Koliha Gymnázium, Pionýrská 1370,Tachov
Tereza Úlehlová Gymnazium Oty Pavla
Prokop Šorm Business Academy Dania
Tereza Soukalová Gymnázium Na vítězné Pláni
Karolína Sokolová SOŠ Multimediálních studií Poděbrady
Samuela Walterová Gymnázium Evropská 34
Veronika Zapadlíková Gymnázium F. X. Šaldy
Marco Tálský OA Satalice
Jiří Čaďa Gymnázium Křenová 36, Brno
Sára Sojková VOŠ ,SOŠP a Gymnázium Evropská
Alžběta Puci Arcibiskupské gymnázium
Sára Sojková VOŠ ,SOŠP a Gymnázium Evropská
Matyáš Gulík Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Kristína Sobotková Gymnázium Pardubice Dašická
Veronika Rodáková Mendelovo gymnázium, Opava
Vendula Fendrychová Gymnázium Evropská 33, Praha 6 Dejvice
Julie Kosová Anglické gymnázium v Praze
Karolína Lačná Gymnázium a SOŠPG Jeronýmova
Jakub Lomoz Gymnázium Na Vítězné Pláni
Klára Buriánková Gymnázium Mnichovo Hradiště
Kateřina Chuchlerová Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium
Kryštof Říha Gymnázium Třeboň Na Sadech 308
Markéta Edrová Gymnázium Evropská
Theodore Martini VOŠ a SPŠ Volyně
Gabriela Bártová VOŠ A SPŠ VOLYNĚ
Matěj Říha VOŠ a SPŠ Volyně
Kateřina Chvalová VOŠ a SPŠ Volyně
Petra Vališová Sšpghs Litoměřice
Simona Šulcová SŠ a JŠ Volyně
Barbora Malinková Gymnázium Trhové Sviny
Kateřina Šichmanová Univerzita Karlova, právnická fakulta
Kateřina Šteflová Gymnázium a SOŠ Plasy
Kateřina Kočová Gymnázium Třeboň
Zuzana Šafrová Gymnázium a SOŠ Plasy
Kristýna Doktorová OA Bubeneč
Anna Králíková ZŠ Mutěnice
Lucie Formanová Oa Plzeň T. G. Masaryka
Josefina Slezáková Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského Ostrava
Sára Sojková VOŠ, SOŠP a Gymnázium Evropská
Vilém Krolmus Gymnázium Jana Palacha Mělník
Kristýna Jelčová Zdravotní škola E.Pöttingea Olomouc
Anna Holotová Gymnázium a SOŠ Plasy
Tereza Svatoňová Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Monika Korandová Střední odborná škola služeb
Kateřina Bejvančická Gymnázium a SOŠ Plasy
Markéta Drapáková Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická v Libereci
Viktorie Štochlová Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
Michaela Růžičková Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Zuzana Lunerová Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Josefína Veselá Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
Natálie Tesařová Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Gabriela Knollová Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Evelína Fenclová Gymnázium Plasy
Daniel Pouliček Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště Český Krumlov, Tavírna 342
Alex Fialka Střední škola a Jazyková škola Volyně
Karolína Hladká Gymnázium Jeronýmova Liberec
Magdalena Slováková Arcibiskupské gymnázium
Vojtěch Niederle Gymnázium Postupická
Martin Jalůvka Vyšší odborná škola pedagogická a sociální,Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium Evropská 33 Praha 6
Eliška Bulvová Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Adéla Kratochvílová Arcibiskupské gymnázium Praha
Jan Sovadina Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Jiří Pechanec SPŠ Chrudim
Adéla Čujová Gymnázium Jeseník
Eva Hanušková Gymnázium Ústavní
Tereza Nováková Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Michal Záhora Masarykova Střední Škola Chemická Praha
Gabriela Bedečová Gymnázium Jeseník
Klára Nozarová SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara Plzeň
Rozálie Pražáková Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína
Martina Thýnová Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Ladislav Mares Ssams
Ladislav Mares SŠ a MŠ na bojišti
Klára Bílková Hotelová škola Vincenze Priessnitze
Julie Navrátilová Střední zdravotnická škola Hranice
Šárka Růžičková První české gymnázium v Karlových Varech
Martina Kyjevská První české gymnázium v Karlových Varech
Vojtěch Michal Gymnázium Na Vítězné pláni
Jan Smisitel Obchodní akademie Český Těšín
Tereza Farkavcová První české gymnázium v K. Varech
Dan Tychtl První české gymnázium v Karlových Varech
Sára Čepeláková První české gymnázium v Karlových Varech
Michaela Bubeníčková Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové
Barbora Kobesová První české gymnázium v Karlových Varech
Šárka Stádníková 1. české Gymnázium v Karlových Varech
Josefa Benešová VOŠZ a SZŠ Hradec Králové
Hanka Švejdová Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33
Nadia Rachůnková Střední škola knižní kultury
Linda Kliková ZŠ Nerudova 9, Č. Budějovice
Tomáš Bodešínský OSVČ
Dominik Paukert Gymnázium Česká Třebová
David Petera Biskupské gymnázium Hradec Králové
Veronika Šindelková Masarykova univerzita
Kryštof Kukan Waldorfské Lyceum Praha
Michaela Stajnerová Gymnázium Plzeň
Štěpán Horák Střední škola Waldorfské lyceum Praha
Michaela Zrnečková SOŠ a SOU strojírenského a stavební, Jeseník
Alžběta Procházková Gymnázium Na Vítězné pláni
Emma Šílová Waldorfské lyceum Praha
Andrea Bártová Gymnázium Postupická
Petr Lindauer FSv ČVUT, Praha
Šimon Vantuch Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Tereza Nekvasilová Gymnázium Jana Keplera
Jaromír Šplíchal Gymnázium Česká Třebová
Anna Jindráková Gymnázium Nad Alejí
Klára Bulavová Střední umělecká škola, Ostrava
Adéla Zvolánková Obchodní akademie
Romana Faltýnková Gymnázium Česká Třebová
Anna Šteinerová Gymnázium Palackého 191/1
Kateřina Pazderů ČZU v Praze
Matouš Krobot SŠ Waldorfské lyceum
Jacob Schwenk Gymnázium Arabská
Kamil Krištof Gymnázium Boženy Němcové
Magdaléna Ferynová Gymnázium na Vítězné Pláni
Jakub Hajný SŠ a JŠ Volyně
Dunja Dervišbegović Prague British International School
Tomáš Koch Jazykové Gymnázium Pavla Tigrida
Anna Kotyrbová Gymnázium Hladnov
Maxim Fanta Gymnázium Ústavní
Kristýna Suldovská Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
Kristýna Hladká Gymnazium Elgartova
Anna Kutnarová Prague British International School
ksenia kosova Prague British International School
michaela hosk ekologie a životní prostředí
Marie Anna Myšičková Spšg a Vošg, Hellichova22
Libor Alföldi Gymnázium Jeseník
Barbora Pojerová SOŠ Plasy
Maria Sara Havlíčková Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám.23
Jiří Kaštan Střední průmyslová škola Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace
Natálie Paschkeová Gymnázium Jeseník
Ladislav Sejkora SOŠ Multimediálních studií Poděbrady
Jiří Jan Kňazovčík Střední průmyslová škola, Ostrava- Vítkovice, Zengrova 1
Simona Kelemenová Střední soukromá škola Jeronýmova
Patrik Žiška Gymnázium a SOŠ, Plasy
Markéta Brecherová FDU ZČU
Barbora Říhová Gymnázium a SOŠ Plasy
Christina Stránská Univerzita Palackého v Olomouci
Michaela Pechová SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara
Martin Bráblík Gymnázium Jeseník
Patrik Kmínek Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola Krnov
Sophie Šarláková Sportovní Gymnázium Plzeň
Jonáš Turek SPŠ strojnická, Plzeň
Daniel Maslák Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
Vivienne Hausmann ZŠ a MŠ Pražská 98
Kamila Čermáková Gymnázium Evolution Jižní město
Natálie Krusberská SPŠCH akademika Heyrovského, Ostrava
Sofie Winterová Gymnázium Na Vítězné pláni
Marie Tamchynová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Kristýna Válková Střední škola právní - Právní akademie, s. r. o.
Jana Tomášková SPŠ stavební
Michaela Netolická Gymnázium, Pardubice, Mozartova
Hedvika Ševců SŠ průmyslová, textilní a polygrafická Červený Kostelec
Natálie Cvrčková Gymnázium Plasy
Petra Klimešová Gymnázium Nad Alejí
Michal Ružička Střední průmyslová a Vyšší odborná škola Gen. Krátkého Šumperk
Martina Mazancová Gymnázium Tišnov
Veronika Mikulíková Biskupské gymnázium Brno
Terezie Sára Voborská Gymnázium Třeboň
Richard Boukal FSv ČVUT
Kateřina Raková Střední Podorlické vzdělávací centrum
Viktor Procházka Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
Adéla Kubalová Gymnázium Jeseník
Aneta Jiranová Gymnázium Oty Pavla
Vít Kološ Gymnázium Olgy Havlové
Erik Cigánek Gymnazium Hladnov
Vendula Benáková SPŠ Tábor
Lucie Österreicherová Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
Dominika Fuchsová Gymnázium Jana Nerudy
Jan Rouč Gymnázium Děčín
Štěpánka Šenová Matiční gymnázium Ostrava
Tereza Skalická První české gymnázium v Karlových Varech
Klára Lebdušková Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
Barbora Janoušková První české gymnázium v Karlových Varech
Veronika Bencová Zš, Jilemnického č. 2 ZH
Zuzana Kučerová Gymnázium Rájec-Jestřebí
Karolína Suková SPŠ Strojnická a SOŠ profesora Švejcara, Plzeň
Monika Kadlčíková Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Lukáš Lorenc Střední zahradnická škola Rajhrad p.o.
Lauren Rebibo Střední škola knižní kultury
Petra Bílá Gymnázium Žamberk
Julie Zdráhalová Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Dorota Veverková Arcibiskupské gymnázium v Praze
Matyáš Kadúch základní škola Kunčice pod Ondřejníkem
Johana Prixová Gymnázium Arabská
Anežka Škvařilová Gymnázium a Hudební škola hl.města Prahy
Kevin Klee Česko-anglické gymnázium s.r.o.
Eliška Jonášová Střední Umělecká Škola v Liberci
Marek Novotný Gymnázium Botičská
Jonáš Somora První české gymnázium v Karlových Varech
Ema Pecková Česko-anglické gymnázium s.r.o
Nikola Růžičková Střední odborná škola civilního letectví - Ruzyně
Tereza Černíková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Dominik Cigán Střední Zdravotnická Škola Ostrava
Anna Stoláriková Střední zdravotnická škola AGEL
Anna Kropáčová Gymnázium Jateční
Vojtěch Doležal Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
Monika Fárová Univerzita Karlova
Klára Pitoňáková Gymnázium Roudnice nad Labem
Anna Hazuková Gymnázium Luďka Pika, Plzeň
Adéla Bubáková Střední škola gastronomická a hotelová
Andrea Starečková Gymnázium Hladnov
Jana Seibertová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
Anna Soldátová Gymnázium Evropská 33
Tomáš Nerpas Zš Mojmírova 98 Piešťany
Petr Nguyen Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Sára Sverenyáková Nový Porg
Kateřina Hagarová Gymnázium a střední odborná škola Klášterec nad Ohří
Tereza Trhlíková Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
Robin Janoušek Nový PORG
Tomáš Vávra Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Kateřina Pechoušová SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Lucie Malá Gymnázium Na Vítězné pláni
Štěpán Stibor Propojení zš
Štefan Holubňak Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Alfred Holub Nový porg
Tomáš Skořepa Střední odborná škola ekologická a potravinářská
Markéta Míková SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Kristýna Švábová SOŠEP
Jaroslav Loch ŠOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Daniela Kalajová Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Martin Palus SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Eva Cyrany Lepařovo gymnázium
Klára Skůpová Biskupské gymnázium J.N.Neumanna
Tomáš Beránek SOŠEP
Kristýna Chlebová Gymnázium Hladnov, Ostrava
Ellée Civade Univerzita v Karlova
Leontýna Dohnalová Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Ondřej Procházka Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Tereza Přikrylová Gymnázium Jeseník
Richard Rothbauer SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Romana Kalajová SOŠ a VOŠ cestovního ruchu České Budějovice
František Šindelář Gymnázium Františka Palackého, Neratovice
Zuzana Havlátová Střední odborná škola ekologická a potravinářská
Jakub Novák Gymnázium Písek
Elena Nachtmannová Základní škola Bohumila Hrabala- Koráb
Tereza Růčková Střední škola zemědělská a přírodovědná
Monika Míková SZŠ a VOŠ zdravotnická České Budějovice
Kristina Kittová SOŠEP Veselí nad Lužnicí
Jan Faflík Střední odborná škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Adéla Lišková Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
Karolína Loskotová Základní a Mateřská škola Nová Bystřice
Vítek Kosobud SOŠ Ekologická a potravinářská Veselí n. Luž.
Patrik Maliterný Střední Průmyslová Škola Trutnov
Ondra Muller Gymnázium Turnov
Milan Kozák SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové
Elizabeth Lichterová ZŠ a MŠ Hronov
Johana Rulcová Masarykovo klasické gymnázium
Clauda Moghrani 4.zš Cheb
Daniela Lamacova Obchodní akademie
Adam Kalaj 1. KŠPA Kladno
Matěj Jarý Spš Tábor
Anna Viktorinová Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
Anna Paulová Spgš Beroum
Tereza Vajnerová SZŠ Ruská, Praha 10
Tereza Kovářová Obchodní akademie T.G.Masaryka Jindřichův Hradec
Adam Nádvorník SPŠ Tábor
Marie Balíková Karlínské gymnázium
Miroslav Adam Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové – Kukleny, Pražská 68
Daniel Šimák SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Carolina Hladíková Gymnázium Elgartova 4, Husovice
Klára Boučková Gymnázium Na Vítězné pláni
Antonín Beránek Karlínské gymnázium
Martin Mikl Karlínské gymnázium
Tereza Křížová Karlínské gymnázium
Barbora Bunzáková Střední odborná škola Veterinární Hradec Králové
Kristýna Sluková Karlínské gymnázium
Vendula Masarová Obchodní akademie Karlovy Vary
Terezie Herůfková Gymnázium Velké Pavlovice
Jaroslava Kubrová SOŠ veterinární HK
Adéla Fialová SZŠ a VOŠZ Plzeň
Klára Doležalová Karlínské gymnázium
Martina Sýsová Střední odborná škola veterinární - Hradec Králové
Gabriela Gergelyová SOŠ ekologicko potravinářská
Martin Rosenberg Gymnázium Nad Alejí
Terezie Štolcová VOŠ a SPŠ Šumperk
Ilona Matoušková Gymnázium Jeseník
Adam Faldus Střední škola designu, Lysá nad Labem
Tomáš Ledinský SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Sára Hrubcová OA Heroldovy sady
Andrea Šťastná Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
Martina Růžičková FaVU, VUT, Brno
Zuzka Hrňová ZŠ Starý Jičín
Kateřina Ouzká Gymnázium Jana Keplera
Šimon Tureček Gymnázium Uherské Hradiště
Adéla Červená Karlínské gymnázium
Ela Švorcová Lepařovo gymnázium Jičín
Hana Jeřábková Konzervatoř Plzeň
Jakub Sušický Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Lucie Špetová Gymnázium Omská
Klara Míková Gymnázium nad Štolou 1, Praha
Lukáš Kafka Hotelová Škola Plzen, U Borského parku 3
Jan Welser Střední odborná škola ekologická a potravinářská ve Veselí nad Lužnicí
Štěpánka Sněhotová Gymnázium Hladnov
Viktorie Vaňková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Kateřina Drábková Střední zdravotnická škola Tábor
Anna Roušarová Anglické gymnázium, SOŠ a VOŠ Pardubice
Dominika Řeháková Střední škola designu Lysá nad Labem
Adéla Martinkiva Střední zdravotnická škola Tábor
Anděla Kahounová Gymnázium prof. Jana Patočky
Matěj Bartoš průmyslovka třebešín
Marie Záluská Gymnázium Písek
Tadeáš Helešic SOŠ Sabinova Karlovy Vary
Anna Holická Gymnázium Písek
Andrea Bačevská Střední škola umění a designu Brno
Veronika Hančová ISŠ Moravská Třebová
Kristýna Kaliničová Gymnázium Jesenik
Blanka Soldátová SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Anna Srkalová Lyceum Březová
Anna Srkalová Lyceum Březová
Jaroslava Liptáková Gymnázium Jeseník
Jana Krejčiříková Střední zdravotnická škola Jaselská Brno
Linda Pařízková Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové
Alena Jelínková Gymnázium Elgartova
Gabriela Hartmanová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Natálie Farová Střední zdravotnická škola Tábor
Klára Kroupová Gymnázium Sušice
Marie Dědková SŠ DUKE Náhorní
Vít Medek gymnázium vystudované
Kristýna Urbanová Střední zahradnická škola Rajhrad
Sára Konečná VOŠG A SPŠG Hellichova
Anna Vybíralová Vysoká škola ekonomická
Albert Tománek Gymnázium Duhovka
Matěj Pospíchal JCulU
Barbora Kottová SOŠ pro administrativu EU
Veronika Havlasová Střední soukromá škola podnikatelská s.r.o. Opava Kylešovice
Lucie Jakabová Gymnázium Jana Keplera
Vojtěch Mádr Waldorfské lyceum Praha
Kristýna Matějková Gymnázium Olgy Havlové
Tereza Svěchová Gymnázium Hladnov
Leona Koppová Slovanské gymnázium Olomouc
Barbora Němcová Gymnázium Olgy Havlové
Vladan Vítek Gymnázium Olgy Havlové
Lenka Hlubiňáková Gymnázium Elišky Krásnohorské
Barbora Brožová Gymnázium Elišky Krasnohorské
Valerie Řehořová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Alice Novotmá Gymnázium Elišky Krásnohorské
Monika Čtvrtníčková Masarykova univerzita
Klára Kubenková Gymnázium Elišky Krásnohorské
Helena Lukešová Masarykova univerzita
Lenka Kraftová Gymnázium Plasy
Nikolas Monastyrskij Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
Kateřina Procházková Gymnázium Plasy
Vendula Berckova Gymnázium a SOŠ Plasy
Anna-Marie Horáková Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice
Anita Šturmová Střední zdravotnická škola Karlovy Vary
Tomáš Rendek Gymnázium Litoměřická
Anna Jíchová Univerzita Karlova
Jana Čížková Gymnázium Jeseník
Samuel Wirth Waldorfské Lyceum Praha
Anna Dorotea Šubová Gymnázium Olomouc- Hejčín
Anna Šebelová Gymnázium Olomouc-Hejčín
Eliška Soviarová Střední škola Kostka s.r.o.
Karolína Sedláková Vysoká škola polytechnická Jihlava
Mia Traplová Gymnázium Olomouc-Hejčín
Hana Šrubařová Gymnázium Hladnov
Kateřina Nejedlá Gymnázium Hladnov
Veronika Musilová Univerzita Palackého Olomouc
Tereza Řehořová Univerzita Palackého Olomouc
Sofie Círová Gymnázium Jana Palacha 1
Pavla Hašková Gymnázium Jana Palacha, Praha 1
Magdalena Kulasová Gymnázium Jana Palacha Praha 1 s.r.o.
Marie Vlasáková Gymnázium Prof. Jana Patočky
Matyáš Kolek Gymnázium Hladnov
Jeroným Hašek ČVUT
Štěpán Lucký Gymnázium Jana Palacha 1 s.r.o.
Maria Krepkova Gymnázium Hladnov
Jachym Holas Gymnázium Jana Palacha
Tereza Růžičková Konzervatoř Plzeň
Sára Hudson Gymnázium Jana Palacha
Michaela Lehningova Gymnáziu mezinárodních a veřejných vztahu
Tereza Hnaníčková Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů
Dimitra Papadopoulu Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Jan Maxim Korytar SPŠCH akademika Heyrovského, Ostrava
Jakub Kříž gymnázium Nad Kavalírkou
Jan Palouš MFF UK
David Baláž Střední škola živnostenská Sokolov
Beáta Szlauerová Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
Lenka Drahá Obchodní akademie, Chrudim
Viktorie Kratochvílová Gymnázium Jeseník
Viktorie Kratochvílová Gymnazium Jeseník
Matěj Malčík Gymnázium Jeseník
Matěj Malčík Gymnázium Jeseník
Jana Frýbová Lepařovo gymnázium Jičín
Magdalena Zbránková Technická univerzita v Liberci
Tereza Janečková Gymnázium Třeboň
Jana Korytová SOŠ Hořovice
věra nováková szes a soš poděbrady
Kateřina Stonová Gymnázium Botičská
Adéla Kovářová Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
Jana Munzarová Soukr. SŠ reklamní tvorby Michael
Dominika Šídlová Gymnázium Na Vítězné pláni
Barbora Svobodová Gymnázium Olgy Havlové
Ondřej Duda Gymnázium Opatov
Petr Procházka Gymnázium Plasy
Veronika Ledererová Pavlovská 16
Josefína Urbánková G.A.P.education
Kateřina Veitová Střední zemědělská škola a Střední odborná škola PodebPodě
Dominik Poloček Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego Czeski Cieszyn
Veronika Zedníková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Štěpán Chytrý gymnázium Jana Keplera
Klára Šajtarová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Richard Janeček Malostranské gymnásium
Adam Nedvěd ZŠ Břečťanová
Anna Černíková Gymnázium a hudební škola hl.m. Prahy
Petr Vančata Biskupské gymnázium České Budějovice
Kristýna Zatloukalová PORG Libeň
Karolína Vošická Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
Adéla Bušková Gymnázium Luďka Pika
Tereza Konečná Gymnázium Jana Palacha
Barbora Pačesová Zš. Fr. Plamínkové
Martin Arnican Gymnázium Písek
Laura Collu Gymnázium Slovanské náměstí Brno
Kateřina Vránová Střední škola řezbářská Tovačov
Isabela Navrátilová SOŠ umřleckořemeslná Podkovářská
Karolína Čechová Masarykova obchodní akademie
Eva Siažíková ZŠ Bílovice nad Svitavou
Natálie Kučinská Masarykovo gymnázium, Příbor
Barbora Křepínská Střední škola knižní kultury
Tereza Kuličková Gymnázium Nad Štolou
Klára Kozlová Gymnázium Komenského Havířov
Jana Kovářová SOŠ ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Barbora Gazdová Gymnázium Křenová, 36 Brno
Jan Kubes Novy porg
Jana Pokšteflová Masarykova obchodní akademie
Lukáš Tuček SPŠ, SOŠ, SOU Hradebni
Zuzana Činčerová PORG Libeň
Jana Přílepková Střední zdravotnická škola Tábor
Nikola Mikuláštíková Obchodní akademie
Eliška Šarounová Gymnázium Nad Štolou
Anna Zelenková Technická univerzita v Liberci
Kateřina Zaplatílková Obchodní Akademie
Alice Pilpachová Gymnázium Nad Štolou
Monika Drážďanská Jihočeská univerzita České Budějovice
Denisa Bregarová Nový PORG
Nella Papoušková Nový Porg
Nella Papoušková Nový Porg
Dalibor Janoušek Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská, Praha 1
Zdeňka Povejšilová Gymnázium Nový Bydžov
Štěpánka Segerová Gymnázium Budějovická
Klára Španělová Arcibiskupské gymnázium
Michal Dvořák Základní Škola Kožlí
Iveta Horáčková Karlínské gymnázium
Dana Přikrylová Gymnázium Nad Štolou
Klára Šťastná Biskupské gymnázium Brno
Patrik Michl Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Barbora Králová Gymnázium Budějovická
Diana Tomandlová Střední škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Arnold Kalič Gymnázium Židlochovice
Nicol Šlapáková Educanet Praha
Bára Molčíková Gymnázium Jana Keplera
Emma Rendeková ZŠ s MŠ Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom
Jan Švestka Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
Ondřej Ston Gymnázium Českolipská 373, Praha 9, 190 00
Pavlína Lenghartová Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Lukáš Sládek Gymázium a SOŠ Plasy
Alžběta Lauermannová Gymnázium Prof. Jana Patočky
Emma Šimánková Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Otakar Nádoba Gymnázium Evolution Sázavská
Anna Škarková Masarykovo gymnázium Příbor, příspěvková organizace
Klára Anna Dvořáková Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda, střední odborná skola, Praha 2, Resslova 8
Magdalena Zubatá Pražská konzervatoř
Karolína Křenková Goa sedlčany
Francesca Feliciani Střední umělecko průmyslová
Aneta Šebková Gymnázium Most, pracoviště Bílina
Eliška Nedvídková Gymnáziu F. X. Šaldy, Liberec
Tomáš Klimsza Gymnázium Hladnov
Antonín Ramet Nejsem student. Jen mi to není u prdele.
Nikola Horníková King’s College London
Eliška Ježková SOŠ Veterinární Podskalská
Bára Wünschová Gymnázium Elišky Krásnohorské
Nick Havelka Die Angewandte
Adéla Kyánková Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Tobiáš Kuneš Malostranské gymnázium
Dana Kánská důchodkyně
Michaela Růžičková Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Markéta Danišová Střední škola designu a módy, Prostějov
Eliška Hendrychová Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník
Radim Poláček První soukromé jazykové gymnázium
Katka Potěšilová Gymnázium Jana Keplera
Tomáš Formánek Univerzita Karlova v Praze
Jan Kovařík Gymnázium Jana Opletala v Litovli
Nela Bártová Fakulta výtvarných umění VUT Brno
Kryštof Pravda Mensa Gymnázium
Matouš Vavřina Zš. Fr. Plamínkové
Klára Vašatová Gymnázium J. K. Tyla
Anna Domkářová Karlova Univerzita
Tomáš Kajan VUT Brno
Tereza Brábníková Střední Pedagogická škola Karlovy Vary
Veronika Pribišová Střední pedagogická škola, KV
Amálie Honová Gymnázium Teplice
Eliška Kacirova Gymnázium Hladnov
Sara Grossmannová Gymnázium Hladnov
Kristina Benešová SOŠ Pedagogická, Evropská 33
Matěj Malcjat ISŠA Brno
Matěj Malchar ISŠA Brno, Křižíkova 15
Iva Koubíková Střední odborná škola InterDACT s.r.o
Michaela Čebišová Gymnázium Zikmunda Wintera
Kateřina Krchňáková Gymnázium Olgy Havlové
Anna Kurková Gymnázium Olgy Havlové
Johana Latochová Gymnázium Olgy Havlové
Klára Přečková Gymnázium Olgy Havlové
František Sněhota UPOL
Tereza Chudašová Gymnázium Olgy Havlové
Klára Mojová Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
Kilián Sieber Západočeská univerzita
Marie Vlčková Gymnazium Da Vinci, Dolni Brezany
David Jirka Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň
Emma Šiplová Gymnázium Luďka Pika, Plzeň
Kamila Gottsteinová Gymnázium a SOŠ Úpice
Magdaléna Komancová SOŠ Obchodu, Užitého umění a Designu, Plzeň, Nerudova 33
Kristýna Hořáková Gymnázium a SOŠpG Jeronýmova
Kristýna Hladíková Gymnázium Jana Nerudy
Sarah Polewsky Universität Passau
Dominik Pavelka Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Rebeka Stehlíková gymnázium Nad Štolou
Anna Václavková ZŠ Černošice
Jakub SlahoŠlah Spgš Beeoun
Adam Motycka SOU a SOŠ Cestovního ruchu Choceň
Jindřiška Vovesná SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická s právem SJZ
Adéla Šichnárková Gymnázium Olgy Havlové
Emma Novotná Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Kateřina Vernerová ZČU
Kateřina Komínková Moravská střední škola s.r.o
Klára Sieglová Gymnázium Jana Nerudy
Marie Zifčáková SSP Krnov umělecké zpracování dřeva
Petr Švanda Gymnázium Český Krumlov
Barbora Měchurová Gymnázium Aš, příspěvková organizace
Sára Císařová Gymnázium Oty Pavla
Globální změna klimatu je píčovina PORG pičo
Tereza Holínková Gymnázium Olgy Havlové
Jan Pavlínek Wichterlovo gymnázium
Michal Kolman Smíchovská střední průmyslová škola
Kryštof Vinter Gymnázium Nad Alejí
Vojtech Plihal University of South Wales
Filip Šarboch Gymnázium Oty Pavla
Barbora Hotová Klasické a španělské gymnázium Brno
Eliška Kirova Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Adéla Pelikánová SOŠ ekologická a potravinářská
Josef Tetour Gymnázium Sokolov
Kateřina Halová Klasické a španělské gymnázium Brno‑Bystrc
Diana Vesela OA Praha
Milan Beneš nestudent,občan s aktovním zájmem o životní prostředí
Eliška Kolářová Gymnázium J. K. Tyla
Tereza Šnédarová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Tara Svobodová Nový PORG
Klára Hudecová VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská
Vendula Večeřová Univerzita Palackého
Vanesa Frolová Střední škola služeb a podnikání, příspěvková organizace, Ostrava- Poruba, Příčná 1108
Michaela Kuglerová Akademické gymnázium Štěpánská
Tereza Konvalinková Gymnázium Český Krumlov
Nikola Exnarová VOŠZ a SZŠ Hradec Králové
Eliška Nikolová Nový PORG
Adam Křivka Gymnázium Rokycany
Dalibor Ďurčo Sou služeb Copth
Eliška Čadová SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická
Lenka Rybackova VŠÉ
Almaz Struhár GSŘMR ve Skutči
Tadeáš Rulík Vysoká škola ekonomická v Praze
Jan Chebli Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola Hostinné.
Petr Novák Janáčkova konzervatoř ostrava
Denisa Hrušínská ŠMVV Praha
Lucie Riedlová Malostranské gymnázium
Kristýna Buršíková Gymnázium Postupická
Pavla Blaszczyková Obchodní akademie PB
Marie Roszkowská Gymnázium Jana Keplera
Marta Slámová Gymnázium a hudební škola hl.m. Peahy
Markéta Trmalová Gymnázium Na Sadech 308 Třeboň
Anna Suchomelová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Alžběta Málková FAMU
Magdaléna Kopecká Malostranské gymnázium
Jody Druce International School of Prague
Ellen Wdówková Gymnázium Nový PORG
Markéta Lorencová Gymnzázium Nový PORG
Giulio Saibene International School of Prague
Frances McGinley International School of Prague
Klára Konečná Gymnázium Jeseník
Kryštof Děd Gymnázium Jana Nerudy
Nikola Káňová Gymnázium Sušice
Kristýna Nejedlá Gymnázium Vítězslava Nováka
Adela Brzicová Gymnázium Uherské Hradiště
Jaroslav Chvojka Gymnázium Litoměřická
Anaïs Dix Gymnázium Jana Nerudy
Petr Benda ZČU
Asset Gabdushev International School of Prague
Katie Miziuk International School of Prague
Barbora Trčková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Natálie Košková SUPŠ sv. Anežky České
Anastasiya Melnyk Anglicko-české gymnázium Amazon
Tereza Pokorná Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie
Barbara Matějková Střední průmyslová škola sdělovací techniky Pánská
Mariam Mansuryan International School of Prague
Aneta Švabová Gymnázium Jana Palacha, Praha 1
PAVEL SKŘIČKA Gymnázium Mezinárodních a veřejných vztahů Praha
David Kubíček ZŠ Jasanová
Veronika Francová Cyrilometodějské gymnázium základní škola a mateřská škola v Prostějově
Katrin Anderlová Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
Kristýna Šedivá Gymnázium Voděradská 2, Praha 10
Michaela Mauerová SUPŠS Kamenický Šenov
Nikol Rohlíková OA, Sos a Sou Třeboň
Tina Štěrbová Gymnázium Da Vinci
Sofie Slezáková PORG Libeň
Vojtěch Šobek Michael
Anna Štefflová Gymnázium Přípotoční
Rebeka Fučíková Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Lucie Pyšová Gymnázium Olgy Havlové
Martin Ticháček Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222, 381 01 Český Krumlov
Adéla Adamová Gymnázium Evropská
Zuzana Pirklová Gymnáziu a SOŠZE Vyškov
Filip Žíla Zš Za Nádražím
Lucie Kozlová ZŠ Za Nádražím 202
Miroslava Šoberová ZŠ Za Nádražím 222, Český Krumlov
Karolína Janoušková Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222, 381 01 Český Krumlov
Tereza Patočková Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
Eliška Stančíková Gymnázium Jana Keplera
Karla Brůhová SPŠ stavební Josefa Gočára
Lukáš Trapl Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222, 381 01 Český Krumlov
David Antoni Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222, 381 01 Český Krumlov
Natálie Matějková Waldorfská základní a střední škola v Semilech p.o.
Olga Michalová ZŠ Kuncova
Lukáš Kadlec SŠ polytechnická
Marek Kadlec SOŠE Hluboká nad Vltavou
Iveta Dostálová Gymnázium a SOŠ, Plasy
Alžběta Hesounová Gymnázium Boženy Němcové, Dačice
Karolína Homolková Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222, 381 01 Český Krumlov
Jakub Dašek Gymnázium Česká 64, České Budějovice
Julie Benčíková Střední škola designu a umění, knižní kultiry a ekonomiky Náhorní
Eliška Pechová Zs StefŠtefáni
Ana Rudić PORG Libeň
Lea Murbach Waldorfská základní a střední škola Semily, p.o.
Morgane Philippe francouzské lyceum v praze
Emma Lichtenbergová Střední škola waldorfské lyceum
Barbara Mallarino Gymnázium Nad Alejí
Andrej Sarkisov Gymnázium Bratří Čapků
Jan Osolsobě VUT Brno
Dominik Majkus Gymnázium Na Vítězné pláni
Zuzana Moučková Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3
Marie Ibrahimovičová SSUPŠ Zámeček
Markéta Nezvalová Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Zdeněk Pícl Nejsem student
Monika Šárová Střední skola řemesel a služeb
Lucie Krejčová Gymnázium Český Krumlov
František Pečený PORG Libeň
Jana Řežábková Biskupské gymnázium J.N.Neumanna
Natálie Chobodidesová GMHS
Kateřina Krejčí Gymnázium Česká 64
Kryštof Petriska Gymnázium prof. Jana Patočky
Eliška Mesteková Francouzské lyceum v Praze
Karolína Našincová Biskupské gymnázium J.N. Neumanna
Kateřina Raučinová Waldorfské lyceum, ČB
Johana Rôssnerová VOŠP, SOŠP a Gymnázium Evropská, 33
Karla Matiasovitsová VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ A SOCIÁLNÍ, STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ A GYMNÁZIA, PRAHA 6, EVROPSKÁ 33 
Martina Šimánková Gymnázium Elišky Krásnohorské
Kateřina Rokytová Gymnázium Evropská 33
Emily Schopper Nemecka škola v Praze
Kateřina Papírníková VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a gymnázium, Praha 6, Evropská 33
Dominika Machová Gymnázium Písnická 760
Karel Plavec ZŠ Havlíčkova 71
Natálie Fittnerová Gymnázium Evropská 33
Natálie Lošková Masarykova univerzita
Natalie Kattengellova MS a ZS Vetrni
Martin Veselý Gymnázium Kroměříž
Karolína Strnadová VOŠ, SOŠP a Gymnázium Evropská
Sriram Balasubramani Charles University
Viktorie Klobušická Gymnázium Zlin - Lesní čtvrť
Michael Filip Gymnázium Nad Alejí
Hana Farová Gymnáziu Na Zatlance
Kateřina Kolouchová ZČU FDULS
Klára Jakubíková SUPŠS Kamenický Šenov
Kristýna Žáková VOŠ, SOŠP a Gymnázium, Evropská 33, 160 00 Praha 6
Tomáš Trégner MFF UK
Izabela Savulová Gymnázium Česká
Bára Sochorová VOŠ a SPŠE Plzeň
Martin Vacek Gymnázium Evropská 33
Anna Arnotová Arcibiskupské gymnázium
Klára Anna Vaněčková Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše
Jan Pojsl Gymnázium Ústavní
František Arnot Gymnázium PORG - Libeň
Lubomír Dusil Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná
Anna Marie Černá Gymnázium Ústavní
Albert Möhwald FEL ČVUT
Tereza Zajícová Malostranské gymnázium
Adam Frolík PORG
Hana Machová Vyšší odborná škola pedagogická a sociální střední škola pedagogická a gymnazium Evropská 33
Kristian Ženíšek Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o.
Valerie Vítů Gymnázium Pelhřimov
Martin Matuška Janáčkova akademie múzických umění v Brně
Anežka Januszová Evropská 33
Tereza Vykypělová Gymnázium Ústavní
samuel cabrera ZŠ Gutova
Barbora Holakovská Gymnázium Evropská
Valerie Ulíková Gymnázium Český Brod
Zuzana Lafková Základní škola T.G.M. a gymnázium Česká Kamenice
Kristýna Štafenová Gymnázium Český Brod
Jan Kašpar FF UP Olomouc
Raja Tobolková Pražské humanitní gymnázium š.p.o.
Anežka Skřivánková Anglicko-české gymnazium Amazon
Anna Králová Gymnázium Český Brod
Lucie Audyová Gymnázium Český Brod
Kristýna Brožová OA Vinohradská
Karolína Kissová Gymnázium Evropská 33, Praha 6
Kateřina "Dodo" Doudová ZŠ genpor. Fr. Peřiny
Tereza Vitoušová Gymnázium Českolipská
Pavla Rajsnerová Sportovní gymnázium a Gymnázium, Kladno
Paula Biedková Karlova univerzita
Veronika Dohnalová Gymnázium Aš, příspěvková organizace
Lenka Setnická Gymnázium Čakovice
Matěj Bartoník SOŠ Josefa Sousedíka, Vsetín
Tereza Milová Gymnázium Český Krumlov
Barbora Rokytová Gymnázium Uherské Hradiště
Radka Batelková Gymnázium Litoměřická
Veronika Petrášková Biskupské Gymnázium J. N. Neumanna
Ema Němcová ZŠ za nádražím 222, český Krumlov 38101
Manka Lustigová Západočeská univerzita, fakulta umění Ladislava Sutnara
Ondřej Cakl Střední škola informatiky a právních studií, o. p. s.
Michal Chrt Střední škola polytechnická České Budějovice
Ema Zoe Shipstead ZŠ Generála Klapálka
Anna Košařová Vysoká škola ekonomická v Praze
Linda Vlčková Přírodovědecká fakulta JU
Hana Nguyenová Vysoká škola ekonomická v Praze
Dalibor Šamořil Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Eliška Ansorge Waldorfské lyceum Semily
Zahrá Boufala VOŠ a SUŠ textilních řemesel
Johana Gombíková Gymnázium Brno-Řečkovice
Sára Molodovcová Střední zemědělská škola
Jan Holík Mendelova univerzita
Eliška Vlčková Univerzita Palackého v Olomouci
Petr Molodovec SOAS sokolov
Anežka Vlasatá VŠE v Praze
Josefína Tolarová SPŠG Hellichova
Lucie Vavříková Nova Role
Daniel Drahotský Gymnázium Jana Nerudy
Nela Bradíková Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Alžběta Selucká VOŠZ a SZŠ 5. května 51, Praha 4
Veronika Hrubá Gymnázium Oty Pavla
Veronika Cibulková VOŠ, SOŠP a Gymnázium Evropská 33
David Hanč ČVUT
Maja Kaletová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Lucie Šifnerová Gymnázium Nad Štolou
Kristýna Machovcová Střední odborná škola pedagogická a gymnázium Evropská 33
Kateřina Dodo Doudová ZŠ genpor. Fr. Peřiny
Václav Klimosz Gymnázium Jířího Gutha-Jarkovského, Praha 1
Šimon Svoboda Gymnázium Elišky Krásnohorské
Pavlína Šefčíková Gymnázium Olgy Havlové
Tadeáš Bodnár Střední Škola Společného Stravování Ostrava - Hrabůvka
Marie Staňková Schola Humanitas
Magdaléna Havlínová Konzervatoř Duncan centre
Ymy Hoang Mezinárodní škola v Praze (ISP)
Viktorie Bujoková Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace Komenského 16/5 682 01 Vyškov
Diana Hájková SPŠST Panská
Václav Šafránek 64 let invalidní důchodce
Jan Przezwiecki Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno
Martin Kratochvíl Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Vojtěch Dejdar Střední průmyslová škola stavební, Praha 1 ,Dusňí, 17
Zuzana Němečková důchodce
Vít Polák Biskupské Gymnázium Brno
Anežka Vávrová Střední umělecká škola textilních řemesel
Vendula Kabelová Gymnázium Česká 64, České Budějovice
Josefína Cettlová Gymnázium Teplice
Jana Klakurková Gymnázium - Brno, Řečkovice
Tomáš Houdek Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy,příspěvková organizace
Barbora Srbová Univerzita Karlova
Jakub Lang Obchodní akademie Břeclav
Igor Linhart PedF UK
Aneta Léblová Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Jan Škoda Jiráskovo gymnázium Náchod
Adéla Nováková Gymnázium Cheb
Turija Kempe už nestuduji
Klára Jenčová Gymnázium Dr. Aleše Hrdličky Humpolec
Petr Zátopek Život
Pavel Rosendorf Obchodní akademie ELDO, Brno
Natálie Hegedüsová OA Kotlářská, Brno
Petra Smolíková Zahradnicka Rajhrad
Anna Novotná SUŠTŘ
Sofie Šímová Markousovice
Anna Zvědělíková SŠUD Brno
Julie Bičišťová Gymnázium Nad Štolou
Zdeněk Tocháček Jsem ročník 1976. S vaší výzvu však souhlasím a podepisuji taky.
Rebecca Szabo Park Lane International School
Dorka Blažejovská Evropská 33
Jan Mostecký Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Hana Rulcová CMGaSOŠPG
Jan Klimeš ČLA Trutnov
Antonín Jareš Česká lesnická akademie Trutnov
Pavel Kolařík Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
Anna Kocourková Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha
Ondřej Rethy SPŠSE a VOŠ, Masarykova 3, Liberec 1
Karolína Stachová Gymnázium Nad Kavalírkou
Kateřina Klimesova Střední škola Straznice
Josef Michálek Gymnázium Arabská
David Kolovratník Karlova Univerzita
Barbora Břešťálová Gymnázium Arabská 14, Praha6
Matthias Khou Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná
Anna Ježová Střední škola umění a designu, Brno, Husova 10
Lucie Bohatá Střední škola Strážnice
Alexandra Loudová Krkonošské gymnázium a SOŠ Hostinné
Veronika Coganová Akademie múzických umění v Praze
Ondřej Horejš Trojské Gymnázium
Pavla Kozáková Easy2talk
Lucie Fidrmucová Gymnázium Brno, Křenová
Marie Matějková OA a VOŠS Ostrava-Mariánské Hory, p. o.
Klára Brodecká Sš IPF
Vendula Jurečková OA a VOŠS Ostrava-Mariánské Hory, p. o.
Irena Galařová OA a VOŠS Ostrava-Mariánské Hory, p. o.
Amálie Dašková American Academy in Prague
Sára Perutková Evropská 33
Adéla Suchánková Gymnázium Na Vítězné pláni
Jitka Benešová Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola
Jiri Zavrel VOS Jihlava
Eliska Slavatová FUD UJEP
Eliška Brychcová ZŠ Krásovy Domky
Karolína Ševčíková Střední zahradnická škola Hloubětín
Marie Šímová OA a VOŠS, Ostrava-Mariánské Hory
Julie Ferstová Sunny Canadian International School
Jiří Maršík Szeš a VOŠ zemědělská Chrudim
Petr Zahradník Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem
Julia Zlateva Newton College
Michal Petraško Gymnázium Benešov
Patricie Zálešáková Akademické gymnázium Štěpánská
Patricie Zálešáková Akademické gymnázium Štěpánská
Anna Hodíková Akademické gymnázium Štěpánská
Anna Hodíková Akademické gymnázium Štěpánská
Michaela Churavá Univerzita Tomáše Bati
Kokot Mirek Gymnázium Jana Keplera
Nikol Baičevová Univerzita Tomáše Bati
Michaela Bahulová Střední Škola Strážnice
Veronika Lokajová Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Nikol Horáková SOŠ sociální sv. Zdislavy, Ječná 33
Peter Scholtz VŠE
Anna Martínková Karlova Univerzita
David Steklý Gymnázium Přírodní škola
Markéta Lindová Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5.května, Praha 4
Klára Malá Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Eliška Hlaváčková Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita
Cecilie Klimešová Křesťanské gymnázium
Lucie Šafova Gymnázium Christiana Dopplera
Viktorie Cízlová SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara, Plzeň
Mikuláš Samko Univerzita Pardubice
Barbora Miklíčková Střední škola Strážnice, příspěvková organizace
Štěpánka Samková Soukromé gymnázium Arcus
Kristýna Komůrková Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov
Tereza Steinhartova MFF UK
Jakub Uhrin Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Liberec
Adéla Svítilová Karlínská obchodní akademie
Kryštof Krejčí Gymnázium Jana Nerudy
Hana Vránová Střední škola gastronomie a služeb, Liberec
Anna Sypěnová ZUŠ B.Kozánka, Přerov
Matěj Johánek Matiční gymnázium ostOstr
Zuzana Vlastníková Gymnázium Voděradská
Karolína Rambousková SSUPŠ Zámeček, Plzeň 1
Zuzana Marešová Gymnázium Letohrad
Karolína Rambousková SSUPŠ Zámeček
Veronika Marešová SPŠ Letohrad
Pablo Garduño Prague College
Filip Sochor Gymnázium na Pražačce
Ondra Habetinek G8MB
Matěj Lodl Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň
Daniel Drudík SSUPŠ Zámeček
Marie Masnerová Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Karolína Klvaňová Střední Uměleckoprůmyslová škola Zámeček
Jakub Nosek Střední Škola Strojírenská a Elektrotechnická
Klára Peroutková Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Pavla Silná Gymnázium Voděradská
Valerie Šmídová SSUPŠ Zámeček
Justýna Bauerová Gymnázium Český Krumlov
Sára Nejescglebová Střední škola Strážnice
Terezie Línková Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Alexander Kolowska vysoká škola Ambis
Miroslav Velebil ID
Jan Krejčí SŠŽTS Šumperk
Barbora Chodová Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Lucie Římánková Letohradske soukromé gymnagymn
Benjamin Šimák Gymnázium Jana Nerudy
Nikola Jusková SPŠT Liberec, Tyršova
Tereza Králová Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec
Martin Dedek Mensa gymnázium
Tomáš Lejsek SOŠ Strojní a Elektrotechnická Velešín
Helena Němcová Soš veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice
Eliška Kotková FFUK
Johana Grundová Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Vojtěch Kameník Technická univerzita v Liberci
Adam Vošahlíi Mensa Gymnázium
Lucie Hradecká Gymnázium Český Krumlov
Michaela Doležalová Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice
Michal Vaněk Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1, Masná 18
Alžběta Vinklárková COPTH-Novovysočanská 5
Van Quang Tran G✌️mnázium Český Krumlov
Veronika Vrabcová Přírodovědecká fakulta UK
Mario Barra Malostranské gymnázium
Karolína Jindrová SŠ DUKE Náhorní
Adéla Lukešová Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
Martin Řimnáč Gymnázium Třeboň
Vladimír Štulc 17. jedenáctiletá střední škola, Křesomyslova ul. (1957-1961)
Marek Šípek Gymnázium Dvůr králové n. Labem
Zdeněk Janeček VOŠ, SPŠ automobilní a technická
Eva Znamenáčková Gymnázium Benešov
Josefína Nejedlová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Anna Marie Kolářová Gymnázium F. X. Šaldy
Alžběta Prášilová Gymnázium Třeboň
Marie Vacková Gymnázium Na Zatlance
Marie Chyská Gymnázium Zikmunda Wintra
Lisa-Anna Žáková Deutsche Schule Prag (Německá škola v Praze)
Patricie Vaňkátová Gymnázium Nad Alejí
Magdaléna Kohoutová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Michal Vodák Gymnázium profesora Jana Patočky
Anna Lhocká Gymnázium Přípotoční
Julien Mercier Ceska Zemedelka univerzita
Štěpánka Menšíková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Kateřina Skálová Gymnázium Přípotoční
Barbora Loneková Gymnázium Na Pražačce
Jan Novák Mensa gymnázium
Aneta Mrázková Gymnázium Přípotoční
František Vlček Mensa Gymnázium
matylda habartová lauderovy školy
Ondřej Jahoda Gymnázium Brno-Řečkovice, p. o.
Tereza Texlová Gymnazium Zikmunda Wintra
Natalie Jadwiszczoková Gymnázium Kladno
Petr Kolařík Gymnázium Dr. Karla Polesného
Vladimír Dostál sou
Vojtěch Prihoda SSaMS Na Bojišti, Liberec 15
Petr Dedek Mensa Gymnázium, o.p.s.
Barbora Mrázková Západočeská univerzita v Plzni
Martina Šipanová Bigy CB
Magdalena Růžičková Gymnázium Zikmunda Wintra
Viktorie Vondráčková Gymnázium F. X. Šaldy
Sára Marie Loudová VOŠP, SOŠP a Gymnázium Praha 6, Evropská 33
Tereza Šlápotová OA Dušní
Denisa Dvořáková Umprum Uherské Hradiště
Anežka Sixtova Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Lucie Šimáčková Obchodní akademie Dušní
Kamil Údernický Humanitní proevropská škola Júliuse Fučíka
Karel Pecha Gymnázium Třeboň
Jolana Placerová Gymnázium, České Budějovice, Česká 64
Bohuslava Baštová Gymnázium Jiřího z Poděbrad
Štěpánka Kytnerová Biskupské gymnázium Brno
Alexandr Boček Sš a Voš škola aplikované kybernetiky
Anna Uhrová PSŠ Letohrad
Lucie Londinová SZŠ Prostějov
Nikol Visičová Mezinárodní Konzervatoř Praha
Soňa Nováková ZŠ Brodek u Prostějova
Kateřina Svobodová Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Leona Londinová Střední kosmetická škola, Prostějov
Jakub Dlabaja Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť
Jakub Kučera Evangelická akademie
Klára Holešinská Sš Strážnice
Marie Hradecká Karlova univerzita
Kristýna Šulcová Střední škola Gastronomická a hotelová Vrbova, Praha Braník
Kateřina Jandejsková Církevní gymnázium Kutná Hora
Radka Červinková ZŠ Červený Vrch
Anna Smutná Zš a Mš Červený Vrch
Michaela Fišerová Gymnázium Václava Beneše Třebízského
Tereza Procházková COPTH Novovysočanská
Kryštof Kálal Mensa Gymnázium
Jana Wittassková Gymnázium Pavla Tigrida
Filip Martinka Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy
Barbora Svobodová OBchodní Akademie Krupkovo náměstí
Alexandr Nikitin Sošes sou Varnsdorf
Eva Michálková Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Eliška Porubová Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Soňa Dostalová Gymnázium Slovanské náměstí
Tomáš Zavadil Gymnázium Karla Sladkovského
Zdeněk Hošek Gymnázium Písek
Anna Urushadze Gymnázium Botičská
Eliška Doskočilová Gymnázium Vysoké Mýto
Kristýna Kubičková Gymnázium Vítězslava Nováka
Martin Pipek Gymnázium Oty Pavla
Eliška Chrástková SZŠ a VOŠ
Jáchym Boušek SPŠ Podskalská
Klaudie Ráčková Biskupské gymnázium, Brno
Jan Pospíchal Gymnázium Moravský Krumlov
Jan Hlaváč Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
Liora Krejčí Lauderovy školy
Marek Kašpar Gymnázium J.K. Tyla, Hradec Králové
Vojtěch Trochta Gymnázium Christiana Dopplera
Dagmar Dostálová Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
Barbora Hnyková Arcibiskupské Gymnázium
Anne-Sophie Drahorádová VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ A SOCIÁLNÍ, STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY PEDAGOGICKÉ A GYMNÁZIA, PRAHA 6, EVROPSKÁ 33
Adéla Horáková Gymnázium Nad Kavalírkou
Filip Brtek OA Holešovice
Laura Joana Stoll Gymnázium F.X.Šaldy
Kateřina Káplová Střední škola Cestovního ruchu České Budějovice
Martin Bárta Klasické gymnázium Modřany
Matteo Francis Lenior Zš a Mš Červený Vrch
Johana Peroutová Ostrovní
Valentýna Horáčková ETF UK
Laura Marie Smrkovská Gymnázium F. X. Š.
Anežka Krutská Gymnázium Oty Pavla
Martin Švorc Zš a Mš Červený vrch
Olga Moiseeva Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
Lucie Zappeová Gymnázium Šternberk
Dominik Michálek Masarykova univerzita
Martin Pařenica Klasické gymnázium Modřany
Veronika Písačková Soš veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Veronika Motlová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Veronika Marčíková Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Vendula Podhradská Soš Morava Brno
Mariana Synková Fakulta sociálních studií MU
Eliška Svobodová Gymnázium J. A. K. Nové Strašecí
Kateřina Kadavá Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
Adéla Piskáčková Gymnázium na Zatlance
Mikuláš Svoboda Gymnázium Jana Keplera
Tereza Smejkalová SZŠ Havlíčkův Brod
Tomáš Michael Hanus Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Antivegan Plastomil Gymnázium U Masokombinátu, K Uhelné elektrárně 7
Aneta Pindurová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava
Kristýna Schonová Vysoká škola ekonomická v Praze
Jan Coufal Gymnázium Duhovka
Eliška Martínková Gymnázium Postupická
Tomáš Novotný SPŠD a.s. Praha 5 Motol
Nikola Macháčková OA Hovorčovická
Natálie Heikenwälderová Gymnázium Jaroslava Seiferta
Sára Kovaříková Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium
Dominika Veselková Gymnázium Nový Jičín
Martin Chobola Masarykova univerzita v Brně
Evelína Beníšková Gymnázium Písek
Michaela Macko Biskupské Gymnázium Brno
Klára Nechanická Gymnázium Žďár nad Sázavou
Luboš Papík SŠTŘNB
Marie Štorková Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná zdravotnická škola, Plzeň
Markéta Rybková Schola Humanitas
Michal Rapant Akademie výtvarných umění Praha
Matyáš Procházka Waldorfské lyceum Praha
Hana Jeřábková Konzervatoř Plzeň
Vojtěch Klimeš Gymnázium Třeboň
Eliška Horáčková Univerzita Karlova
Hana Šímová Gymnázium Dobruška
Pavel Nádvorník Spš chrudim
Hedvika Ocásková Střední umělecká škola, Ostrava
Agáta Sobotková SŠ -Pedevropska
Matěj Klus Gymnázium Karviná
Petra Marie Skalová Bankovní akademie
Radmila Ertlová Gymnázium Nový Jičín
Samuel Kristel SUPŠS Železný Brod
Jan Nosek SPŠ Chrudim
Klára Voráčková Gymnázium Ústavní
Petr Batěk Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově
Veronika Hájková OA Hovorčovická
Denisa Nováková Dvořákovo Gymnázium Kralupy nad Vltavou
Jan Nosek Spš Chrudim
Filip Krudenc Biskupské gymnázium Hradec Králové
Monika Čejková OA Hovorčovická
Martin Daníček VFU Brno
Tomáš Petrů Sps Chrudim
Tereza Jandová Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Adéla Kršková Základní škola Karlov
Vendula Pšenčíková Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
Šimon Kafka ZŠ Dalovice
Leon Schneider Universita J. E. Purkyně
Miroslav Bobok Gymnázium Benešov
Karolína Králová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Kateřina Šteinerová Stredni pdborno škola obchodu, uztehou umeni a designu
Roman Vyšanský Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Adela Stryzhak Gymnázium Nad Štolou
Jana Vlčková Církevní střední zdravotnická škola Grohova
Vojtěch Pechar Spš Chrudim
Nikola Švengrová Jihočeská univerzita
Amálie Fornadlová Biskupské gymnázium v Ostravě
Jiří Gač Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře
Tereza Komárková Gymnazium Sokolov
Alžběta Rejlová Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
Jan Plesník Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Zoe Schusterová Dvořákovo gymnázium v Kralupech nad Vltavou
Kateřina Fleknová Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Jan Klemš Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Barbora Šimůnková SPŠ stavební Hradec Králové
Jiřina Kynčlová Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Nikola Nováková Gymnázium Jateční
Rozárie Svobodová Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
Anna Pretlová Karlínské gymnázium
Sebastian Siebenstich Gymnázium Elišky Krásnohorské
Jakub Sixta Gymnázium nad Kavalíkou
Eva Koziorková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Jindřiška Tomšů Gymnázium Na Pražačce
Rachel Krausová Gymnázium Sokolov a krajské vzdělávací centrum
Filip Šalomon Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Otakar Caha Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč
Ema Makovcová Gymnázium Špitálská
Martin Matouš Biskupské Gymnázium Žďár nad Sázavou
Gabriela Černá Střední Zdravotnická škola Hranice
Marie Kršková Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Jakub Havlena Gymnázium Sokolov a krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
Eliška Pokorná GMVV
David Moravec Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Pavel Fáber Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
Martina Kleinová Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
Maria Nguyenová Gymnázium Sokolov
Jaroslav Dobiáš Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, přísevková organizace
Josefína Králová Karlínské gymnázium
Martin Fischer Gymnázium Jana Keplera
Veronika Slonková Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
Veronika Diosegi Gymnázium Sokolov
Ema Kocourková Gymnázium Na Zatlance
Karel Finkous 2. základní škola Mladá Boleslav
Daniel Kadlec Gymnázium Špitálská
Petr Hoch Gymnázium Sokolov
Anezka Varausova Gymnázium Sokolov
Rozálie Nedělová Konzervatoř a vyšší odborná škola Jaroslava Ježka
Ondřej Chlouda SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové
Kateřina Florkova Biskupské gymnázium v Ostravě-Porubě
Ilike Kumsová Prague British International School
Soňa Hrnčárková Biskupské gymnázium v Ostravě
Markéta Forejtová Německá škola v Praze
Vojtěch Holub J. K. Tyla,Písek
Monika Zaňková Jiráskovo gymnázium Náchod
Jiří Németh Gymnázium Sokolov
Anna Antochová Biskupské gymnázium v Ostravě
Tereza Bendová Gymnázium Sokolov
Alina Davidenko Masarykova univerzita
Lucie Brossmannová Gymnázium Sokolov a krajské vzdělávací centrum
Kateřina Mastná Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Kamila Jozová Gymnázium a obchodní akademie m.l.
Štěpán Huml DG Kralupy
Anna Venclová Jiráskovo gymnázium Náchod
Hana Šťastná Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice
Hana Švecová Arcibiskupské gymnázium, Praha 2
Ekaterina Karpenko VSE
Vojtěch Mašek Gimnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23
Timea Lopušanová Gymnázium Jana Nerudy
Anežka Smutná církevní gymnázium v Kutné Hoře
Ali Krausová Gymnázium Litoměřická
Barbora Tichá Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Martina Juřenčáková CZSŠ Grohova, Brno
Lucie Laurinová Gymnazium Sokolov
Anna Vernerová Gymnázium Karla Sladkovského
Daniel Morkes Gymnázium Sokolov
The Anh Duonng Střední průmyslová škola elektrotechnická
Kateřina Hrdá Karlova Univerzita
Adéla Bartoňová SZŠ a VOŠZ Merhautova Brno
Vendula Hnátová ZŠ Kunčina
Kateřina Němcová SZŠ a VOŠZ Merhautova a pracoviště Lipova
Jan Oros Gymnázium český Krumlov
Jindřiška Hažmuková GPOA, Znojmo
Hana Valvodová Gymnázium Český Krumlov
Alexandra Šolcová Gymnázium Krnov
Richard Mittner Gymnázium Třebíč
Andrea Heřtová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Klára Prouzová Gymnázium Sokolov
Bára Bayerová The English College in Prague
Šárka Rubešová ČZUP
Karla Dorothea Krhounková Gymnázium Sokolov
Natálie Schwarzerová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Eliška Machátová Gymnázium Třebíč
Ester Davidová PORG
František Hájek Gymnázium Elišky Krásnohorské
Zuzana Šlechtová Gymnázium Nad Štolou
Jakub Opocensky OAULPAR
Kateřina Tůmová SOŠ a SOU , gymnázium Jilemnice
Tran Ngoc Minh Duc Gymnázium Nad Štolou
Veronika Skácelová Gymnázium Šlapanice
Jan Kokotek Vysoka skola hnojarenska
Hynek Pikhart Gymnázium Jaroslava Vrchlického , Klatovy
Kateřina Kopecká Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Amelie Jarošová Základní škola Otakara Březiny Jihlava
Elena Maršálková ZŠ Máchovo náměstí
Anežka Janáková Lauderovy školy
Tereza Glosová Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16
Monika Klocová OA a VOŠE Tábor
Jiří Maurer Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Michaela Modroková Gymnázium Sokolov
Adam Procházka Gymnázium Nad Kavalírkou
Markéta Sedláčková Katedra sociologie FFUK
Jiří Klaban Gymnázium Šternberk
Manuela Nermesanová Univerzita Palackého v Olomouci
Ondřej Gonsorčík Ostravská univerzita
Eva Uhlířová Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov
Tatiana Zemanová SZŠ Lesná, Brno
Vojtěch Tesař Konzervatoř Brno
Emma Gabriel OA Hovorčovická
Štěpánka Todorová Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Ema Pavlová Gymnázium Evropská 33
Denisa Ščiglová SZŠ a VOŠZ Ostrava, příspěvková organizace
Johana Seidlová Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Patricie Novotná Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Adam Novák Gymnázium Sokolov
Libuše Bořilová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Kateřina Škorpilová VUT Brno, Fakulta architektury
Marco Tálský OA Satalice
Matyáš Paulíny Gymnázium Karla Sladkovského
Josef Flídr Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy
Martin Šlechta Střední pedagogická škola Karlovy Vary
Helena Severová Open Gate
Veronika Chumanová VOŠ Hellichova
Michaela Řezníčková Gymnázium Jana Blahoslav a Střední pedagogická škola Přerov
Kateřina Gálová Klvaňovo gymnázium a SZŠ Kyjov
Marie Zahradníčková GPdC Tábor
Natálie Eliasova Gymnázium Ústí nad Orlicí
Natálie Eliášová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Nela Divínová Gymnázium Frýdlant
Lucie Žáčková Jiráskovo gymnázium Náchod
Barbora Jasková Gymnázium Oty Pavla
Filip Cupl Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Zuzana Králíková Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
Klára Hubáčková SZŠ a VOŠ zdravotnická České Budějovice
Tereza Pokorná Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
Barbora Stáncová Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Anežka Hurtová Biskupské gymnázium Brno
Radim Raček Spš Hranice
Martina Šlahařová Ostravská univerzita
Jan Švarc Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23
Kristýna Marešová Střední odborná škola sociální Jihlava
Ivana Míšková Gymnázium Přípotoční
Sára Fritzová DAMU
Lucie Trtílková Gymnázium Sokolov
Agáta Poláčková Malostranské Gymnázium
Klára Stratilová Gymnázium Česká Lípa
Pavel Zálešák SPŠE Ječná, Praha 2
Ondřej Zajíček SOŠ a SOU 28. října, Česká Lípa
Julie Docekalova The English College in Prague
Jaroslava Hrazdírová Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
Anna Borová Gymnázium Budějovická
Adéla Skládalová Univerzita Palackého Olomouc
Nika Šafaříková Gymnázium Milady Horákové
Zuzana Janovská SŠUD Brno, Francouzská 101
Tadeáš Kapic Gymnázium Luďka Pika
Michael Sojka SPŠST Panská
Marie Hrubanová ZŠS Rooseveltova
Denisa Macháňová Gymnázium a OA Bučovice
Natálie Skowronková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Eliška Olbrichová SOU a SOŠ 28 října 2707, Česká Lípa
Tereza Moulisová Konzervatoř Duncan centre
Natálie Dosedělová Zs Loděnice
Miroslav Lukášek Gymnázium Dobruška
Anna Dolečková Gymnázium Jana Keplera
Tereza Tarabášová Gymnazium a Obchodni akademie Bucovice
Jaroslav Neubauer Střední odborná škola sociální u Matky Boží Jihlava
Klára Novotná Gymnázium Jana Nerudy
Kristýna Kalinová Gymnázium Milevsko
Jaromír Jeřábek Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové
dominik potůček soš a sou praha čakovice
Alex Hotový Střední Průmyslová Škola Elektrotechniky a Informatiky, Kratochvílova 7, Moravská Ostrava
Kateřina Koucká Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Viktor Mejzlík Gymnázium Akademia, Brno
Jakub Nosek SPŠ stavební Liberec
Matěj Kanta Gymnázium Podbořany
Terezie Kozáková Park Lane
Jan Lukavský Pedagogické lyceum Evropská
Jana Horová Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Silvie Marušiaková Arcibiskupské gymnázium
david Hlavinka Gymnázium Opatov
Eliška Žďárská Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Anastasia Bogoslavecová SUŠ Václava Hollara
Matej Piatrik Gymnázium Milana Rúfusa, Žiar nad Hronom
Jonáš Chmel Gymnázium Ústavní
Ema Fantová SPŠG Hellichova
Bruno Fodor Gymnázium Milana Rúfusa ,Žiar nad Hronom
Adolf Hitler gymnázium vlčí doupě
Josif Stalin střední škola Krem
Marta Kovářová Masarykova univerzita
Klement Gottwald Gymnázium Pražský hrad
Martin Čepický Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy
Eva Soukupová Gymnázium Ústavní
Erika Vodvárková PORG Ostrava
Michaela Chárová Gymnázium Cheb
Iva Musilová důchodce
Marie Davidova Welsh School of Architecture
Anna Musilová PORG Libeň
Vojta Stolbenko Konzervatoř Jaroslava Ježka
Denisa Riedlová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Anežka Hellerová Salvátor
Lucie Boráková Ave art
Simona Hanáčková Gymnázium J.A.Komenského Uherský Brod
Markéta Čechurová Masarykovo gymnázium Plzeň
Helena Holubová Gymnázium Jana Nerudy
Adam Dvořák Gymnázium Matyáše Lercha
Zuzana Černá Gymnázium Václava Hraběte
Aleš Jedlička SŠA Holice
Sára Kolová ZŠ Na Líše
Anna Hlobilová ZŠ Bohumila Hrabala
Sabina Němcová Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Ruth Svobodová OA, SOŠ a SOU Třeboň
Kristýna Andrejčáková SOŠP, VOŠP a gymnázium Evropská
Vendula Panchartková Gymnázium Omská
Zuzana Doležalová Gymnázium Jana Keplera, Praha
Jessica Stogel Park Lane International School, Praha 1
Natálie Švábová Gymnázium Elgartova, Brno
Barbora Blažková Gymnázium Pelhřimov
Matthew James Pankevivz Klasické gymnázium Modřany
Petr Kubec Střední škola obchodů a služeb
Klára Bělohlávková Arcibiskupské gymnázium Praha
Sofie Brablcová Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč
Karolína Papežová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Marie Typovská Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární, Praha 2, Podskalská 10
Ondřej Zlý Střední průmyslová škola, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky ve Frýdku-Místku
Sofia Katela Mezinárodní Konzervatoř Praha
Nela Šimková SUŠ Ostrava
Vilém Hluší Slovanské gymnázium Olomouc
Alžběta Vítková OA Hovorčovická
Markéta Machová OA Hovorčovická
David Vraj Slovanské gymnázium Olomouc
Martin Šedina Vysoke uceni technické Brno, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologii
Anežka Staňková Gymnázium J. Vrchlického, Klatovy
Jozef Virányi Střední škola G.A.P. edukation
Jakub Sedláček Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Natálie Střílková Sportovní Gymnázium Kladno
Michal Jireček Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
Martin Bartoš SPŠ na třebešíně
Kateřina Kroutilová Slovanské gymnázium Olomouc
Kateřina Riegerová Gymnázium Sokolov a krajské vzdělávací centrum
Anna Valášková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Nikol Schmidtová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Rozálie Hiczová VOŠTŘ a SUŠTŘ Textilních řemesel
Aneta Šmídová 2. lékařská fakulta, Univerzita Karlova
Ondřej Brázdil Gymnázium Čakovice
Lukáš Pastejřík Masarykovo klasické gymnázium
Kateřina Hošková Masarykovo klasické gymnázium
Valérie Chalupová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Aneta Denemarková Gymnázium Oty Pavla
Anna Köppelová Gymnázium Františka Palackého Neratovice
Romana Ščotková Gymnázium Lesní čtvrť
Valerie Dobešová Donum Felix
Martin Novák Vysoká škola ekonomická
Lenka Albrechtová Gymnázium Legionářů 402, Příbram
Kateřina Černíková ČVUT
Karolína Nodesová Podkrušnohorské gymnázium, Most
Ondřej Doseděl Gymnázium Arabská, Praha 6
Eva Kubíková Gymnázium F. Palackého Neratovice
Magdalena Dolejšová Gymnázium Milady Horákové
Nikol Macečková Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť
Kristýna Kučerová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jiří Šumbera Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
C O 2
Lucie Okáčová G.A.P. Education
Vojtěch Blahušek Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť
Anna Prachovská Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Resslova 8 Praha 2
Michaela Polášková G.A.P. Education
Lucie Černíková Církevní gymnázium Plzeň
Kristýna Šatochinová gymnázium Jana Keplera
Petra Růžičková Univerzita Palackého
Zuzana Vandasová G.A.P. education
Johana Havrdová Gymnáziu a OA Bučovice
Johana Havrdova Gymnázium a OA Bučovice
Jakub Jisl SZŠ a VOŠZ Ostrava
Kateřina Balašová Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Jeronýmova
Andrea Francová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Natálie Dohnalová Gymnázium a obchodní akademie Bučovice
C O 2
C O 2
C O 2
Matěj Hromádka Štřední odborná škola Jarov
C O 2
C O 2
C O 2
Denisa Rybnikářová Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
C O 2
C O 2
C O 2
Daniela Frelichová Gymnázium a OA Bučovice
C O 2
C O 2
C O 2
C O 2
Lucie Trčková Lékarská fakukta UPOL
Elen Bílková Gymnázium a obchodní akademie Bučovice
Ema Pikartová Gymnázium Opatov
Roman Tvrdík VŠE Hradec Králové
Šimon Kocian Slovanské gymnázium Olomouc
Jan Hub Gymnázium Sokolov
Michaela Šindlerová Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Klaudie Kaplánková Cyrilometodějské gymnázium
Natálie Máčalíková Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví, Bzenec
Terézia Tučková Arcibiskupské gymnázium
Čestmír Opletal Slovanské gymnázium Olomouc
Adéla Závodná Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Jakub Fanta Gymnázium Omská
Tea Františka Cleetonová Gymnázium Jana Palacha Praha
Barbora Procházková Malostranské gymnázium
Mariana Šejbová Gymnázium Sokolov
Natálie Taušová VŠPgS a SPgŠ Kroměříž
Sára Mahovská Gymnázium Kladno
Kateřina Houbová FUD UJEP, Ústí nad Labem
Radka Laštovičková Západočeská univerzita v Plzni
Berenika Lenta Hájkoval Gymnázium Christiana Dopplera
Pavel Mundok Gvh louny
Johana Kajzarová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
Magdalena Novotná Gymnázium Karla Sladkovského
Tereza Runcziková Vysoká škola ekonomická Praha
Adam Lastovka Prague British International School
Patrik Valentík SPŠS Betlémská, Praha 1
Vladimir Brabec SPŠS Betlémská, Praha 1
Matyáš Krupička SPŠS Betlémská, Praha 1
Karolína Hladíková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Barbora Krísová Masarykova univerzita
Ivanka Nováková ZŠ Stříbrná Skalice
Jakub Štěpnička ZŠ Stříbrná Skalice
Adam Beran SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara
Vojtěch Vašák Právnická fakulta Masarykovy univerzity
Kristýna Bělíková Duhovka gymnázium
tonda vyskocil Zš stribrna skalice
Viktorie Pekarová ZŠ Stříbrná Skalice
Kristýna Černická ZŠ Sříbrná Skalice
Pavla Zelenská ZŠ Stříbrná Skalice
Tomáš Povlík Zs stříbrná skalice
Anastázie Bendová Gymnázium Nad Alejí
Nela Kouřimská ZŠ Stříbrná Skalice
Lucie Podroužková ZŠ Stříbrná Skalice
Dan Baklík ZŠ Stříbrná Skalice
Nikola Demjančuková ZŠ Stříbrná Skalice
Sára Gracerová Lauderovy školy
Martina Migilová VŠE Praha
Eliška Pavúčková Univerzita Palackého Olomouc
Karolina Hučínová Gymnázium prof. Jana Patočky
Karolína Čižinská Zš Masarykova Rychnov nad Kněžnou
Monika Chvílová Cyrilometodějské gymnázium Brno
Nikol Matnerová MG Akademie
Natálie Kučerová Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Ondřej Hrdý Univerzita Karlova
Magdaléna Kopecká Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka
Klára Havlíčková Gymnázium Akademia
Adéla Rychterová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Tereza Jachanová Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, p. o.
Lucie Říhová Waldorfské lyceum Praha
Robert Jebal sexuální archotektura
Lavrentij Pavlovič Berija Gruzínská technika
Demeter Lakatoš zvlaštný škola
Františka Libuše Houdková Waldorfské lyceum Praha
Vykuř mi Péro Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
Barbora Chrpová Waldorfské lyceum Praha
Pavel Pichoměrka Gymnázium Olgy Havlové
Barbora Horáková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Marie Smutná Gymnázium Na Zatlance
Klára Mirová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Kateřina Polcarová Gymnázium Botičská
Julius Šuman vinárna u obuvníka
Michaela Boháčková Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 980/55,616 00 Brno-střed
Zuzana Kašparová Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, Pardubice
Globální Oteplovač Gymnázium U Libeňského zámku
Klara Beranova Jergym
Zuzana Bláhová SOŠ a VOŠ mills
Simona Halenčáková Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Petr Kopeček Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308
Josef Pláteník OV KSČ
David Muzikář Gymnázium Kapitána Jaroše
Julie Mádrová Gymnázium Kapitána Jaroše
Mikhail Ivanov Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Martin Kaprál SŠO a VOŠ České Budějovice, Husova 9
Julie Daňhelová Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola
Adéla Lindnerová Gymnázium Václava Beneše Třebízského
Fake news Prosím, přečtěte si tu zprávu na kterou odkazujete, je veřejně přístupná na internetu. Těch 12 let nevím kde jste si vycucali... Místo chození za školu se nejdříve naučte pracovat s psaným textem...
Fake News viz třeba: http://blog.aktualne.cz/blogy/ladislav-metelka.php?itemid=33570
Klára Suldovská FF UK
Tereza Voldřichová international school of prague
Lukáš Bednář Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
Anna Petruchová Karlinske gymnazium
Jiří Luňák Gymnázium Jana Nerudy
Agáta Macasová Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
Klára Jagošová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kateřina Fuhrmanová Gymnázium Český Brod
Jakub Klíma Jihočeská Univerzita v Českých Budějovicích
Mia Budínová ZŠ a MŠ Červený Vrch
Aneta Floumová Gymnázium F. X. Šaldy
Jakub Ševčík Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Patrik Rázga Gymnázium Nad Štolou
Alexandra Juříková Gymnázium Aš, příspěvková organizace
Aneta Petránková Na Zatlance
Anna Havlíčková Gymnázium Kodaňská
Marie Šoltészová Gymnázium Blovice, Družstevní 650
Bernardeta Babáková Janáčkova akademie múzických umění v Brně
Ondřej Klubal VŠE
Nikol Vudiová Gymnázium Křenová
Erich Lippert důchodce (*1944)
Johana Ederová Gymnázium Blovice, Družstevní 650
Klára Didiová Gymnázium Brno, Křenová 36
Sára Šoupalová Univerzita Karlova
Sabina Černá Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
David Palyza Klasické Gymnázium Modřany
Daniela Zirnsáková Klasické gymnázium Modřany
Tereza Mlnaříková Gymnázium J. Š. Baara Domažlice
Adam Othman Klasické gymnázium Modřany
Michaela Exelová SŠ gastronomie,hotelnictví a lesnictví Bzenec
Anna-Viktorie Vallová Gymnázium Křenová, Brno
Darina Houšková Klasické gymnázium modřany
Phuong Thao Mai ZŠ Meteorologická
Klára Pánková Gymnázium Olgy Havlové
Renáta Čermáková VOŠ, SPŠ a SOŠ, Podskalská 10, P2
Petr Zemánek Střední průmyslová škola stavební, Liberec
Kateřina Jamnická Univerzita Palackého v Olomouci
Marina Nováková Slovanské gymnázium Olomouc
Markéta Fischerová Gymnázium Třeboň
Michaela Klímová OA, SOŠk a VOŠ Brno, p. o. Kotlářská 9
Klára Májková SJŠ Brno
Adéla Černá Gymnázium, Česká 64
David Zirnsák Gymnázium Písnická
Jan Vokrouhlecký Arcibiskupské Gymnázium
Nikol Kučerová ZŠ Bednářova 28
Markéta Nováčková ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Karolína Čaplová Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava
Karolína Bangievská Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jiří Tomeš Gymnasium Kladno
Milada Matoušková Malostranské gymnázium
Anna Marková Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Dalibor Svoboda Brno, třída Kapitána Jaroše
Anna Filipova SUŠ Václava Hollara
Alena KulhaKulhá Krkonošské gymnázium a SOŠ
Ema Hlobíková Gymnázium F.X.Šaldy
Jan Horčík ZŠ Meteorologická
Julie Hájková Gymnázium Trhové Sviny
Ema Bártoval Vošup a Supš Žižkov
Prokop Hanžl Gymnázium Nad Alejí 1952, Praha 6
Petra Šimová Gymnázium Šumperk
Vilém Štěpán Prokopík Gymnázium a střední odborná škola pro zrakově postižené
Tereza Vlková Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Zdeněk Přichystal CSZŠ Grohova
Elias Khamis Abadi Gymnázium Kladno
Veronika Ptáčková Gymnázium Nad Alejí
Marie Skalová OA Vinohradská
Natália Šedivcová Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Kristián Vondra První soukromé jazykové gymnázium v Hradci Králové
Veronika Topolová Gymnázium Nad Alejí
Martina Bauerova TUL
Barbora Simerová Malostranské gymnázium
Klára Pešková SZŠ a VOZŠ Hradec Králové
Adriana Franková Park Lane International School
Aneta Zelenková Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí
Nikol Tesaříková Slovanské gymnázium Olomouc
Amélie Römerová Gymnázium Nad Alejí
Ema Machová GMHS
Alarka Kempe Masarykova univerzita, Brno
Eliška Brejchová Gymnázium Františka Křižíka
Jakub Tichý Karlinake gymnázium
Václav Cedrik Belza Gymnázium Christiána Dopplera
Barbora Drtílková Gymnázium P. Křížkovského s um. prof.
Antonín Skála Klasické gymnázium Modřany
Alžběta Bagarová Biskupské gymnázium Brno
Františka Ostravická Arcibiskupské gymnazium
Vojtěch Kavřík Moravská střední škola s.r.o.
Veronika Birtová Gymnázium Nad Alejí
Natálie Donecová Waldorfská základní a střední škola Semily
Tomáš Horský Smíchovská SPŠ
Barbora Nováková Gymnázium Kladno
Jiří Žáček Nad Štolou
Adéla Schneiderová SPŠG Hellichova
Magdalena Psenickova Gymnazium Kodanska
Mikuláš Fantys PORG Libeň
Ema Dušková PORG Libeň
Barbora Schejbalová Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Denisa Langrová Vysoká škola umělěckoprůmyslová
Kateřina Kněžínková Gymnázium Třeboň, Na Sadech 308
Klára Milerová Gymnázium Jana Blahoslav a Střední pedagogická škola
Jindřich Dušek Gymnázium Jana Keplera
Justína Dingová PORG-Libeň
Kamila Kultová Gymnázium Matyáše Lercha
Ondřej Kupec SŠaMŠ Na Bojišti 15
Julie Štormová Akademické gynázium, škola Hlavního města Prahy, Štěpánská 22
Hana Pletnická Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Alžběta Kratěnová Jiráskovo gymnázium Náchod
Ema Hejzlarová SPŠCH Pardubice
Kateřina Kracíková Střední odborná škola Jarov
Michaela Staňková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Matyáš Michálek Gymnázium Třebíč
Zuzana Krejčí střední odborná škola Jarov
Daniel Mitrofanov PORG Libeň
Daniela Lhotová Hotelová škola Vršovická 43, Praha 10
Sára Pellarová Gymnázium Jakuba Škody
Veronika Malcova SOŠ jarov
Maxim Pospíšil Dvořákovo gymnázium a střední odborná škola ekonomická
Vít Helus Karlínské Gymnázium
David Martinec VOŠ a SPŠ dopravní Praha 1, Masná
Terezie Krásenská Gymnázium Benešov
Kateřina Hošková Osmileté gymnázium Mladá Boleslav
Alžběta Rezková ssud Brno
Pavel Polách OA SOU Veselí nad Moravou
Gabriela Látalová OA Hovorčovická
Klára Šilhavá Gymnázium Pierra de Coubertina
Tereza Kamanová Wichterlovo gymnázium
Šárka Drozdová Akademické gymnázium Štěpánská
Rebeka Zábranská PORG
Barbora Čekalova Akademické gymnázium, škola hl. města Prahy
Julie Vignerová Malostranské gymnázium
Jolana Klapková Gymnázium prof. Jana Patočky
Jana Bednářová Gymnázium Nad Štolou
Magdalena Škáchová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Anna Hýžová Wichterleho gymnázium
Martin Snobr Gymnázium Evolution Jižní Město
Natálie Staňková Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Julie Grmolcová Gymnázium Arabská
Anežka Šlechtová Gymnázium F. X. Šaldy
Monika Brejtrova SZeŠ a SOŠ Poděbrady
Michaela Horáčková Střední škola zahradnická a zemědělská Olomouc, U Hradiska 4
Terezie Vaňková Fakulta umění Ostravské Univerzity
Pavlína Hájková Jihočeská Univerzita - Přírodovědecká fakulta
David Marek Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Jan Matyáš Klaus SOŠ Stavebni Karlovy Vary
Viktorie Vymazalová Wichterlovo Gymnázium
Klára Nováková Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka
Martin Cikánek Dvořákovo gymnázium a SOŠE v Kralupech nad Vltavou
Jakub Štolba Křesťanské gymnázium
Zuzana Urbánková Zš a Mš Brno Jana Broskvy 3
Tereza Horáková Střední škola zemědělská a zahradnicka olomouc
Ema Konečná Gymnázuim Nad Štolou
Kamil Košťál Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
Valerie Kohoutová Střední škola umění a designu
Jakub Chládek Střední škola Designu esignu a Řemesel Kladno
Klára Kašáková Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická
Štěpán Šrajer Biskupské gymnázium Hradec Králové
Barbora Jana Čičáková Gymnázium Aš, příspěvková organizace
Michaela Pecoldová Střední policejní škola MV v Praze
Amálie Rybáková gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 13
Klára Vošahlíková Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
Dominika Odvárková Gymnázium Budějovická
Veronika Tichá Biskupské gymnázium HK
Anika Mohsová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Tereza Moravcová Gymnázium Arabská
Zhanna Egorov Kopylova Gymnázium, Arabská 14, Praha 6
Eliška Hašplová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Anna Semecká EducaNet
Nikola Malcová Vškk
Matyáš Tiefa Gymnázium Jana Palacha
Michaela Řehořová Rakouské gymnazium Modřany
Aneta Dostálíková Konzervatoř Evangelické akademie Olomouc
Vojtěch Trefný Gymnázium, Arabská 14, Praha 6
Viktorie Dreslerová Univerzita Palackého
Sára Bazalová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Barbora Gorčíková Vysoká škola ekonomická v Praze
Lukáš Hájek Gymnázium Jana Keplera
Alžběta Veličková Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou
Ondřej Nykl Malostranské gymnázium
Anushka Holding Duhovka gymnázium
Magdaléna Čermáková Gymnázium Arabská
Emily Dvořáková Gymnázium F. X. Šaldy
Tomáš Velek Gymnázium, Český Krumlov
Patrik Sabolčík DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou
Jakub Dostál Masarykova univerzita
Vendula Osmančíková Střední škola uměleckých řemesel Ostrava
Pavlína Nováková Obchodní akademie
Filip Havliš Gymnázium Arabská
Johana Tesařová Masarykova univerzita
Sára Bobková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Tim Svoboda gymnázium Písek
Kateřina Pokorná Gymnázium Sladkovského
Anita Sonnberger Duhovka Gymnázium
Anastázie Drápalová Biskupské gymnázium Brno
Elena Mohsová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Kateřina Vágnerová Gymnázium Arabská
Marie Fialová Gymnázium Jana Nerudy
Daniela Kůtová Gymnázium Arabská
Nikol Drozdová Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Theodor Micka Akademické gymnázium, škola hl. M. Prahy
Jakub Preiss SOŠZ a SOU Český Krumlov
Vendula Doležalová Západočeská univerzita
Kateřina Suchá Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Michaela Fišerová Biskupské Gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
Tereza Jeništová Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Tereza Hynková Gymnázium Jindřicha Šimona Baara, Domažlice
Klára Vojtová SOŠ pro administrativu EU
Kristýna Vindušková Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara
Markéta Koutová Dvořákovo gymnázium a SOŠE
Vladimír Kořínek Jeronýmova, Liberec
Magda Fladungová Fakulta stavební ČVUT v Praze
Jan Pittner Gymnázium J.Š.Baara Domažlice
Veronika Kubaláková Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Filip Nevický Gymnázium Říčany
Jonáš Kreisinger Univerzita Karlova
Klára Kopecká ZŠ Kostelec nad Černými Lesy
Viola Chvalová Gymnázium Jindřicha Šimona Baara v Domažlicích
Tereza Dörflerová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Karolína Molíková VOŠ a SUŠ Václava Hollara
Julie Dvořáková SUPŠ
David Šmíd Gymnázium Jindřicha Šimona Baara, Domažlice
Barbora Škampová Gymnázium Jindřicha Šimona Baara
Klára Nezvalová Gymnazium Brno Křenová
Sofie Kuželová Gymnázium Budějovická
Barbora Mikačová SPŠ Otrokovice
Robert Riedl Smíchovská střední průmyslová škola
Jitka Navrátilová Kvaňovo gymnázium Kyjov
Alena Bernášková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Marika Křikavová SPŠ Stavební Josefa Gočára
Antonie Hradilková Gymnázium Oty Pavla
Eliška Olbrechtová GMK Bikovec
Sebastian Trmal Duhovka Gymnazium
Pavel Laštovka Duhovka gymnázium
Tereza Stalzerová Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, OSTRAVA, příspěvková organizace
Tereza Stalzerová Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, OSTRAVA, příspěvková organizace
Tereza Burgetová Gymnázium Duhovka
Dominika Kozlová Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice
Sofie Svatoňová Gymnázium Oty Pavla
Jan Herman Arcibiskupské gymnázium Kroměříž
Jan Herman Arcibiskupské gymnázium Kroměříž
Petr Růžička V Úžlabina 320
Dušan Vrána UJAK
Anezka Doktorová Gymnázium Suverénního řádu Maltézských rytířů ve Skutči
Jan Országh Park Lane International School
Jasmin Zakie Park Lane International School
Martin Onak Gymnázium Sokolov a KVC
Lucie Dušková Střední zdravotnická a Vyšší odborná škola
Anežka Balíková JČU
Hana Kudrnová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Táňa Trojáčková GMK Bílovec
Filip Krupka Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14, příspěvková organizace
Jason Wang Park Lane International School
Michaela Lihotzká Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava Poruba
Zuzana Sladká Jazykové gymnázium Pavla Tygrida
Kamila Kvíčalová Jihočeská univerzita
Vojtěch Höll VOŠ a SPŠE Plzeň
Petra Venclová Gymnázium Čakovice
Klara Šprochová Arcibiskupské gymnazium v Kroměříži
Lukáš Bubínek Gymnázium Nad Štolou
Tomáš Kratochvíl Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Julie Faltysová Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Štěpán Pikna Biskupské gymnázium Brno
Michaela Stehlíková Gymnázium Česká Lípa
Tomáš Mráz Gymnázium Písnická
Josef Vojkovský Gymnázium Špitálská
Maxim Mokrý SOUs Škoda
Adéla Bednaříková Gymnázium Dr. Karla Polesného
Katerina Jarkovska Gymnazium Bozeny Nemcove
Bonifác Klimeš MKG Říčany
Aneta Vitkova COPTH
Kristýna Janečková Gymnázium Budějovická
Filip Brůna SPŠS Dušní
Jana Kučerová Gymnázium Třeboň
Hana Vítová Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy
Tomáš Štros Střední Odborná Škola Veterinární Hradec Králové
Václav Pavel Havelka Gymnázium Christiana Dopplera Praha
Alžběta Fiľová Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín
Jakub Fontik Gymnázium Přírodní škola
Veronika Elznicová Dvořákovo gymnázium a SOŠE Kralupy nad Vltavou
Emma Vigner Gymnázium Matyáše Lercha
Tereza Němcová SZŠ Svitavy
Sára Burianová Gymnázium slovanské náměstí
Viktorie Kaprálová Středni škola umění a designu v Brně
Paulina Kaprálová Středni škola umění a designu v Brně
Vít Knobloch Podkrušnohorské gymnázium, Most
Zuzana Reichlová VŠB-TU
Matylda Etela Homolová ZŠ Lesní Liberec
Mariana Němečková Duncan Centre
Berenika Zapletalová Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace Husova 537/10, 602 00 Brno
Jeanne Aitken Konzervatoř Duncan Centre
Kristýna Franclová Gymnázium Ústavní
Lenka Chybová Gymnázium Třebíč
Kristýna Černá Konzervatoř Duncan centre
Eliška Trčková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Tereza Dvořáková ZŠ Husova 1570
Dominik Dvořáček Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Alžběta Müllerová Michael – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.
Alžběta Křížkova Univerzita Karlova
Valerie Faltisová Střední pedagogická škola Futurum
Adéla Miklíková Přírodovědecká fakulta Masarykovy Univerzity
Radek Popik Všeobecné a Sportovní Gymnázium Bruntál
Vanesa Tošovská Konzervatoř Duncan centre
Martin Rumler Gymnázium Na Vítězné pláni
Aneta Kenclová Gymnázium Jana Nerudy
Lenka Hodačová Gymnázium Karla Čapka, Dobříš
Barbora Balvínová Gymnázium a SOŠ Rokycany
Andrea Čadová Jihočeská univerzita
Kryštof Vicherek ČVUT
Nikola Kešnerová Západočeská univerzita
Alena Krupková SŠ řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou
Klára Žáková Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Ferdinand Kacler SUŠ Ostrava
Veronika Langerová GynnGymná Jana Palacha
Anna Feixová Gymnázium Jana Palacha Mělník
Jan Sklenka Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
Dick Sifl OA Kollarova, Praha 8
Hana Tomaníková Zš petřiny sever
Josef Jaroslav Šolín Lauderovy školy při ŽOP
Sára Anna Hudcovicová Masarykova univerzita
Alžběta Balíková Zš petřiny sever
Johana Zelená ZŠ Petřiny sever
Lucie Vydrová Zš petřiny sever
David Novotný Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
Dita Buri Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Aneta Vaňková SOŠ pro administrativu EU
Michal Vopinka Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Vojtěch Zábojník SPŠ Purkyňova
Jaroslav Neuwirth Masarykovo gymnázium Příbor a.s.
Yvona Školová Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Magdaléna Kvasničková Gymnázium F.X.Šaldy
Karolína Korousová Mikuláše z Husi
Karolína Korousová Mikuláše z Husi
Tereza Pospíchalová Střední škola umění a designu-ssud Brno
Lukáš Nentvich Ciš ZŠ a SŠ Plzeň
Dominik Macháček Janáčkova akademie múzických umění v Brně
Johana Kučerová Gymnázium Botičská
Markéta Stará Gymnázium Christiana Dopplera
Karolina Mráčková SSUD Husova
Marina Mrackova ZŠ Hamry
Anežka Humplová Střední škola umění a designu Brno
Michaela Kubečková Jiráskovo gymnázium Náchod
Petr Neumann SPŠ NMNM
Marie Poslední Gymnázium Sokolov a KVC
Tereza Stromková Gymnázium Dr. Karla Polesného, Znojmo
Adéla Pavelková Gymnázium Sokolov
Anežka Hlinovská Gymnázium Omská
Josef Martinovský Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
Klara Kolarikova pracující
Michal Housa Gymnázium Jeronýmova
Andriana Tsuperyak Střední škola pro administrativu EU
Hana Beranová Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Andrea Solnařová VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská, Praha 2
Barbora Bušilová Dvořákovo gymnázium a střední odborna škola ekonomická
Simona Feigelová Dvořákovo gymnázium a střední odborná škola ekonomická
Valerie Fedorová Gymnázium Jana Keplera
Kateřina Mojdlová Gymnázium Postupická
Filip Jankovec Gymnazium Thomase Manna
Michaela Fatrdlová Gymnázium Postupická
Anna Marie Černíková The English College in Prague - Anglické Gymnázium
Nikol Vejnosková G.A.P. education
Tomáš Krempaský Univerzita Karlova v Praze
Kryštof Tunzer SŠAI Weilova
Zuzana Irategeka Gymnázium Nad Štolou
Alžběta Honsová Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.
Leona Jarochová Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb
Ladislava Krausová Jihočeská univerzita
jaroslav forejt VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí
Emma Štorková PORG
Terézia Futóová Základní a střední škola waldorfská Semily
Magdalena Janečková PORG Libeň
David Pelant Střední Průmyslová škola Chemická, Brno Vranovská
Štěpánka Šlehobrová Gymnázium Čakovice
Elona Knushi Střední zdravotnická škola Karlovy Vary
Patrik Dítě Univerzita Hradec Králové
Alice Svozilová Gymnázium Arabská
Jan Tichý Gymnázium a hudební škola hl.m. Prahy
Markéta Čalounová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec
Jan Svoboda GJŠB
Max Kubín SUPŠ a VOŠ Turnov
Kamila Klabečková Masarykovo klasicke gymnázium
Anna Fišerová Gymnázium Legionářů 402, Příbram 7
Marianne Gajdošová The English College in Prague - Anglické gymnázium
Filip Futó Waldorfská základní a střední škola Semily příspěvková organizace
Dora Petrovičová Gymnázium Křenová
Kristýna Ieremiadou VOŠ, SOŠP a Gymnázium Praha 6
Anna Valentýna Gajdošová Gymnázium Na Zatlance
Nikola Landers Gymnázium Arabská
Radoslav Holub SPŠS Betlémská, Praha 1
Michaela Pátková Obchodní akademie Karlovy Vary
Sára Štruplová Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy
Hana Šarochová Hellichovka
Jakub Duong Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Tina Žáčková Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnictví
Vilém Černý Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Tomáš Riegert SPŠS Betlémská
Magdalena Štenclová Gymnázium Čakovice
Magdaléna Horová Sportovní gymnázium Plzeň
Magdaléna Horová Sportovní gymnázium Plzeň
Anna Veselá Waldorf Semily
Natalia Montero Gymnazium
Adéla Kozáková Waldorfské lyceum, Semily
Adéla Mládková Akademické gymnázium, Praha
Adéla Klihavcová Gymnázium Děčín
Denisa Herčíková Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace
Johana Neumanová OA Hovorčovická
Marie Nováková Waldorfská základní a střední škola Semily
Adriana Opletalová Střední škola umění a designu - Francouzská
Marie Krejčí Střední škola umění a designu
Loreta Milichovská Střední škola umění a designu - Francouzská 101
Magda Kosařová Gymnázium Jeronýmova
Magdaléna Kosařová Gymnázium Jeronýmova
Anna Behenská Gymnázium Na Vítězné pláni
Jiří Bergmann Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec
Yvona Borkovcová Střední škola umění a designu, Francouzská
Kristína Horná Vysoká škola ekonomická v Praze
Nela Juchová Střední škola umění a designu - francouzská
Josephine Podaná The English College Prague- Anglické gymnázium
Roman Vavřík Sportovní gymnázium, Plzeň
Filip Cmíral Gymnázium Omská
Natálie Moricová OA a VOŠ Ostrava - Mariánské hory
Serafima Sokolova Gymnázium Na Zatlance
Petr Janoušek SPŠE a VOŠ Pardubice, Karla IV.
Sylvie Kadlec Gymnázium Ústavní, Praha 8
Kristýna Wisterová Sportovní gymnázium, Plzeň
Jan Hanzlíček Sportovní gymnazium Plzen
Adéla Bartáková Gymnázium Omská
Dominika Dudys Gymnázium, Třinec
Kryštof Kocur Ostravská Univerzita
Sára Bystrovová PORG
Ema Kašparová Arcibiskupské gymnázium
Niko Olivieri-Munroe Gmvv
Samba Goldin Gymnázium Oty Pavla
Eliška Launová Gymnázium Na Pražačce
Sofie Sticzayova Damu prague
Johanka Galčanová Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Markéta Dvořáková Střední a Vyšší škola zdravotnická
Barbora Hejcmanová Střední zdravotnická a vyšší odborná škola zdravotnická Liberec
Caoimhe Farren The English College in Prague - Anglické Gymnázium
Josefína Pazderová Církevní gymnázium Kutná Hora
Tea Balšínková Malostranské gymnázium
Ondřej Ilek Jergym
Tadeáš Ryba Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická
Mariliah Gardner Waldorfské lyceum Semily
Lukáš Vitásek Gymnázium Kojetin
Radka Šilhavá Gymnázium Na Vítězné pláni
Eva Dědinová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava- Poruba
Lea Fleischmannová Gymnázium Omská
Francesco Sanvito SPŠSE a VOŠ Liberec
Simona Dostálová VOŠ a SOŠ Evropská
Lukáš Skalík Vysoká škola Báňská - Technická univerzita v Ostravě
Anna Brabcová Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
Kristýna Balonová Gymnázium Komenského Havířov
Sára Soukupová SZŠ a VOŠ zdravotnická Liberec
Ngoc Anh Nguyen English College in Prague
Adéla Titzová Arcibiskupské gymnázium
Zaira Tuháčková Gymnázium Soběslav
Šimon Buriánek Gymnázium Kojetín
Tobiáš Haršany Gymnázium Komenského Havířov
Martina Havelková VŠE
Ema Kándlová Gymnázium Oty Pavla
Tereza Lipková Gymnázium,Třinec, p.o.
Anna Procházková Gymnázium,Třinec, p.o.
Markéta Hankeová Gymnázium, Třinec
Kryštof Husár 5ZŠ Koperníková 696
Kristýna Čavojová Obchodní akademie Český Těšín, p. o.
Veronika Ciencialová Gymnázium, Třinec
Adéla Gajdicová Polské gymnázium Český Těšín
Veronika Jarošová Sportovní gymnázium Plzeň
Vladlena Klimek Konzervatoř Duncan centre
Antonín Pavlíček Gymnázium Ústavní
Emma Halászová Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů
Marek Ptáček Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice (Zengrova)
Bára Máčalíková Gymnasium Kladno
Jan Březina SPŠSE a VOŠ Liberec
Soňa Čapková Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Kamila Štropová DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou
Jan Matoušek Gymnázium Oty Pavla
Renee Pavlickova Parklane international school of Prague, Praha 1
Marie Lopaurová Církevní gymnázium, Plzeň
Šárka Raffayová Sš náhorni
Natálie Špinlerová Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek
Tomáš Doležal Gymnázium Jana Keplera
Simona Miškufová Gymnázium Jana Nerudy
Klára Škorpilová Sportovní gymnázium, Plzeň
Klára Škorpilová Sportovní gymnázium, Plzeň
Manh Le Duc Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov
Valentýna Řiháková Základní škola Zdenky Braunerové
Tereza Talichová Střední škola gastronomická a hotelová
Petr Zedník Gymnázium Tišnov
Andrea Grunová Gymnázium Třeboň
Lenka Slížová Gymnázium Komenského Havířov
Alžběta Dittmannová CMG Prostějov
Lucie Fornůsková Nový PORG
Barbora Čimerová Gymnázium Blovice
Emílie Živčáková Konzervatoř Duncan centre
Jakub Löffelmann Gymnázium Blovice
Adéla Matasová Gymnázium Blovice
Vendula Bendová Gymnázium Blovice
Aneta Olšaníková Gymnázium Olgy Havlové
Karolína Borlová Gymnázium Václava Hlavatého Louny
Tomáš Hejkal Gymnázium U Balvanu
Jindřich Plzák Gymnázium Blovice
Jakub Hausner Střední odborná škola zemědělská a ekologická Žatec
Štěpán Padevět Křesťanské Gymnázium
Tereza Ničová Gymnázium Blovice
David Duspěva Gymnázium Evolution Sázavská
Adéla Přibylová Gymnázium a SOŠZE Vyškov
Zuzana Lorenzová Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Matěj Cvach Gymnázium Nad Štolou
Zuzana Dybalová Gymnázium Oty Pavla
Josef Kučera Gymnázium Oty Pavla
David Slavík Jazykové Gymnázium Pavla Tigrida
Tereza Lafková Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou
Klára Čalkovská Bikupské gymnázium Brno
Karla Dvořáková Gymnázium Pelhřimov
Lucie Sedláková SOŠ Prof. Švejcara
Kateřina Fraňková Gymnázium Na Zatlance
Anežka Tomášová Doctrina- podještědské gymnazium
Petra Lohrová Střední odborná škola obchodu, užitého umění a , Plzeň
Kristián Kubík Duhovka Gymnázium
Martin Valenta Dvorakovo gymnázium
Vojtěch Frajer Univerzita Karlova
Julie Justová Dvořákovo gymnázium a SOŠE
Tereza Dostalíková Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara
Veronika Vodičková Dvořákovo gymnázium
Alžběta Svobodová Dvořákovo Gymnázium a SOŠE
Vojtěch Šafránek Gymnázium Teplice
Tomáš Mašek Dg kralupy
Miroslav Hamouz SLZŠ Písek
Natalie Tichá Charbulova Brno
Julie Sladká SOŠ pro administrativu EU, Praha 9
Štěpán Král Gymnázium Matyáše Lercha
Tereza Fortelná Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
Eva Hrubá Gymnázium Blovice
Markéta Pešková Zš Bohumila Hrabala
Aneta Bašková Gymnázium Litoměřická
Matouš Topor Dg Kralupy
Eliška Karvánková Dvořákovo Gymnázium a střední odporná škola ekonomicka, Kralupy nad Vltavou
Denisa Milotova Gymnazium Blovice
Tomáš Palkovič Střední škola Polygrafická Olomouc
Kristýna Zelená Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie
Veronika Palová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Marie Burianová Gymnázium Jana Nerudy
Kateřina Nováková ZŠ Lesní
Anežka Majerová DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou
Filip Piller SPŠD Masná
Adriana Lukášková OAHK
Miloslava Michlová senior
Eva Rožnovjáková SŠ Bohumín
Adam Kural Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Kateřina Karásková Gymnázium Špitálská
Jan Šmejkal Gymnázium Jana Nerudy
Václav Lips Gymnázium Arabska
Diana Brablcová Gymnázium Jana Nerudy
Klára Horáková Gymnázium Budějovická
Ondřej Pokoj Gymnázium Oty Pavla
Jáchym Hanuš Gymnázium Arabská
Johana Kozáková Waldorf Jinonice
Tomáš Dlesk Gymnázium, Praha 6, Nad Aleji
Jan Blaschke Gymnázium Arabská
Veronika Vrbová Pedgym KV
RozaRoz Stodolová Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
Kristýna Bohatá VASS Boskovice
Lucie Jůzová Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
Alžběta Rücklová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Dominik Šmerda Dino Schools of Prague
Štěpán Komzák Sportovní Gymnázium Plzeň
Robyn Chisese Gymnázium Arabská
Adéla Kmoníčková Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Lucie Schneiderová Zš Londýnská
David Fábry Gymnázium Litoměřická, Prosek
Alžběta Trávníková Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
Vojtěch Horák Gymnázium Hladnov Ostrava
Kateřina Panochová PedF UK
Diana Procházková PORG
Lucie Nováková Gymnázium Havlíčkův Brod
Tomáš Novotný gymnázium Botičská
Kristýna Gežová SUŠ Poděbradova, Ostrava
Kateřina Volková Střední průmyslová škola Ostrov
Katka Němečková Gymnázium Kroměříž
Marina Sokol GJN
Daniel Cyrus Gymnázium Hladnov
Michaela Küfhaberová OA, SOŠK a VOŠ Brno, Kotlářská 9
Anna Kalčíková Gymnázium J.Š.Baara
Lenka Blizmanová Mendelova-stredni.cz
Matyáš Říha Gymnázium Ostrov
Barbora Karlíková 1. Střední ScioŠkola
iveta Sadecka Základní a Střední Waldorfská Semily
Odzer Stanzin Gymnázium Na Zatlance
Julie Šišková Gymnázium Jana Nerudy
Mikoláš Vietze Waldorfsjé lyceuum Semily
Anežka Knorrová Gymnázium Teplice
Magdalena Formánková PORG Libeň
František Vísner VOŠ a SPŠE Plzeň
Alena Synková Gymnázium Matyáše Lercha
Ondřej Macura GYOA Pelhřimov
Prosťáček Zmanipulovaný U vítězného aktivisty 1948, Praha4
Julie Mabel Krsová SSUPŠ Zámeček a ZUŠ Plzeň
Zuzana Valdmanová Konzervatoř Duncan centre
Valentina Římalová Gymnázium Nad Štolou
Jorge Varo International School of Prague
Eliška Straková ZŠ Pastviny, Brno
Anna Hrubá Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Ondřej Mikula Gymnázium Přírodní škola
Matyáš Starý ZŠ Lyčkovo Náměstí
Kristýna Vajdová Matiční gymnázium Ostrava
Simona Malaková Gymnázium Botičská
Linda Kopicova Ceska zemedelska akademie
Jan Racek SPŠ stavební, Resslova 2, České Budějovice
Dušan Felcman Gymnázium Dobruška
Klára Müllerová Gymnázium Jeronýmova
Valerie Jelínková Univerzita Karlova
Kačer Donald Pilot Pirx Academia
Karolína Melicharová Gymnázium Dobruška
Eliška Havelková VOŠ a SZŠ Komenského 234, Hradec Králové
Cristina Karvánková Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola Liberec
Jan Bernatík SŠE Na Jízdárně 30 Ostrava
Marek Liska Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nabytku
Jaroslav V Gymnázium Jiřího Ortena
Alena Berková Česká zahradnická akademie Mělník
Kristýna Jelínková Univerzita Karlova
Eliška Fáborská Gymnázium a SOŠ Jilemnice
Natálie Kolombová ČZA Mělník
Filip Lexa Česko-anglické gymnázium s.r.o.
Ondřej Banka Gymnázium Václava Beneše Třebízského Slaný
Kateřina Augustová ČZA Mělník
Gabriela Bultasová ZČU Plzeň,pedagogické vědy
Kateřina Kučerová Česká Zahradnická akademie Mělník
Karolina Plicková DAMU
Michaela Štundlová Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Resslova 8
Bára Bedrichová ČVUT
Marie Jurčíková Gymnázium Olgy Havlové
Barboa Brožková OA Vinohradská
Michaela Hoření Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec
Lucie Králová Základní škola Antonína Bratršovského
Marie Kudrnová Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec
Lenka Jacková Biskupské gymnázium Hradec Králové
Martin Zavadil Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Simona Buštová Gymnázium F.X Šaldy
Michaela Vršecká Gymnazium Arabská
Petra Krejčová Buskupské Gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice
Jakub Kocev SPŠE v úžlabině
Daniel Mazánek Gymnázium F. X. Šaldy
Patricie Tajblová G a SOŠPg Jeronýmova
Barbora Koucká Gymnázium F. X. Šaldy
Anna Chmelová Gymnázium Arabská
Alice Hrubá Gymnázium Milady Horákové
Kateřina Vernerová SPgŠ Litomyšl
Anna Snášelová Střední škola designu a módy
Zdeňka Kovářová EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií Poděbrady
Štěpánka Musilová Gymnázium Slovanské náměstí
Kristyna Hovorkova SOSEP
Natálie Večerková Gymnázium Kroměříž
Kristýna Kovářová Gymnázium bratří Čapků
David Hromčík ZŠ Lipůvka
Matylda Marie Karásková Gymnazium Arabská
Natálie Fecková Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně
Tomáš Langer SŠAMŠ Na Bojišti Liberec 15
viktorie Hodíková gymnazium F.X.Šaldy Liberec
Denisa Mařasová Technická univerzita v Liberec
Jan Beránek Hotelová škola U Borského parku 3
Magdaléna Pěknicová Gymnázium Písnická
Jan Svoboda Gymnázium Františka Palackého
Johana Šulcová Gymnázium F.X. Šaldy Liberec
Klára Henebergová Gymnázium Nad Kavalírkou
Matyáš Mazánik ZŠ a MŠ Lipovec
Laura Nosková Park Lane International School
Daniel Filipi Gymnázium Nad Alejí
Nikola Suttrová Česká zahradnická akademie Mělník
Jakub Skácel Mendelova univerzita v Brně
Jiří Koutný Gymnázium Hladnov
Michal Bureš Gymnázium Matyáše Lercha
Tereza Prokešová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Berenika Svatá SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou
Michaela Appeltová Střední uměleckoprůmyslová škola a vyšší odborná škola
Markéta Kubecová Sportovní gymnázium Plzeň
Zuzana Klasnová Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Věra Marková Gymnázium Ústí nad Orlicí
Maryam Koucha Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
Michaela Cajthamlová Sportovní gymnázium Plzeň
David Moravec Střední škola informatiky a právních studií o.p.s
Kašpar Hapka Mezinárodní konzervatoř Praha
Barbora Svitáková Sportovní gymnázium Plzeň
Kamila Kovandová DG Kralupy
David Špryňar SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou
Alžběta Pavlíčková DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou
Kristýna Baranová Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o.
Adéla Čepelová SŠ COPTH, Praha 9
Adéla Čepelová SŠ COPTH, Praha 9
Petr Schořík Obchodní akademie Kroměříž
Viktorie Dusilova Gymnázium Brno Slovanské Náměstí
Johanka Fabianová Matiční gymnázium Ostrava
Ana Lees Ssud francouzská
GABRIELA Maierová Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská 9
Lenka Tůmová Hellichovka
Tereza Válková Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Karolína Horná Gymnázium Christiana Dopplera
Marek Přibyl OA Kubelíkova
Zuzana Hrbková Slovanske Gymnázium Olomouc
Kryštof Pípal English College in Prague
Bára Silná OAHK
Eliška Rychtecká Gymnázium K. V. Raise a SOU Hlinsko
Ondřej Kavalír Gymnázium K.V. Raise a SOU Hlinsko
Petra Rašmanová Univerzita Karlova
Valerie Šmídková Gymnázium Františka Xavera Šaldy
Adéla Pešková Gymnázium Tišnov
Berenika Dymokurská Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec
Tereza Kosová Gymnázium K. V. Raise a SOU, Hlinsko
Lucie Báčová Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko
Petra Nela Oplištilová Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko
Aneta Hejduková Gymnázium K. V. Raise a SOU, Hlinsko
Adéla Zástěrová Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko
Vít Lorenc Gymnázium nad Alejí
Robert Moucha Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Klára Naarová České vyskev učení technické v Praze
Ondřej Mičulek Gymnázium K. V. Raise a SOU
Anna Kuzníková Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická
Klára Petrová Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická
Tereza Bartalošová Gymnázium K. V. Raise a SOU
Šimon Brázda Gymnázium K. V. Raise a SOÚ, Hlinsko
Kateřina SvobodovaS GKVR a střední odborné učiliště, Hlinsko
Laura Macháčková Střední umělecká škola grafická Jihlava
Tereza Bradáčová Masarykovo gymnázium Příbor
Lukáš Homola SPŠ Třebešín
Petr Vybíral Gymnázium Třebíč
Štěpánka Slavatová Gymnázium Teplice
Tereza Svobodová Gymnázium Oty Pavla
Kateřina Novotná Gymnázium Jana Keplera
Anežka Nováková Gymnázium Botičská
Antonín Vikrora Infis Plzeň
Martin Nuňez Zscvrch
Filip Bláha Gymnázium Blovice
PETR Jílek Sportovní gymnazium
Barbora Houdová Gymnázium Teplice
Anna Benešová Gymnázium Teplice
Anna Benešová Gymnázium Teplice
Kateřina Jehličková Gymnázium K.V.Raise a SOU
Markéta Kazdová Konzervatoř České Budějovice
Kateřina Sommerová Gymnázium Křenová
Aneta Filipiová Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko
Sára Mrkvicová Gymnázium Křenová
Kateřina Vamberská Gymnázium K. V. Raise a SOU Hlinsko
Hana Marie Trnková Smíchovská střední průmyslová škola
Viktorie Krobová Gymnazium Lovosice
Julie Kinčová Gymnázium Teplice
Ana Vavanová Gymnázium Teplice
Natálie Netolická Gymnázium K. V. Raise a SOU Hlinsko
Ivo Čechmánek Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
Valentýna Hrabáková 1 ZŠ Dobříš
Antonín Viktora INFIS Plzeň
Monika Svobodová UTB - Zlín
Denis Líbal Vysoká škola ekonomická v Praze
Kateřina Hrušková Gymnazium Botičská - Praha
Anežka Luňáčková Gymnazium Botičská - Praha
Robert könig VOŠ a SPŠ strojní
Alžběta Ledvinová SUPŠS Železný Brod
Lucie Huppertová ZŠ a MŠ Johana Schrotha
Vladimir Petrenko Gymnázium Teplice
Elizabeth Augustinová OA, SOŠ A SOU TŘEBOŇ
Radek Obracaník Gymnázium Teplice
Kryštof Doležal Střední škola uměni a designu francouzska
Linda Svobodová Karlínské gymnázium
Eliška Feiferová SUPŠS Železný Brod
Kateřina Kuběnová Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Jan Bachman SOŠPg Jeronýmova
T H C
Tereza Fořtová Gymnázium Milevsko
Lukas Chronc Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Nicolas Košťál Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Michal Starý Gymnázium Oty Pavla
Lucie Mazuchová Univerzita Pardubice
Aneta Pospíšilová Jazykové gymnázium Pavla Togrida
Jonáš Řebíček Gymnázium Teplice
Jan Škrabálek Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova Liberec
Kateřina Čerňanská ČZA Mělník
Jakub Škorvanek Sos handlova
Ondřej Jambor ČZA Mělník
Natálie Koudelková ČZA Mělník
Kamila Sedláková Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice
Lucie Procházková OA Heroldovy Sady
Strašidýlko Nemílek Z Nemilkova
Velina Yosifova Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichovka
Karolína Hasilová Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 2 Brno-Bystrc
Dorota Špásová Anglické gymnázium Pardubice
Sofie Solarová Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická Hellichova
Tereza Mažáriová Gymnázium Teplice
Matouš Uřídil Hotelová škola Bosonožská
Kristýna Spáčilová Vysoké učení technické v Brně
Julie Sládečková Gymnázium Karla Čapka
Tomáš Chmel Střední umělecká škola v Liberci
Kateřima Vaňková OpenGate
Markéta Lachmanová Západočeská univerzita v Plzni
Kamila Golasová Střední umělecká škola AVE ART
Ruben Tongiani Waldorfská sš Semily
Mária Juríková FHS - Univerzita Karlova
Nikola Rydlová SPgŠ a VOŠP Litomyšl
Tereza Šebková Střední umělecká škola AVE ART
Jan Šťastný Waldorfská sš Semily
Adéla Truchlá Střední soukromá umělecká škola AVE ART
Kateřina Rosívalová Pedevropská
Markéta Brožová Waldorfská sš Semily
Oleksandra Mishchenko Střední soukromá umělecká škola AVE ART
Lucie Pinková Střední soukromá umělecká škola AVE ART
Dana Ramseidlová Technická univerzita Liberec
Markéta Drápalová SŠ Brno, charbulova
Anna-Marie Kohutová Střední soukromá umělecká škola AVE ART
Mikuláš Raichl Gymnázium Teplice
Lenka Obzinová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ, Přerov, Bartošova 24
Anna Šimáková Spgš Futurum
Kateřina Pavelková Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Ludmila Kopečková Gymnázium a hudební škola hl. města Prahy
Han Dostálíková Univerzita Palackého Olomouc
Martin Tabery Cyrilometodějské gymnázium prostejoP
Jana Lejskeová Univerzita Karlova
Jan Kahovec Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 25 Praha 5
Karel Srna Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
Klára Cífková OA Bubeneč
Adéla Petříčková Gymnázium U Libeňského zámku
Kateřina Matýšková Gymnázium Křenová
Petra Nováková Gymnázium Křenová
Andrea Čadová Gymnázium Slovanské náměstí
Adéla Metyšová Masarykova univerzita
Jan Kratochvíl Gymnázium slovanské náměstí 2
Lída Růžičková Gymnázium Jaroslava Seiferta
Viktorie Novotná Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Karolína Blahová Gymnázium Kroměříž
Eliska Kuncirova Waldorfská sš Semily
Jakub Michl Waldorfská sš Semily
Michelle Sonnleitner Evropska 33
Kateřina Brindzáková Gymnázium Milady Horákové
Alžběta Unzeitigová Žižkovo náměstí 1
David Erbert Gymnázium Sokolov
Kateřina Vlasáková ČZA Mělník
Jakub Schorník Gymnázium Kroměříž
Ema Frývaldská Park Lane International School
Adéla Chromá Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Lucie Mocková Gymnázium Litoměřická
Jakub Cvrček Park Lane International School
Adéla Karlová Park Lane International School
Ana Victoria Gutiérrez Vázquez Moravské Gymnázium
Natalie Janků Park Lane International School
Maria Polcarová CSZŠ Grohova
Caroline Vartyan Parklane International School
Renáta Riedlová Gymnázium Hladnov, Ostrava
Kateřina Niesytová Gymnázium Bratří Čapků
Martin Hlaváček Slovanské gymnázium Olomouc
Veronika Daňková Západočeská univerzita v Plzni
Vendula Mihaldová Gymnázium Kroměříž
Kristýna Sekulová SŠ Řemesel Frýdek-Místek, p.o
Eliška Karafiátová Zš Pečky
Grigorij Kalvoda Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Corinna Maria Liptáková Střední Uměleckoprůmyslová škola Jablonec n. N.
Adéla Škribová ZŠ Nemilany
Jiří Konopásek Gymnázium a SOŠ, Plasy
Vendula Bilošová Soš Morava, Brno
Barbora Humlová SOŠp, VOŠp a Gymnázium Evropská 33, Praha 6
Jaroslav Bartůšek Gymnázium a SOŠ, Plasy
Viktorie Burelli Gymnazium Opatov, Praha 4
Tomáš Taut Gymnázium a SOŠ, Plasy
David Váša Gymnázium a SOŠ, Plasy
Matěj Popďakunik Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
Václav Paťorek SPŠei Ostrava
Martina Bartošová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Matěj Nojzer ZŠ Datyňská 690
Tereza Pavelková Gymnázium Krnov
Tereza Tyllová Gymnázium U Libeňského zámku 1
Šárka Hromasová Gymnázium Vlašim
Nane - Hripsime Asatryan International School of Prague
Monika Ovčaří International School of Prague
Ellen Brodská ZŠ Botičská
Anna Gras International School of Prague
Pavel Němejc VŠE
Jacqueline OMara International School of Prague
Jackson Stoner International School of Prague
Sulieman Al Rustom Prague College
Martin Zich SPŠ Purkyňova Brno
Nicole Hlaváčová Gymnázium Kroměříž
Marie Vajďáková Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Luisa Semerakova International School of Prague
Viktorija Pasichnyk Gymnázium Nad Kavalírkou
Jiří Zderadička ISŠT Benešov
Natálie Švédová ZŠ Švábenice
Viktor Hájek Gjkt
Hana Holbergová Chrustova24
Tereza Fátorová Gymnázium J. K. Tyla
Barbora Voráčková Škola Michael
David Stránský Gymnázium Nad Alejí
Simona Bičišťová Soš a sou MK
Jitka Matýšková Waldrofská škola, Brno
Agáta Marousková Gymnázium Slovanské náměstí
Veronika Záděrová ZŠ Gajdošova Brno
Jenny Ciku Anglo-Americká Univerzita
Matyáš Kopecký Mensa gymnázium
Veronika Kymličková VOŠ, SOŠP a Gymnázium Praha 6, Evropská 33
Markéta Überhuberová Klasické a španělské gymnázium,Vejrostova 2,Brno
Dominika Blinková Ssud ( střední škola umění a designu)
Jana Juřinová Gymnázium Hladnov
Zuzana Kocourková Střední škola umění a designu Brno
Adéla Morávková Gymnázium Na Vítězné pláni
Miriam Anouaroba Střední zdravotnická škola Frýdek-Místek
Kateřina Záhorcová OA Hovorčovická
Jan Jaluvka Aveart ostrava
Nikola Vernerová FŽP UJEP
Kristyna Hajkova Zs STM
Eva Tollingerová Gymnázium Brandýs nad Labem
Mikolaj Juszczynski Parklane IS
Valerie Plevová Gymnázium Jana Keplera
Vendula Brožová Gymnázium Sokolov
Aneta Šulcová Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
Nela Březinová Gymnázium Český Krumlov
Kateřina Synková Střední škola ekologická a potravinářská Veselí nad Lužnicí
Samson Ošlakov Gymnázium Arabská
Miriam Anouar Střední zdravotnická škola F-M
Jindřiška Kavalírová Husova 9, České Budějovice
Valerie Šebková Univerzita Karlova
Julie Kvasničková Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
Terezie Koutná Střední zdravotnická škola F-M
Julie Vorlová ZŠ Plešivec
Tereza Klusová Stredni zdravotnická škola F-M
Jiří Šumný Gymnázium Teplice
Aneta Hrošová Střední zdravotnická škola F-M
Kateřina Zajíčková Gymnázium Přípotoční
Alžběta Čápová Waldorfské lyceum České Budějovice
Lucie Všianská Bigy Brno
Josef Sobotka Střední Odborná Škola Sociální u Matky Boží v Jihlavě
Vendula Kováčová Střední zdravotnická škola F-M
Eva Mágrová Waldorfské lyceum České Budějovice
Barbora Lhotáková Park Lane International School
Barbora Kindlová Gymnázium Jiřího z Poděbrad
Adriana Nečasová SŠUM
Matteo Rocco Dragonetti Klasické a Španělské Gymnázium Bystrc- Brno
Eva Dostálíková Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola
Anežka Tomková Karlínské gymnázium
Alžběta Neubergová ZŠ Černošice
Žaneta Žížalová OA Heroldovy sady
Kristýna Havlíčková SOŠ a SOU Mladá Boleslav, Jičínská
Nikola Rejnartová SOŠ a SOU
Nela Nováková Písek Střední zdravotnická škola
Adéla Čechovičová Gymnázium Tišnov
Justina Fibichova Střední Zdravotnická škola Hradec Králové
Dorota Poláková Anglické gymnázium a střední odborná škola Pardubice Gorkého
Tereza Picková Gymnázium Nad Alejí
Zuzana Lamlová SPŠ stavební Havířov
Jan Fafejta Gymnázium Nad Kavalírkou
Petr Bozděch Karlínské gymnázium
Erika Čermáková Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace
Andrea Vyjdáková Gymnázium Jana Keplera
Vendula Jančušová Biskupské gymnázium Brno
Markéta Komárková Npor. Eliáše Polabiny 3
Filip Ošťádal Gymnázium Nad Štolou
Tereza Klečková Stredni zdravotnická škola F-M
Eliška Balvínová Gymnázium U Libeňského Zámku
Agáta Mičová Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Vladimír Prekop Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace
Linda Senzjuková Gymnázium J.K.Tyla
Markéta Komárková Npor. Eliáše Polabiny 3
Kateřina Lochmanová Ostravská univerzita
Monika Jiráková Gymnázium Jana Blahoslava a Střední Pedagogická Škola Přerov
Tereza Slabá Gymnázium Slovanské náměstí
Eva Juráňová Gymnázium Tišnov
Nicole Kocová Gymnázium Písek
Eliška Spáčilová SOS Waldorfské leceum, Ostrava Poruba
Jáchym Ryška Gymnázium Luďka Pika
Kateřina Viková Gymnázium Jaroslava Seiferta
Eliška Navrátilová Gymnázium Matyáše Lercha
Sofie Zaorálek Prague British International School
Nikola Ulčová Základní škola Třemošná
Hana Farová Gymnázium Matyáše Lercha
Noemi Chrásková Gymnázium Nad Kavalírkou
Kateřina Talířová ZŠ Plešivec, Český Krumlov
Daniela Aghová Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální - Ostrava Mariánské hory
Tomáš Vojkůvka ZŠ Zlín
Arman Jegiazarjan Ječná, Praha 2
Jana Horáková Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
Karla Pohlová Gymnázium Český Brod
Ludmila Plevková Karlínské gymnázium
Teodor Otković ZŠ Londýnská
Anna Stránská T. G. Masaryka
Natalie Kronusová SUPŠ sv. Anežky Český Krumlov
Nicole Dušková ZŠ Dolákova
Michaela Podmellová Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Diana Horká Gymnázium-Řečkovice
Marek Valčík Střední Odborná Škola Právní A Vyšší Odborná Škola Právní, S.r.o.
Jaroslava Sikoňová Střední umělecká škola Ostrava
Andrej Paťukov Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Lenka Králová Gymnázium Benešov
Bára Jendřejčíková SPŠ stavební Havířov
Tereza Šupová SOŠ obchodu, designu a užitého umění Plzeň
Michaela Opltová Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Adéla Herčíková Karlínské gymnázium
Kateřina Sádecká SOŠ Waldorfská v Ostravě
Petr Marek Gymnázium Voděradská
Matěj Pleskač Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod
Klára kalendoKa Karlínské gymnazium
Eliška Plávková První české gymnázium v Karlových Varech
Monika Vejvodová Malostranské gymnázium
Veronika Hladká Gymnázium da Vinci
Adam Konečný GJB a SPGŠ Přerov
František Čepelák Gymnázium, Český Krumlov
Kamilla Khasanova ParkLane International School
Vít Čeplák 63 let obyvatel planety Země
Veronika Krausová Pracuji
Kateřina Vybíralová Gymnázium Kroměříž
Jan Ráček Gymnázium Ústí Nad Orlicí
Kateřina Havlová Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav
David Záliš Gymnázium Ústí nad Orlicí
Michaela Hricová Gymnázium T.G. Masaryka, Ústí nad Orlicí
Jakub Zapletal PFUK
Martina Houdková Gymnázium Moravský Krumlov
Robert Brtník Jihočeská Univerzita
Chiara Tesařová Malostranské gymnázium
Tereza Hynková Dvořákovo gymnázium
Kateřina Vrobelová Gymnázium Mikuláše Koperníka
Adam Girszewski Gymnázium Tišnov
Lina Schumann Gymnázium Thomase Manna
Zuzana Marková Gymnázium čajkovského 9
Věra Janíčková Západočeská universita
Magdaléna Radová SZŠ a VOŠZ Ostrava
Adela Kučerová Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
Zuzana Nováková Gymnázium F. X. Šaldy
Barbora Slavíková SPŠG a VOŠG Hellichova
Pavla Slezáková Gymnázium Tišnov
Barbora Slavíková VOŠG a SPŠG Hellichova
Leontina Foltýnova ZŠ Lyčko náměstí 6
Jakub Ulrych Gymnázium Špitálská 2, Praha 9
Klára Zelenková CMG a SOŠPg
Dominik Vlasák Gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích
Leontina Foltýnova ZŠ Lyčko náměstí 6
Klára Slancová Gymnázium Matyáše Lercha
Patricie Vohralíková Gymnázium Dr. Emila Holuba v Holicích
Marie Boková Gymnázium na Pražačce
Radmila Dolečková- Gymnázium J. A. Komenského A Jazyková Škola S Právem Státní Jazykové Zkoušky
Kateřina Fingerová Gymnázium Třeboň
Tadeáš Redlich ZŠ U Lesa , Nový Bor
Gabriela Švarcová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Magdalena Vlková Gymnázium Třeboň
Tereza Mestankova ZŠ Heyrovského
Tamara Drexlerová Střední škola designu a módy, Prostějov
Kateřina Burešová Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec
Hana Veselá Gymnázium Třebíč
Klára Kubátová ZŠ Radotín
Daniela Tučanová Gymnázium Kladno
Jakub Kotlán Anglické gymnázium - The English College in Prague
Zuzana Brožovská ZŠ U Dvora Letohrad
Matěj Plachý Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem
Tomáš Najman Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
Jakub Vančura Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Lucie Balášová Gymnázium Kroměříž
Eliška Hanáková SŠ KNIH
Petr Picmaus Gymnázium Ostrov příspěvková organizace
Barbora Balášová Pedagogická fakulta Olomouc
Eliška Cerhová Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Petr Hubáček Gymnázium Teplice
Andrea Čejková Karlínské gymnázium
Lukáš Tesař Biskupské gymnazium a mateřská škola, Barvičova 85, Brno-město
Lucie Charvátová SUPŠS Železný Brod
Aneta Ryšavá sš náhorní
Vendula Čupitová Gymnázium Třeboň
Anna Lázníčková SZŠ a VOZŠ Brno, Merhautova
Robin Bicek Střední škola informatiky a finančních služeb, Klatovská 200G, Plzeň
Natálie Vrbová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Jan Kočka Gymnázium, Praha 6 Nad Alejí 1952
Anna Prášilová Střední škola pedagogická a gymnázium Evropská 33 Praha 6
Zuzana MatejkoMa Sou tradičních řemesel a Voš
Klára Jarošová Gymnázium slovanské náměstí
Marie Nováková CMG a SOŠPg Brno
Lenka Petrouová Univerzita Karlova - Přírodovědecká fakulta
Veronika Menclerová Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
Viktorie Šohajová Gymnázium Jana Palacha, Mělník
Radka Zbořilová SOŠ A SOU Sušice
Michaela Holzmannová Univerzita Palackého v Olomouci
Kateřina Veselá Gymnázium Voděradská
Alžběta Kuklová Malostranské gymnázium
Matyáš Gil Gymnázium Ústavní
Karel Lemberger Gymnázium U Libeňského zámku
Klára Purmenská Masarykovo gymnázium Příbor
Miroslav Falcmann Gymnázium Ústavní
Artur Staněk Gymnázium Třebíč
Kateřina Schwarzová ArtEcon
Nela Koubková ZSSezemice
Jakub Foltýn Gymnázium Ústavní
Honza Beránek SZEŠ a SOŠ Poděbrady
Eliška Doboszová English College of Prague
Michaela Kubíčková Gymnázium dr. Aleše Hrdličky Humpolec
Daniel Michal Smíchovská střední průmyslová škola
Eliška Unzeitigová gymnázium Na Vítězné pláni
Barbora Svatková Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3
Klára Měsíčková Klvaňovo gymnazium Kyjov
Marcela Čápová Masarykovo klasické gymnázium Říčany
Josef Beránek ISŠT Benešov
Martina Pazourová Gymnázium Jírovcova České Budějovice
Ondřej Jaburek Gymnázium Praha 8 Ústavní
Tereza Koukalová Gymnázium Pelhřimov
Natálie Holečková Střední odborná škola logistickych služeb
Anežka Bartoňová Gymnázium Sokolov
Marek Sedláček Skolaeupraha
Barbora Zálabová Střední zemědělská a Střední odborná škola, Poděbrady
Jakub Čech Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Benjamín Hoblík Gymnázium Český Brod
Claudia Juříčková SOŠPg Jeronýmova, Liberec
Tomáš Kopecký Křesťanské Gymnázium Kozinova 1000, Praha Hostivař
Patricie Karasová Gymnázium postupická
Klára Kárová Gymnázium Sokolov
Patricie Karasová Gymnázium Postupická
Michaela Hodicová První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Tomáš Pikous Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
Lucie Hynkova Gymnázium J. K. TYLA
Eva Drobna Biskupske gymnázium Hradec Králové
Adam Horáček Gymnázium Sokolov a krajské vzdělávací centrum
Lucie Voříšková Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Petr Stejskal Česká Zemědělská Akademie V Humpolci, Střední Škola
Kateřina Neužilová Gymnasium Evolution Jižní Město
Prokop Boubín Lyčkovo Náměstí
Pavel Pašajev Gymnázium U Libeňského zámku
Alena Lukášková Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova
Adéla Klečková Gymnázium Brno, Křenová
Kateřina Dendysová Česká zemědělská univerzira v Praze
František Dvořák Gymnázium Teplice
Adéla Šťovíčková Gymnázium Budějovická
Radka Flachsová Gymnázium Třeboň
Sára Chramistova Oa, SOŠ a SOU, Třeboň
Kristýna Jančová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Jiří Beníšek Třeboň
Ondřej Balík Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
Vanda Hlaváčková Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Kamila Holmanová Matiční gymnázium Ostrava
Ondřej Skalický Gymnázium Matyáše Lercha
Anna Straková Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Eliška Štíbrová Střední škola knižní kultury
Matěj Splavec Gymnázium Arabská 14
Markéta Kozlovská Biskupské gymnázium Brno
Veronika Vesecká Gymnázium Arabská 14
Judita Šrajerová Gymnázium Evropská
Matěj Poláček Smíchovská Střední Průmyslová Škola
David Kudláček Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína
Markéta Nachtmanová Gymnázium Arabská 14
Lukas Patočka VOŠ ekonomických studií, SPŠ potravinářských technologií a SOŠ ekologická a veterinární, Podskalská 10
Petr Laštovička Gymnázium Pelhřimov
Marcela Emlerová Gymnázium Oty Pavla
Tomáš Vostřel FEKT VUT v Brně
Nikita Hotovcová ZŠ Litvínovská 600
Rva Karská Gymnázium U Libeňského zámku
Adéla Beznosková VOŠ a SUŠ Václava Hollara
Martin Škop Univerzita Karlova
Beata Petríková Střední škola knižní kultury
Anežka Sieberova Základní škola Londýnská
Matouš Mentberger Gymnázium U Libeňského zámku
Michaela Vodičková Krkonošské gymnázium a střední odborná škola
Anna Kroupová Gymnázium Botičská
Natálie Kaštovská VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 10, Praha2
Kateřina Švehlová Gymnázium Milady Horákové
Monika Sýkorová Univerzita Karlova
Anastázie Kolková Gymnázium Nad Štolou
Klára Dobiášová Gymnázium nad Štolou
Anastasiya Atapina SUPŠ
Antonie Kosinová Gymnázium Jevíčko
Anastasiya Atapina SUPŠ
Ondřej Theodor Krejčí Biskupské gymnasium
Eliška Killerová MENDELU Brno
Alena Kašparová Gymnázium Děčín
Tereza Drabantová Biskupské gymnázium Brno
Martina Cvačková SPŠE Plzeň
Zita Murová SŠ KNIH
Dominik Dvořák Gymnázium Jana Palacha Mělník
Anna Fürstová Karlova Univerzita
Kristyna Bousova Ustav Organicke Chemie a Biochemie, AVCR
Kateřina Kultová Gymnázium Jana Nerudy
Klára Štolfová Gymnázium Voděradská
Markéta Blažková Střední umělecká škola Ostrava
Pavlína Charuzová Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Jeronýmova
Kamila Svobodová Univerzita Palackého Olomouc
Petra Hlaváčková Gymnázium Boženy Němcové
Michaela Svobodová Gymnázium Třebíč
Kristýna Stárková Biskupské gymnázium Hradec Králové
Zuzana Augustová Gymnázium Omská
Filip Vítek Gymnázium
Magdalena Štěpánová Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
Angelika Morschlová Gymnázium, Na Zatlance 11
Adam Cíleček Gymnázium Matyáše Lercha
Viktorie Samková Gymnázium Česká Lípa
Klára Podlešáková Gymnázium J.A Komenského Nové Strašecí
Petra Prášková Střední škola knih, o.p.s.
Kristýna Kalvarová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Zuzana Uhrová Gymnázium Ústavní, Praha 8
Magdaléna Malásková Gymnazium Tišnov
Michal Cepr Jiráskovo gymnázium Náchod
Malvína Kmoníčková Gymnázium Nad Štolou
Matěj Ševčík Základní škola Kvítková, Zlín
Michaela Křížová Gymnázium Tišnov
Beata Řezáčová Malostranské gymnázium
Tereza Huková městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
Irena Blatná Střední škola řemesel a služeb, Děčín
Zuzana Nespěchalová Právnická fakulta UK
Klára Huková městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
Adam Jaroš Gymnázium U Libeňského zámku
Šimon Skoumal PORG Libeň
Barbora Voldánová Gymnázium Třeboň
Jáchym Šmída Jiráskovo gymnázium Náchod
Daniel Blažek Střední zemědělská a střední odborná škola Poděbrady
Adéla Koubovská SZŠ Liberec
Markéta Šedivá 1.lf.UK Praha
Kristýna Kudrnová Gymnázium J. K. Tyla
Adriana Houthoofdtová Gymnázium Olgy Havlové
Michaeka Liebigová Gymnázium Benešov
Magdalena Hanáčková Rakouské gymnazium Modřany
Marie Zandálková Fakulta výtvarných umění Brno
Anna Vítová Biskupské gymnázium Bohuslava Balbina Hradec Králové
Matěj Pecl Biskupské gymnásium Brno
Josef Matyska Jiráskovo gymnázium Náchod
Tadeas Trča Gymnázium Pierra de Coubertina
Martin Lelek soanachod
Tomáš Burget Duhovka Gymnázium, Ortenovo náměstí 34
Marie Martínková Gymnázium nad Štolou
Laura Tomášková Pedagogická fakulta Pedf UK
Marie Novotná Gymnázium Na Vítězné pláni
Magdalena Lebedová Gymnázium Arabská
Magda Šplíchalová Gymnázium Benešov
Sofie Vachtová Gymnázium Písek, Komenského 89
František Steklý Gymnázium Svitavy
Vít Kratochvíl Gymnázium Český Brod
Vendula Biernatova Střední zahradnická škola Ostrava
Antonie Dudková Malostranské gymnázium
Alžběta Baumanová Gymnázium Jana Nerudy
Veronika Stodolová Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Dominika Filipová Gymnázium Na Vítězné pláni
Karolína Hellerová Gymnázium Nad Štolou
Adam Urválek Gymnázium Matyáše Lercha
Dominik Žůrek Jiráskovo gymnázium Náchod
Josef Burda SPŠ Vlašim
Dorota Burdová Gymnázium Jana Palacha Mělník
Aneta Jirková Gymnázium Chotěboř
Bára Krejsová Gymnázium u Libeňského zámku 1, Praha 8
Marie Bláhová Gymnázium J. S. Machara
Julie Marušková Gymnázium Křenová, Brno
Kateřina Suchanová Jihočeská Univerzita
Nika Hozáková Gymnázium Jana Palacha Mělník
Jan Kraus Gymnázium Oty Pavla
Victoire Masnerová VOŠ
Barbora Keltnerová Gymnázium U Balvanu
Marta Špeldová Jiráskovo gymnázium Náchod
Viktor Trachta Supš Praha 3
Marie Lacková Malostranské gymnázium
Jan Korbel Gymnázium Českolipská
Michal Dvorak UPOL FF
Tereza Mašková Gymnázium Tišnov
Viktor Dvoracek Gymnázium Kroměříž
Johana Jurčová Gymnázium Komenského
Ema Juřicová Biskupské gymnázium Brno
Amálie Brožíková Gymnázium Špitálská
Ema Nevřelová PORG
Jaroslava Trázníková Střední Škola řemesel a služeb Děčín
Simona Dvořáková Mendelova univerzita v Brně
Ema Nevřelová PORG
Ema Řezníčková Gymnázium Špitálská
Karel Kaňák Gymnázium Špitálská
Luděk Procházka Gymnázium Benešov
Alžběta Doudová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Mona Othmanová VOŠ, SOŠP a Gymnázium Evropská 33
Mikuláš Kopecký Gymnázium Voděradská
Alžběta Brožíková Gymnázium U Libeňského zámku
Honza Broža ZŠ Sokolovská Velké Meziříčií
Apolena Kučerová Gymnázium Špitálská
Adam Bíbs Zš Vodičkova
Veronika Seidlová Gymnázium Hladnov
Martina Czelisová Biskupské gymnázium Brno
Rozalie Rozkovcova Gymnázium Špitálská
Anna Matějková Gymnázium Nad Štolou
Michaela Uhlířová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Viki Zvackova Londynska
Marie Lamrová Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
Kristian Thiel Gymnázium Thomase Manna
Patrik Juřica Biskupské gymnázium
Natálie Kacířová Střední zdravotnická škola Frýdek-Místek
Nikola Kontra ZŠ Londýnská
Jasmína Sevenová Lupáčovka
Adéla Fürstová Gymnásium Františka Pakackého Neratovice
Andrea Belaníková Střední zdravotnická škola F-M
Viktorie Žváčková Londýnská
Anna Žídková Gymnázium Benešov
Kateřina Prokopová ZŠ Londýnská
Eva Gondeková Gymnázium, Český Krumlov
Nelly Polanská Gymnázium Žďár nad Sázavou
Saša Chytrá Gymnázium nad Alejí
Markéta Prchalová Gymnázium Špitálská
Hung Dung Nguyen Základní a mateřská škola Vyšší Brod
Filip Kudláček Zš Londýnská
Klára Jeřábková ZŠ Londýnská
Martin Pařízek SPŠSE a VOŠ Liberec
Adam Langer Gymnázium Kroměříž
Alma Kudrnáčová Jiráskovo Gymnázium Náchod
Fiona Mohlová Gymnázium Thomase Manna
Pavel Brada Gymnázium Kroměříž
Barbora Krčová Střední zdravotnická škola Frýdek-Místek
Vojtěch Brož Gymnázium Vodňany
Tereza Jilečková Gymnázium Jana Keplera
Martin Pinkas Gymnázium Pelhřimov
Klára Kerhartová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Kristýna Hovorková Gymnázium Písnická
Eliška Koldinská Biskupské gymnázium Hradec Králové
Petra Svobodová Malostranské gymnázium
Nikola Zejdová Jiráskovo gymnázium Náchod
Jan Směšný Gymnázium Křenová
Sabina Dvořáková Gymnázium Špitálská
Tobiáš Zíka ZŠ Londýnská
Veronika Munsonová ZŠ Londýnská
Pavel Fridrich Biskupské gymnázium Hradec Králové
Lucie Jablonská Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
Kateřina Svobodová Gymnázium FX Šaldy
Patricie Sošková Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek
Anežka Černá Matiční gymnázium Ostrava
Vojtěch Šámal CPas
Pavel Homolka Střední průmyslová škola Frýdek-Místek
Jan Kotyk Česká lesnická akademie Trutnov
Romana Kovtun Střední škola informatika a služeb
Barbora Straková Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1
Jana Šubertová EA Praha
Adam Havrd Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Dorota Šikutová gymnázium Broumov
Aneta Lorišová Gymnázium Krnov
Durdona Umurzokova Gymnázium Ostrov, Karlovy Vary
Enkhjin Tsagaantsooj Gymnázium Karla Sladkovského
Marie Pokorová Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Jan Dunder Gymnázium Omská
Jiří Palica Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě
Natassia Bustamante Prague British International School
Marie Pokorová Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Alma Bubeníčková Gymnázium Karla Sladkovského
Anna Kodídková Newton College
Dorota Perutková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Tereza Lusková Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
Viktorie Novotná Gymnázium Jana Keplera
Jakub Švojgr Gymnázium Česká 64
Sára Veličkinová SOŠ Stříbro
Iva Lendělová Univerzita Karlova
Tadeáš Hejnic Gymnázium Špitálská
Denis Kroupa Gymnázium Přípotoční
Kateřina Vokurková Gymnázium Strakonice
Filip Lédl Sps-Chrudim
Kateřina Žohová Gymnázium Trhové Sviny
Tereza Viková UK - Pedagogická fakulta
Lucie Rulíšková Gymnázium Jana Keplera
Elektra Maria Müller Gymnázium Jana Keplera
Vojtěch Ráček Gymnázium Špitálská
Karel Zacek Střední škola prumyslova
Šimon Malík Gymnázium Třebíč
Michal Boček SPŠ chemická Brno, Vranovská 65
Bea Stevens Gymnázium Jana Keplera
Tereza Mrůzková Gymnázium Slovanské náměstí
Adéla Honová Střední škola Uměleckomanažerská
Michaela Odehnalová Masarykova Univerzita
Marie Fejtová Krkonošské gymnázium
Michaela Veiserová Obchodní akademie Šumperk
Kristina Odehnalová Gymnázium Elgartova
Tobiáš Kořán Gymnázium Jana Keplera
Berenika Rejdová Gymnázium J.V. Jirsíka, České Budějovice
Marek Doupovec Gymnázium Křenová
Markéta Smejkalová Gymnázium a OA Bučovice
Julie Grosamová Gymnázium Nad Štolou
Jan Novák Riverside School
Marie Rücklová ZŠ U Školské Zahrady
Martin Nejezchleb Gymnázium Matyáše Lercha
Ondřej Čech Gymnázium Špitálská
B U malostranské gymnázium
Barbora Štěpánková Gymnázium Písnická
Barbora Forkova Škola života
Jindřiška Flachsová SZŠ a VOŠ zdravotnická České Budějovice
Eva Mačejná Střední zdravotnická škol F-M
Kateřina Duongová G.A.P. education
Nicol Trnková Gymnázium Jana Palacha Mělník
Tomáš Rada Sportovní gymnázium Plzeň
Kristina Krejčová Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
Johana Lenfeldová ZŠ brána jazyků
Iveta Lognierová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Kláre Kubíčková Gymnázium Brno-Řečkovice, p. o.
Martin Strašák Biskupské gymnázium, Brno
Pavel Tauer Jarov
Barbora Rupertová Českoslovanská akademie obchodní,Resslova 8, ekonomické lyceum
Ella Šestopjorova ZŠ Úvoz
Barbora Burianová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Jana Swierkošová Střední zdravotnická škola Frýdek-Místek
Tereza Onheiserová Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Karolína Hrubá Jiráskovo gymnázium Náchod
Veronika Ungrová FF UK
Františka Adamcová Supš Praha 3
Eliška Johnová Jiráskovo Gymnázium Náchod
Sylvie Málková ZŠ Šutka, Praha 8
Anna Kubíková Gymnázium Pelhřimov
Jan Bělka SPŠ, SOŠ, SOU Hradebni
Kateřina Jelínková Gymnázium Nad Štolou
Monika Pauknerová OA a SOŠ Cestovního ruchu Choceň
Joseph Osborne Gymnázium Jana Keplera
Jitka Uhnavá Gymnázium Broumov
Hana Kuchařová SOŠ Civilního letectví Praha
Lucie Bendová Gymnázium Opatov
Jan Žoha Gymnázium Trhové Sviny
Lolita Krajewska Gymnázium Nad Štolou
Adam Izák Pospíšil Gymnázium Botičská
Vojtěch Deliš Gymnázium Jana Palacha Mělník
Ondřej Zoblivý Gymnázium Brno, tř. kapitána Jaroše
Klára Petrová Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Dobruška
Lucie Kubikova Gymnazium Matyase Lercha
Šárka Ederová SPŠ stavební Hradec Králové
Anna Baumanová Sportovní gymnázium Daný a Emila Zátopkových
Gabriela Stresová SZS Frýdek-Místek
Veronika Petržílková Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1
Barbora Kyselová Gymnázium Teplice
Natálie Plášková Střední škola umění a designu Brno
Edita Výborná Gymnázium Špitálská
Amelie Engelmaierová Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Dominik Ludl Gymnázium na Pražačce
Klára Pončová Ave Art
Matyáš Dvořák Gymnázium Blansko
Annika Krmaschkova Suš Ostrava
Markéta Bednářová OA a SOŠ Choceň
Veronika Stejskalová Karlínská OA a VOŠE
Antonín Šimkanin První české gymnázium Karlovy Vary
Zuzana Votavová Gymnázium Ústavní
Benjamin Rops International School of Prague
Kateřina PevakoPe Boticska
Amélie Olivová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Veronika Drahoňovská FA ČVUT
Monika Dušková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Adéla Hanzlová Gymnázium Třebíč
Eliška Štukavcová Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16
Matěj Pytlík Hotelová škola Brno
Tereza Vaňková OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Václav Zitta SOU Varnsdorf
Jáchym Pospíšil Střední průmyslová škola technická Jablonec nad Nisou
Markéta Balašová PORG Ostrava
Adéla Daňková ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova
Jan Prokop Univerzita Hradec Králové
Marie Krejzová Gymnázium Nad Štolou
Ivana Zittová SOU Varnsdorf
Małgorzata Hanczakowska 1st international School of Ostrava
Kamila Berounská OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Jaroslav Körner SPŠSE a VOŠ Liberec
Beáta Polášková Gymnázium Olgy Havlové
Angelika Petrová Univerzita Karlova
Alžběta Jansová Jiráskovo gymnázium Náchod
Štěpánka Kolářová Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Jeronýmova
Jiří Pleskot Gymnázium Nad Štolou
Veronika Vojcíková Gymnázium Hladnov
Jiří Hojač Gymnázium Nad Štolou, Praha 7
Anna Hájková Gymnázium Českolipská
Jasmina Jankovičová Gymnázium Evropská 33
Jakub Valoušek Gymnázium Teplice, čs. Dobrovolců
Dominika Jenne Gymnázium Na Pražačce
Eliška Kuthanová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Bára Galasová Zš nám. Svobody 2
Barbora Zielinská Supš a Voš Turnov
Kamila Odrášková Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Matyáš Bureš Gymnázium Přírodní škola
Patricie Hoňková Gymnázium Křenová
Kateřina Sattranová Gymnázium Evropská 33
Tereza Gorenčíková Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1
Lenka Svitakova Tgm bojkovice
Aneta Resselová SUPŠ a VOŠ Turnov
Kryštof Sláma Základní škola Náměstí Svobody 2
Anežka Pažoutová Pražská konzervatoř
Charlotte Aidomoanová Klasické Gymnázium Modřany
Abis Mohammad ZŠ naměstí Svobody 2
Tri Tai Nguyen Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Leontyna Trnkova Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Eva Klausová Gymnázium Na Zatlance
Adéla Podloucká ZŠ Náměstí Svobody 2
Lucie Strakošová Gymnázium Boženy Němcové
Jan Machourek Biskupské gymnázium Brno
Petra Bohatá Gymnázium Špitálská
Šárka Emrová Gymnázium Litoměřická
Antonín Javora Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc
Matěj Převrátil Gymnázium Arabská
Sabina Thürmerová Hotelová škola Radlická
Anna Sýsová Gymnázium Jaroslava Seiferta
Judita Trávníčková Biskupské gymnázium Brno
Climate Change Is not real
Michaela Schäferová Oa Pardubice
Stanislava Černá Nad Štolou
Andrea Suchánková Gymnázium Přírodní škola o. p. s.
Barbora Sedláčková Gymnázium Jana Keplera
Barbora Puková Konzervatoř Duncan centre
Jiří Svatoš Gymnázium Jana Keplera
Michal Bolehovský Gymnázium U Libeňského zámku
Adéla Kůsová Gymnázium a SOŠ Plasy
Oskar Pavel Ný Nýč Akademicke gymnázium, škola hl. m. Prahy
Anna Termerová Arcibiskupské gymnázium
Anna Váňová Gymnázium K. V. Raise a SOU Hlinsko
Pavlína Kleinová Univerzita Komenského v Bratislave
Wanda Gabrielová Gymnázium Jateční 22
Veronika Mikolášková SŠUD, Husova 10, příspěvková organizace
Denisa Hošková Západočeská univerzita v Plzni
Aneta Faltová ZŠ Londýnská
Fred Byrne English College in Prague
Adela Kubankova Soukromá škola multimediální tvorby Arcus
Johanka Talpová Taneční centrum Praha
Robin Smekal Hotelová škola Brno
Alžběta Korčáková VŠG a SPŠG Hellichova
Veronika Plevová SUŠ Ostrava
Julie Jakubů Gymnázium prof. Jana Patočky
Oldřich Bužga VOŠ a SPŠ Volyně
Anna Petrukhina Gymnázium Jana Nerudy
Vojtěch Brodský Gymnázium Hostivice
Natálie Horská Gymnázium Českolipská
Markéta Selešiová Gymnázium Ostrov
Natálie Kratochvílová Gymnázium Brno, Křenová 36
Šimon Horáček Gymnázium Jana Keplera
Pavlína MinacMin Gymnázium Havlíčkův Brod
Zuzana Shejbalová Masarykova univerzita
Joanna Miturová Polské Gimnázium v Českém Těšíně
Charlotte Panušková Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
Adam Vogel Gymnázium Jana Keplera
Markéta Kurkova Gymnázium Sokolov
Jan Orct SŠSSAD Liberec
Miroslav Lžičař Gymnázium Jana Keplera
Thea Šebková Gymnázium Praha 6 (Nad Alejí)
Radek Beran Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Alexandet Straka Fakulta humanitních studií
Vladislav Bagnyuk Střední průmyslová škola na Proseku
Iman Delic Prague college
Marie Steigerwaldová Mezinárodní konzervatoř Praha
Tereza Jansová Obchodní Akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
Aneta Preisslerová SZŠ a VOŠ Liberec
Jan Šebek Gymnázium U Libeňského zámku
Laura Kusová SUPŠS Kamenický Šenov
Veronika Kostková Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace
Veronika Houtová OA Bubeneč
Jonathan Šimonovský Gymnázium Varnsdorf
Agáta Knobová Krkonošské Gymnázium a SOŠ
Karolína Málková SZŠ Zdravotnická a VOŠ Zdravotnická, Liberec
Anežka Koudelková Gymnázium Slovanské náměstí
Patricie Šandová Gymnázium Moravský Krumlov
Eliška Křížová SŠO a VŠ Husova 9, České Budějovice
Lenka Čabelková EA Praha
Kateřina Šuchmanová Gymnázium Nad Štolou
Luise Šimonovská Gymnázium Varnsdorf
Michael Novák Gymnázium prof. Jana Patočky
Daniela Skokanocá Soukromá střední škola Arcus
Magdalena Helanová Akademické gymnázium Štěpánská
Karolína Pavelková GJP Slavičín
Dominika Činčárová Jihočeská univerzita
Anna Němečková Arcibiskupské gymnázium
Žaneta Šafářová Gymnázium Třeboň
Xuan Mai Phamová Univerzita Karlova
Matěj Eichner Gymnázium nad Štolou
Jana Kostialová Gymnázium Studentská HavrovH
David Ayeni Gymnázium Nad Štolou
Sukhee Bady VOŠZ a SZŠ 5.května Praha 4
Tuyet Nhi Ha 1.KŠPA Praha
Eliška Kundratová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Šumperk
Barbora Bačáková Gymnázium Brno, Třída Kpt. Jaroše
Jan Pěček Jiráskovo gymnázium Náchod
Martina Malečková Gymnázium Matyáše Lercha
Marie Horňáková VSB - TUO
Tereza Nevečeřalová Západočeská univerzita v Plzni
Daniel Tajbl Technická univerzita, Liberec
Markéta Paličková Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek
Anna Poborská Univerzita Palackého v Olomouci
David Ječný OALIB
Hana Pavelková GSS Mikulov, gymnázium a střední odborná škola
Tereza Kratochvílová Gymnázium F.X.Šaldy, Liberec
Klára Ohrablová Vyšší odborná a střední průmyslová škola Šumperk
Marie-Luisa Borková Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1
Kateřina Hájková VOŠP, SOŠP a Gymnázium Evropská 33
Damián Dvornický Podskálská
Eliška Cejnarová Gymnázium Jana Nerudy
Justýna Walterová American Academy in Brno
Jan Lipold Střední škola knižní kultury
Viktor Němec Gymnázium doktora Emila Holuba
Milan Pacanda Gymnázium Nový Bor
Tereza Šimíčková OAMB
Pavlína Jalovecká Gymnázium Vlašim
Michaela Balharová Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Kryštof Navara Gymnázium Evolution Sázavská, Praha
Daniel Kukrle Vysoké učení technické v Brně
Anna Maria Jarkovská Gymnázium Na Zatlance
Vojtech Santolík Západoceska univerzita v Plzni
Antonín Eichner Petřiny Sever
Marek Hroch Park Lane International School
Matěj Rulc SPŠSE A VOŠ Liberec
Michaela Kokaislová Gymnázium Na Zatlance
Libuše Tlustošová ZŠ a MŠ Jiráskovo náměstí 1166 Hradec Králové
Kateřina Šeichová Střední škola umění a designu Brno
Veronika Součková Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, SOŠ a gymnázium
Julie Mrvíková Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a gymnázium, Praha 6- Evropská 33
Adam Balda Gymnázium a hudební škola hl.m.Prahy
Khrystyna Kharbaka Gymnázium Svitavy
Simona Horkelová Jiráskovo gymnázium Náchod
Magdaléna Chmelíková Univerzita Pardubice
Diana Trnková Voš zemědělská Chrudim
Michaela Suchárová Gymnázium Hladnov
Terezie Schläferová SOŠOUUD Plzeň
Josephine Huang Parklane International School
Agathe Geffroy Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vít Málek Gymnázium U Libeňského zámku
Tomáš Bernát již žádná
Tereza Doláková Gymnázium Svitavy
Andrea Komárková Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta
Magdalena Manaskova Gymnáziu Trhové Sviny
Tereza Bílková Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
Justýna Černíková Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň
Kateřina Benešová SPŠS Josefa Gočára
Vendula Frantová Gymnázium Svitavy
Tereza Bečvářová Gymnázium Na Zatlance
Ema Lauermannová Biskupské gymnázium Brno
Pavlína Chroňáková DAMU
Ivan Tzenkov Fakultách mezinárodních vztahů, VŠE
Karolína Korgerová ZŠ Bosonožská 9, Brno
Markéta Bendová Dvořákovo gymnázium a střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
Peter Nutter Gymnázium Nad Alejí
Šárka Blažková Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel
Petra Šináglová VOŠZ a SZŠ, Praha 1, Alšovo nábřeží 6
Aneta Hráská Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Leona Balgová Střední škola Eduarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
Jáchym Šebek Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň
Michaela Sklenářová Střední škola Technická a Dopravní, Ostrava Vítkovice
Lucie Paukovičová SŠUD,Brno Francouzská 101
Michaela Mrázková Gymnázium Na Zatlance
Tomáš Vlček ČVUT-Fakulta biomedicínského inženýrství
Damian Sauer Gymnázium Na Zatlance
Jana Rissová Střední pedagogická škola a gymnazium Jeronýmova Liberec
Sebastian Wright GYBY
Elizabeth Foltmanová Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel
Nikol Soustružníková Gymnázium Františka Křižíka Plzeň
Julie Křemečková Gymnázium Ústavní
Julie Beránková Gymnázium Františka Křižíka
Jan Lebeda Gymnázium Nad Alejí
David Eremiáš Česká Zemědělská Univerzita v Praze
Alžběta Kameníková Arcibiskupské gymnázium
Šimon Koliha Gymnázium nad Alejí
Kirana Olivieri-Munroe Novy PORG
Honza Palička Lískovecká
Klára Schäferová Univerzita Pardubice
Emma Erbenová Gymnázium Jaroslava Seiferta
Hana Rečková Prima school, Frýdek-Místek
Vojtěch Mančuška Gymnázium Jana Keplera
Kateřina Bažantová Střední odborná škola pedagogická, Karlovy Vary
Frantisek.stekly@centrum.cz Steklý Gymnázium
Klára Eliášová Gymnázium Omská
Josefína Vojtová První české gymnázium v Karlových Varech
Michaela Vaněčková První české gymnázium v Karlových Varech
Kristyna Palmeova Masarykova univerzita
Eliška Macháčková Univerzita Karlova
Jiří Kadlec Gymnázium Jana Nerudy
Ráchel Kellerová Gymnázium Svitavy
Adéla Dvořáčková Gymnázium Sokolov
Michaela Majcherová SUPŠ a VOŠ Turnov
Klára Bystroňová Gymnázium slovanské náměstí 7, Brno
Eliška Vláčilová Stredni škola designu a módy
František Steklý Gymnázium Svitavy
Tereza Glierová SUPŠ a Vos Turnov
Helena Strouhalová Gymnázium Turnov
Nela Capalova gymnázium hb
Pavel Jung VŠB - TU
Natália Miškovicová Karlova Univerzita
Eliška Přikrylová Masarykova univerzita Brno
Caroline Anna Kašíková SUPŠ a VOŠ Turnov
Anna Mikezová Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
Anežka Tichá Boleslavská soukromá střední škola a základní škola s.r.o.
vít opatrný pedagogická fakulta plzeň
Caroline Kašíková SUPŠ a VOŠ Turnov
Petra Murtingerová Gymnázium Botičská
Vendula Stránská Supš a VOŠ Turnov
Fabián Bloch Gymnázium Františka Křižíka
Jan Vrána Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace
Aneta Lovčí Obchodní Akademie Husova 1
Barbora Bubeníková Supš Žižkov
Eliška Cibulková Gymnázium Mnichovo Hradiště
Julie Krejčí Gymnázium Matyáše Lercha
Michaela Francová SOŠ Pedagogická, Evropská 33
Radana Kiwova Obchodní Akademie, Opava
Adéla Kaiserová Gymnázium J.Vrchlického, Klatovy
Lucie Valníčková Základní škola a mateřská škola Barrandov
Tereza Svobodová ZŠ Bosonožská 9, Brno
Kateřina Málková Supš a Voš Turnov
Anežka Hlaváčová Biskupské gymnázium Brno
Grzegorz Molin Polské Gymnázium im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Kateřina Štefánková Polské Gymnázium Český Těšín
Marek Nieslanik Polské gymnázium Český Těšín
Pavlína Flachsová Střední uměleckoprůmyslová škola a vyšší odborná škola Turnov
Amálie Bolková Supš a Voš Turnov
Jakub Zahradníček Gymnázium Postupická
Max Tomaszek Polskie gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Milanka Markovicova Kamate
Ondřej Hlaváč Gymnázium Matyáše Lercha
Irena Langner Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Evelyn Válková Francouzské Lyceum
Miroslav Duna SPŠS Josefa Gočára
Dominika Valchoň Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Zuzana Kawuloková Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Dominika Lípová Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Tereza Haasová UJEP
Anna Dejmová Gymnázium Nad Alejí
Agata Waszutová Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Tereza Rumlerová VUT Brno
Michał Mitura Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Jan Glac Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Robert Sporka Gymnázium Františka Křižíka
Jan Kluz Gimnazjum Juliusza Słowackiego
Magdaléna Čápová Střední uměleckoprůmyslová skola Bechyně
Vladislav Lyssenko Anglo-Americká Univerzita
Daniel Kovář SOUE Plzeň
Marko Bermell Slovanské gymnázium Olomouc
Adéla Polívková Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady
Lenka Mesteková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Michal Toušek SSOŠ 1.kšpa Litoměřice
Eliška Rukavičková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Marie Anna Richtárová Akademické gymnázium Štěpánská
Sevak Asatryan Gymnázium Nad Aleji
Vítězslav Žídek SPŠS
Lucie Hrdličková Gymnázium Havlíčkův Brod
Vojtěch Vejvoda Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Anna Voláková Akademické gymnázium, škola hl. M. Prahy
Kristýna Vitoulová Gymnázium Boskovice
Martina Čulíková Masarykova univerzita
Jana Kubíčková Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
Karolína Anna Kolmanová Gymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav
Kateřina Horynová Západočeská univerzita v Plzni
Anna Zvolenská Hellichovka grafárna
Jan Zindr První české gymnázium Karlovy Vary
Karolína Soukupová Dvořákovo gymnázium a střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou
Jesper Holter International School of Prague
Miroslav Havelec Gymnázium J. K. Tyla
Jiří Kolomazník Malostranské gymnázium
Anděla Budělovská Zš SNP 6 Ústí nad Labem
Jakub Cieślar Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Klára Zvonková Obchodně podnikatelská fakulta, Karviná
Teodor Chvalina Malostranské gymnazium
Štěpán Hladik Fakulta Sociálních Věd Univerzity Karlovy
Lucie Horáková SUPŠ a VOŠ Turnov
Robin Kemel Gymnázium profesora Jana Patočky
Adam Linda Gymnázium Františka Křižíka a základní škola Plzeň s.r.o.
Marek Hájek SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Rudolfovská 92, České Budějovice
Dominika Vašíčková Mendelova univerzita v Brně
Viktorie Řebcová Karlínské gymnázium
Pavlína Tichá Gymnázium J. Žáka Jaroměř
Jonathab Boué Gymnázium Thomase Manna
Lenka Farská Univerzita Pardubice
Anna Lochmanová ČZU
Pavla Kříčková Masarykova univerzita
Julia Pátá Gymnázium Na Zatlance
Kristýna Baštová Střední zemědělská škola a střední odborná škola Poděbrady
Dominika Pachlová Univerzita Pardubice
Barbora Bláhová Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb
Michaela Šulcová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Kryštof Hájek Gymnázium Písnická, Praha 4
Matěj Lofaj SZeŠ a SOŠ Poděbrady
Adriana Bendžalová SUŠ Václava Hollara
Karolína Koláriková Gymnázium Rýmařov
Tereza Chotová Vysoké učení technické v Brně
Jáchym Jakl Malostranské gymnázium
Klára Matějčková Malostranské gymnázium
Kristýna Petrovková Sps gocar
Magdaléna Bohuslavová Gymnázium Kolín
Tereza Davidová SOŠ pro administrativu Evropské Unie
Jiří Vítej ČVUT
Stanislav Muška Gymnázium Nad Kavalírkou
Hana Luksová SŠO Husova 9
Erika Čelikovská Szeš a SOŠ Poděbrady
Táňa Hrbasová Gymnazium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
Markéta Němcová Akademia
Tereza Bláhová Gymnázium Havlíčkův Brod
Diana Mbilová Právnická fakulta UK
Eliška Jarošová OA, VOŠZS a SZŠ, SOŠS Jihlava
Kateřina Nemcova Gymnázium Kolín
Monika Kajfoszová Polské gymnázium im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Zuzana Sceranková DAMU
Simona Šmardová Oa Kotlářská, Brno
Filip Menger Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Julie Pokorná ČZU
Rozálie Kuželková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Isadora Buehlerova Scioškola praha 11
Aneta Bartovská OAULPAR
Jiří Nový Gymnázium J. K. Tyla
Jan Zadražil Gymnázium J.K. Tyla
Jan Nouza Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
Klára Laušmanová Gymnázium J. K. Tyla
Eliška Vítová GJKt
Magdaléna Novotná Gymnázium J. K. Tyla
Simona Teplá Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
Veronika Hojgrova Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Adéla Klára Palečková Gymnázium J. K. Tyla
LUCIE Krausová Gymnázium J.K. Tyla
Anežka Petrláková GJKT
Jáchym Švejda Gymnázium J. K. Tyla
František Musil Gymnázium J.K. Tyla
Tereza Vojtasová Gymnázium J. K. Tyla
Markéta Jirásková GJKT
Jakub Hrdina Gymnázium J.K.Tyla
Matouš Rýgl Gymnázium J. K. Tyla
Zuzana závodná Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Anna Marie Kudláčková Gymnázium J. K. Tyla v Hradci Králové
Jan Korbel Gymnázium J. K. Tyla
Nela Adámková Gymnázium J. K. Tyla
David Bavor Gymnázium J. K. Tyla
Adéla Macková Gymnázium Elišky Krásnohorské
Jaromír Valeš Gymnázium J. K. Tyla
Štěpánka Dvořáková Gymnazium J. K. Tyla
Natálie Anna Fadrná Gymnázium Svitavy
Gabriela Nohejlová Gymnázium J. K. Tyla
Jakub Federsel Gymnázium J. K. Tyla
Ondřej Toman FA ČVUT
Kateřina Komárková Gymnázium J. K. Tyla
Eliška Krejcarová Gymnázium J. K. Tyla
Viktorie Haitová Gymnázium J. K. Tyla
Gabriela Studená Univerzita Palackého Olomouc
Dana Hábová absolventka Gymnázia Jana Nerudy, překladatelka
Tomáš Ondruš Gymnázium Josefa Kainara
Daniel Bačkovský Gymnázium Havlíčkův Brod
Adela Gaia Serbousková Gymnázium J.K.Tyla
Daniel Švec Církevní střední a základní škola Plzeň
Michaela Šrůtová GJKT
Petra Horáková Gymnázium Turnov
Petra Borkovcová Gymnázium Křenová, Brno
Tomáš Kordač Gymnázium J. K. T.
Jiří Jirák Voš a SPŠ strojní a dopravní, Děčín
Klára Andrlová Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha
Johana Vrbová Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů praha
Terezie Bartuskova Střední zemědělská a střední odborná škola Poděbrady
Denisa Maňasová Univerzita Palackého v Olomouci
Linda Victoria Nitrová Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň
Adéla Prančlová Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň
Veronika Suchánková Ostravská univerzita
Kateřina Marvanová Gymnázium Botičská
Tereza Švecová Univerzita Palackého
Alice Simonová Bezpečnostně právní akademie
Nicole Přibylová Gymnázium Praha 6,Arabská 14
Nikola Hřibová Konzervatoř Brno
Nela Hejduková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Beata Dvořáčková Gymnázium Sokolov
Jana Langerová Gymnázium Olomouc Hejčín
Ester Josefína Vandasová Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Kateřina Trojanová Francouzské lyceum v Praze
Tereza Kroužková Gymnázium Botičská
Jakub Šimkulák Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Anna Soukupová Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Jaroslava Budinská Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Michel Šrámek Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Patricie Šedivá Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Tomáš Gildein Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Jan Makyda Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Tereza Havlíková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Beata Kajfosz Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im.Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Šimon Fibír Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Petr-Gabriel Horáček Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.
Nina Kajura Polske gymnazium jm. Juliusza Słowackiego
Anna Mrázková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Lucie Trávníčková Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Julia Kawuloková Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im.Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Vlaďka Tobiášová Obchodní akademie Olomouc
vendula drapová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Alena Cejnarová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Jolana Machová Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Anna Karolína Tučková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Klára Bedanová Gymnázium Jaroslava Žáka
Andrea Stratilová Střední odborná škola sociální u Matky Boží, Jihlava
Tadeáš Pucholt Gymnázium J. K. Tyla
Markéta Pilařová Gymnázium Jaroslava Žáka
Vojtěch Jedlička Gymnázium J. K. Tyla
Tereza Lupínková Gymnázium Jaroslava Žáka
Jakub Voslař Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Vojta Prokop Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Dagmar Páblová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Aneta Kutíková Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Max Dolana Nový Porg
Michaela Randáková Už nestuduji, ale chci podepsat (bydliště Praha 5-Zbraslav)
Viktorie Šulcová Gymnázium Nad Štolou
Barbora Pivovarčíková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Kryšpín Karpíšek NP
Marek Jánský Nový PORG
Monika Školoudová AGKM
Erika Blažková Gymnázium Nový Porg
Radka Dvořáková Gymnázium J. K. Tyla
Michal Šíp Gymnázium Teplice
Adéla Srchová Gymnázium Nový Porg
Lenka Přibylová Gymnázium J. K. Tyla
Veronika Křečková Gymnázium Nový Porg
Nikola Chocholová Art Econ s.r.o Praha
Štěpán Dlouhý Nový Porg
Adam Kratochvíl Nový PORG
Karolína Zikmundová Nový PORG
Eli Nguyen Nový Porg
Františka Haškovcová Nový Porg
Filip Mivalt Vysoké Učení Technické v Brne
Olina Klarić Art Econ
David Tejnecký Nový PORG
Kosťová Kosťová Gymnázium J. K. Tyla
Anna Kubešová Nový PORG
Olina Klarić Art Econ
Petr Leština Nový PORG
Oliver Kucker Nový PORG
Kateřina Kazdová Gymnázium J. K. Tyla
Johana Slabihoudova Nový PORG
Alex Vontroba Nový Porg
Jakub Wija Gymnázium Botičská
Jakub Staněk LF MU Brno, JČU České Budějovice
Adéla Svobodová Gymnázium Velké Meziříčí
Adéla Ságnerová Gymnázium Jana Palacha Mělník
Agáta Krčmářová Gymnázium Nad Štolou
Daniel Ježek Jiráskovo gymnázium Náchod
Jana Lisková Gymnázium a SOŠ Plasy
Ludmila Fišerová Gymnázium a SOŠ Plasy
Linda Cachová Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
Veronika Dernerová Gymnázium J. K. Tyla
Jiří Ludačka Gymnázium Luďka Pika
Lucie Rybová Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
Karolína Hloušková Střední zemědělská a střední odborná škola Poděbrady
Tereza Bednářová Gymnázium Luďka Pika
Natálie Hanušová Gymnázium Luďka Pika
Nathalia Bednářová Česko-anglické gymnázium s.r.o
Kryštof Žucha MFF UK
Štěpánka Kocábková Česko-anglické gymnázium
Anja Geissbergerová SŠ a VOŠ Michael
Berta Bašta PORG Libeň
Petra Motzbäuchlová OA, SOŠ a SOU Třeboň
Barbora Valeriánová PORG Libeň
Julie Kozmíková PORG-Libeň
Barbora Valeriánová PORG Libeň
Jan Doležil Masarykovo klasické gymnázium Říčany
Martin Nekolný Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kadaň
Adam Kořán JAMU
Julie Kozmíková PORG-Libeň
Tereza Divišová Církevní základní škola a střední škola, Plzeň
Barbora Balášová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Luděk Pavlík SPŠ a VOŠ Brno Sokolská
Magdaléna Koudelová Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
Lucie Lefnerová Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou
Jana Sukeníková Ostravská univerzita
Suzanne Pietroszová Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Jiří Kulhánek Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Petr Kolář Hotelová škola Vršovická 43, Praha 10
Anna Marie Křížková Szeš a Soš Poděbrady P.O.
Lucie Havrdová Gymnázium J. K. Tyla
Karolína Kalousová GymnaGymn J. K. Tyla
Stela Syrovátková SOŠ Sociální u Matky Boží, Jihlava
Rozárka Šimicová ZŠ Semín
Kristýna Emlarová Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Adéla Kopecká Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Lucie Melicharova Gymnazium u Libenskeho zamku
Dorota Macková Gymnázium Jaroslava Žáka
Barbora Ježková Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Anežka Brouková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Barbora Hykmanová Střední zemědělská a střední odborná škola Poděbrady
Jaromír Vavřín Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Marek Hykman Střední zemědělská a střední odborná škola Poděbrady
Julie Polanská Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Anna Svobodová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Eva Košťálová Gymnázium Jaroslava Žáka
Klára Plešingrová Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
Maximilián Vajt FAMU
Lucie Veverková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Adela Menclova Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Alžběta Hofmanová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Markéta Fajfrová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Michaela Vacková Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Stella Hrobská Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
John-Paul Rudolph Střední škola Bratislavská Varnsdorf
Nela Beranová Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Adéla Zelená Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Michał Gaura Gimnazjum imienia Juliusza Słowackiego
Adéla Novotná Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Jan Křičenský Strddni průmyslová škola stavební Hradec Králové
Tereza Skálová spgš a vošp Litomyšl, Komenského náměstí 22
Karolina Turková Gymnázium Evropská
Alicja Cienciala Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Pavel Fischer SPSŠ a VOŠ Brno Sokolská 1
Madeleine Fraiteur DG Kralupy
Lenka Zahradníčková Gjb a Spgš Přerov
Veronika Oravová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Markéta Hampová SZeŠ Čáslav
Karolína Kučerová OA, SOŠ a SOU Třeboň
Václav Pohanka Církevní ZŠ a SŠ Plzeň
Kristýna Klokočníková Evropská
Sára Horáková Jiráskovo gymnázium Náchod
Vítek Hakr Gymnázium Český Krumlov
Nikol Chyťová Střední škola Kostka, s.r.o.
Filip Volmut Gymnázium Olomouc-Hejčín
Andrea Šumberová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Šumperk
Dora Celuchová Gymnázium Františka Palackého
Adam Jech Gymnázium Dr. Edvarda Beneše Soběslav
Daniela Kořánová Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
Jan Herout SZeŠ Čáslav
Eliška Polepilová Konzervatoř Evangelické akademie v Olomouci
Miroslav Marek Gymnázium Křenová 36
Markéta Součková Gymnázium J. K. Tyla Hradec Králové
Johana Peroutová ZSSV
Melanie Viktorinová Gymnázium J. K. Tyla
Harry Potter Škola čar a kouzel v Bradavicích
Kryštof Živnůstek Střední zemedezemě a střední odborná škola Poděbrady
Kateřina Poulíčková Slovanské gymnázium Olomouc
Klára Rudy Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Šumperk
Emma Mathauserova Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
Šimon Jáger Biskupské gymnázium
Tereza Šafránková Vysoká škola ekonomická
Lucie Balážová Moravská střední škola s.r.o.
Marie Rašková Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Lucie Svobodová OA Hovorčovická
Melanie Gavroňová Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Lucie Kaňová Gymnázium Brno, Křenová
Lucie Zindulková 3LF-UK
Barbora Černíková Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, p. o.
Antonie Zelbová Gymnázium Nad Alejí
Gabriela Rosenkranzová PORG Libeň
Tina Müllerová Gymnázium nad Alejí
Kateřina Kozlerová SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Plzeň
Jolana Skoumalová Biskupského gymnázium Brno
Hanq Ježková Gymnázium Česká Lípa
Jana Šťavíková zaměstnavatel-Lifefood
Adriana Čížková Gymnázium J.K. Tyla
Justýna Čeleďová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Benjamin Puškáš Slovanské gymnázium Olomouc
Daniel Justiz Gymnázium Joachima Barranda Beroun
Anna Mayová Křesťanské gymnázium
Tereza Pištěláková Gymnázium Jana Keplera
Vladěna Ptáčková ETF
Lenka Janků Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Šumperk
Karolina Kulig Polskie Gimnazjum im.Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Veronika Růžičková Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Linda Babiánková Českoslovanská akademie obchodní dr. E. Beneše, Resslova 8, ekonomické lyceum
Linda Babiánková Českoslovanská akademie obchodní dr. E. Beneše, Resslova 8, ekonomické lyceum
Martin Jindrisek gymnazium nad štolou
Leticia Barlievová Gymnázium Nad Kavalírkou
Ondřej Ježek Gymnázium Jeseník
Hana Nováková Szš
Lucie Koubová SOŠ a SOU Třeboň
Marie Polanská Radboud University Nijmegen, the Netherlands
Marie Rohlíková OA, SOŠ a SOU Třeboň
Zuzana Szurmanová Gymnázium J.Božka
Tereza Hrubá Gymnázium Elišky Krásnohorské, Ohradní 55
Terezie Lišková Ostravská univerzita
Hana Kořánová Gymnázium Nad Kavalírkou
Jakub Sádecký VOŠ a SPŠ žďár nad Sázavou
Vojtěch Federsel Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Václav JelinJe Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Anna Brendlová Gymnázium Jaroslava Žáka
Aleš Linduška učitel ZŠ Žerotínova Valašské Meziříčí
Tereza Gregárková Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
Iveta Kopáčková Univerzita Palackého, Olomouc
Anna Peřinová Gymnázium Havlíčkův Brod
Evelína Mošnová Gymnázium, Arabská 14, Praha 6
Marek Ulrych ZŠ a MŠ Mírová 81 Mimoň
Marta Sýkorová SOŠ Podskalská
Karalina Dabul UJOP UK
Daniel Veškrna České vysoké učení technické v Praze, fakulta elektrotechnická
Eva Varhaníčková Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Jiří Stanislav Masarykova univerzita v Brně
Petra Pavelková VOŠ A SPŠE OLOMOUC
Jana Jagošová Umělecko-průmyslová škola, Jihlava-Helenín
Michaela Merxbauerová VOŠZ a SZŠ 5. KVĚTNA
Simona Živčaková VOŠ,SPŠ aSOŠ Podskalská
Jan Soukeník SPŠE Ječná
Lucie Alexandra Zicklerová Gymnázium Sokolov
Barbora Holešová Univerzita Palackého
Lenka Skočková Gymnázium Šumperk
Tomáš Balín Podkrušnohorské Gymnázium Most
Helena Sojková Karlínská obchodní akademie
Johana Ferfecká ZŠ ČSA
Martina DiblikovD Akademie múzických umění v Praze
Michael Myška SŠ a VOŠ cestovního ruchu, České Budějovice
Dorotea Pechlátová Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha
Josef Hluštík SUPŠ a VOŠ Turnov
Tomáš Nožka Gymnázium Benešov
Mária Volmanová Gymnázium Jihlava
Michaela Brožovská Gymnázium Sokolov a krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
Anna Leubnerová Voš a sš Alšovo nábřeží
Natálie Michalíková ZŠ genpor Františka Peřiny
Jan Kolomazníček SŠ elektrotechniky, multimédií a informatiky Praha 9
Anna Kánská Gymnázium J. K. Tyla
Tereza Abbrentová Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
Tereza Benešová Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Adéla Kopecká Gymnázium Voděradská
Jan Tylk Masarykova Univerzita - Přírodovědecká Fakulta
Tereza Říhová ZŠ Náchod -Plhov
Veronika Martinková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Sára Brandová FUA TUL
Anna Veškrnová Gymnázium Dr. Karla Polesného
Patricie Indráková Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Sofie Susová Gymnázium F.X. Šaldy Liberec
Tomáš Mráz SPŠ stavební
Justýna Stříbrná ZŠ Náchod-Plhov
Sabina Strnadová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Sabina Kajfoszová Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Kristýna Pastrňáková Ostravská univerzita
Elizabeth Pavlovec Open Gate
Michał Wolny Polské gymnázium im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Hedvika Krejzová Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Tereza Macháčková Gymnázium Nad Alejí
Ada Bendlová Malostranské gymnázium
Emma Kubincová Gymnázium Nad Alejí 1952
Petra Fiedlerová Univerzita Hradec Králové
Miroslav Uhlík Vysoká škola ekonomická v Praze
Sára Vandasová SciencesPo
Kateřina Koudelková Gymnázium Třeboň
Johana Buriánková Gymnázium Nad Aleji
Johana Michalová Gymnázium Nad Alejí
Lucie Merxbauerová ZŠ Jana Wericha
Naďa Bubancová Janáčkova konzervatoř v Ostravě
Ema Marková Turnov
Jana Buchtová PORG Ostrava
Denisa Cibulková Boleslavská střední soukromá škola
Viktorie Hrachovcová Gymnázium Jiřího-Gutha Jarkovského
Denisa Cibulková Boleslavská střední soukromá škola
Vojtěch Šebek Gymnázium Nad Alejí
Anežka Paličková PORG Ostrava
Hana Zakoutová PORG Ostrava
Veronika Moravcová PORG Ostrava
Klára Pavelková Střední umělecká škola
Katie Brown Gymnázium Christiana Dopplera
Barbora Janetová PORG Ostrava
Veronika Staňková Malostranské gymnázium
Tomáš Hrubý Slovanské gymnázium Olomouc
Adéla Reicholdová Karlínské gymnázium
Vojtech Bednarek Gymnázium Teplice
Aleksandra Vavroš Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Julie Doležalová Gymnázium Nad Štolou
Daniel Starosta Gymnázium Vlašim
Kristýna Vojtová Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Anna-Marie Inquortová Hollarka
Natálie Havlíková Malostranské gymnázium
Zuzana Šaldová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Soňa Fialová Gymnázium Hladnov
Barbora Hourová Gymnázium Nad Alejí
Tereza Králová Masarykova univerzita Brno
Lukáš Pavol Střední škola služeb a podnikání Ostrava Poruba
Zoe Warmanová Gymnázium Nad Alejí
Pavlína Štroblová Zš Labyrint
Natálie Červená Gymnázium Ústí nad Orlicí
Jan Grňo Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové
Tereza Paukert CZU
Veronika Šímová Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
Rosemarie Černohousová SŠ rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína
Lucie Horálková Karlínská obchodní akademie
Matěj Šťastný Mendelova střední škola, Nový Jičín
Karla Kutláková Gymnázium Nad Štolou
Barbora Podstatová Gymnázium U Libeňského zámku
Adam Tarakji Smíchovská spš
Petra Žbánková Gymnázium, Jírovcova 8
Anna Nondková Gymnázium prof. Jana Patočky
Kateřina Tušilová PORG Ostrava
Natálie Boháčová Masarykovo gymnázium Příbor a.s.
Jiří Žurek FN Motol
Magdalena Novotná Gymnázium Nad Štolou
Markéta Vaverková suš ostrava
Anežka Vrbovcová Waldorfské lyceum Praha
Kateřina Prášilová Masarykova univerzita, Fakulta sociálních studií
René Kluz PORG Ostrava
Anna Kateřina Helingerová Biskupské gymnázium Hradec Králové
Šárka Hejzlarová Jiráskovo gymnázium, Náchod
Eliška Polejová Gymnázium Nad Alejí
Linda Murčová Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Kateřina Šnejdrlová Gymnázium Hranice
Otakar Bartoš Gymnázium Hranice
Marcela Bezoušková Univerzita Karlova
Sára Marie Cimalová Gymnázium Hranice
Markéta Somolová OASpgš Beroun
Nela Hollerová Střední škola obchodní, České Budějovice
Jakub Nevřela Gymnázium Hranice
Vratislav Smetana FA ČVUT
Michaela Koláčná Ambis
Lukáš Jakubíček Gymnázium Hranice
Klára Vašinová Gymnázium Hranice
Namuun Byambajargal Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu
Emil Budín MUNI Brno
Eliška Kolářová VFU Brno
Hana Poledníčková Gymnázium Botičská
Petra Lorencova Práce
Martina Malá Práce
Hana Bostlová Biskupské gymnázium J.N.Neumanna, České Budějovice
Klára Koudelková Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice
Josefina Formanova FF UK
Matilda Bubeníková The English College in Prague
Marie Brožová Masarykovo gymnázium Plzeň
Veronika Nytrovà Polské gymnázium im. Juliusza Słowackiego
Julie Houzarová Gymnázium Třebíč
Martina Slámová Střední odborná škola služeb, obchodu a gastronomie
Monika Schmidtová Střední průmyslová škola oděvní
Marie Dvořáková SUPŠ Bechyně
Agáta Slováčková Malostranské gymnázium
Jonáš Turňa Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jana Sládková Biskupské gymnázium Brno
Charlotte Whiteside SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Adam Pospíšil FSS MUNI
Bára Spilková Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Jan Tenkl Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná skola zdravotnická Znojmo
Žaneta Václavková Gymnázium Hranice
Marek Majer Fakulta Informatiky Masarykovy Univerzity
Barbora Rychecká ZŠ Krásovy domky
Martin Pýcha Gymnázium Nad Alejí
Denisa Majarová Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
Jakub Jedlička Karlínské gymnázium, Praha 8
Jana Vašendová PORG Ostrava
Antonie Placatková Střední umělecká škola Art Econ
Nikola Kreutzová Střední zdravotnická škola
Any Placatková Střední umělecká škola Art Econ
Nikola Kreutzová Střední zdravotnická škola, Hranice, Nová 1820
Filip Varmuža Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Barbora Vohradská ZŠ Komenského Nymburk
Lenka Slavíková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Viktorie Kadlecová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Eva Pelikánová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Adéla Dvořáková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Michal Sklenář Gymnázium Žďár nad Sázavou
Jaroslav Svoboda Gymnázium Žďár nad Sázavou
Eliška Peterková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Dominika Kunstmüllerová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Dominika Šantrůčková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vendula Rousová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Eliška Klusáková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Barbora Gryčová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Karolína Silberová PORG Libeň
Daniel Filippi Gymnázium Žďár nad Sázavou
Jana Bajerová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Daniel Křesťan Gymnázium Žďár nad Sázavou
Michaela Křížová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Matěj Zich Gymnázium Žďár nad Sázavou
Pavel Hájek Gymnázium Žďár nad Sázavou
Simona Chalupová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Soňa Matýsková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Pavlína Rosecká Gymnázium Žďár nad Sázavou
Barbora Boučková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Klára Ondráčková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Anna Romanová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Nikola Veselá Gymnázium Žďár nad Sázavou
Bára Cisáriková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Emil Mourek SOU gastronomie U Krbu, Praha 10
Klára Stupková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Petra Kotovicová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Ellen Olšavská Gymnázium nad Kavalírkou
Petr Mečkovský Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kateřina Fialová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Filip Boháček Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tereza Frantlová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Barbora Kadlecová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Ivana Mašková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Hynek Bareš Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kristýna Šenková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kristýna Matulková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Štursová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Natalie Veselá Střední škola knižní kultury
Sofie Nejedlá Gymnázium Žďár nad Sázavou
Nikola Němcová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Liliana Brožová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Laetitia Rebibo Gymnázium Milady Horákové
Filip Exnar SUPŠ hnn
Veronika Danihelová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tereza Rovenská Gymnázium Žďár nad Sázavou
Marie Blahová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kateřina Novotná Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kristýna Kotíková Střední škola knižní kultury
Lukáš Bartoš Gymnázium Žďár nad Sázavou
Jindra Doležal Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lukáš Vít Gymnázium Žďár nad Sázavou
Marek Váša Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tereza Halová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Václav Černík Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Stárková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Svobodová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Agathe Gefray Gymnázium Žďár nad Sázavou
Milan Jun Gymnázium Žďár nad Sázavou
Nela Červená Gymnázium U Libeňského zámku, Praha 8
Karin Kolesová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Onřej Hromádka Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tereza Krejčová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Silvie Čermáková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Karolína Laudová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Michal Vítek Gymnázium Žďár nad Sázavou
Hana Suková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Vavříková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Aneta Málková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tereza Štěpánová ZŠ SNP
Aleš Novák Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kateřina Klukanová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tereza Marková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Milena Kletečková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Pavla Prokopová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Adam Prokop Gymnázium Žďár nad Sázavou
David Procházka Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Pejchalová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Natálie Rychtářová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Veronika Sedláková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Marek Budzinski Gymnázium Žďár nad Sázavou
Jakub Vítek Gymnázium Žďár nad Sázavou
Natálie Poulová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Alice Rychtářová Art Econ
Bára Havlíčková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Nikola Stará Gymnázium Žďár nad Sázavou
Andrea Popelová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Potocká Gymnázium Žďár nad Sázavou
Natálie Kuttelwascherová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Matěj Ubr Gymnázium Žďár nad Sázavou
Pavlína Hamáková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Němečková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Bára Felcmanová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vojtěch Čermáková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Jessica Hofmanová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vendula Fajmonová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Barbora Vršová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lada Černá Gymnázium Žďár nad Sázavou
Adriana Anna Gruntová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vít Vinopal Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vojtěch Pohanka Gymnázium Žďár nad Sázavou
Anna Macková GJJ Litoměřice
Zdeňka Formánková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vlastimil Čepelák Gymnázium Žďár nad Sázavou
Matěj Navrátil Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kristýna Benešová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Natálie Pokorná SŠ a VOŠ cestovního ruchu České Budějovice
Mikuláš Zažímal Gymnázium Žďár nad Sázavou
Petr Přibyl Gymnázium Žďár nad Sázavou
Ondřej Urban Gymnázium Žďár nad Sázavou
Melike Cetinkaya Gymnázium Žďár nad Sázavou
Tadeáš Bukáček Gymnázium Žďár nad Sázavou
Štěpánka Šťastníková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vendula Paňázová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Kovaříková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kristýna Bukáčková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Helena Štěpánková Gymnázium Nad Štolou
Martinová Hoffmannová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Zara Honková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lenka Dočekalová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Natálie Pošvicová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Markéta Schmiedová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lenka Roubínová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Kateřina Perglová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Adam Malý Gymnázium Žďár nad Sázavou
Petr Kejhar Voš a Suš Václava Hollara
Stella Balearová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Martin Vítek Gymnázium Žďár nad Sázavou
Petra Nováčková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Krajícová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Lucie Zvolánková Gymnázium Žďár nad Sázavou
Berenika Gruntová Gymnázium Žďár nad Sázavou
Patrik Rosecký Gymnázium Žďár nad Sázavou
Vojtěch Mráček Gymnázium Žďár nad Sázavou
Daniel Kacarov Polské gymnázium im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Markéta Gorčíková ZŠ Slovenská
Natálie Veselá Art Econ
Barbora Plaščiaková Církevní ZŠ a SŠ, Plzeň
Filip Jura SŠ Řezbářská Tovačov
Anna Krásná Gymnázium Na Vítězné pláni
Dorota Bartnicka Polské Gymnázium Juliusza Słowackiwgo Český Těšín
Adam Štěpán Gymnázium a SOŠ, Rýmařov
Ria Valterová Gymnázium Lovosice
Natálie Tunová Konzervatoř Duncan centre
Karolína Barvová Gymnázium Lovosice
Janka Makúchová Gymnázium a Obchodní Akademie, Orlová-Lutyně
Anna Navrátilová Gymnázium J. K. Tyla
AnhThu Phamová Gymnázium Lovosice
Karolína Hromasová MKG
Terezie Cieślar Polskie Gimnazjum im. Juliusza Slowackiego v Českém Těšíně
Jana Kriváňová Akademie léčivé výživy
Dominik Šanda SOU Hubalov
Petra Novotná VŠCHT
Valerie Aimová SŠD Lysá nad Labem
Dominik Horváth SPŠS Mělník
Nela Šebestová Gymnázium Nad Štolou
Veronika Jeřábková Střední škola designu Lysá nad Labem
Natálie Zdražilová ČVUT
Kristina Szonowská FFUK
Johanna Pěchoučková Arcibiskupské gymnázium
Dominik Budziewski Masarykova obchodní akademie, Jičín
Karolína Tučková VŠE
Jakub Lebduška SŠD Lysá nad Labem
Dušan Surovka Masarykova obchodní akademie, Jičín
Josef Šturma Osmileté gymnázium Mladá Boleslav
Adéla Burdová Masarykova obchodní akademie, Jičín
Ivana Štencová Gymnázium Praha 6, Nad Alejí 1952
Anežka Kopečková Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Nela Zimová Masarykovo klasické gymnázium Říčany
Denisa Ciprysova Masarykova Obchodní akademie
Václav Rendl Nestudent
Martina Smolková Univerzita Palackého Olomouc
Sabina Škodová Jgn
Anna Kořínková SUPŠS Železný Brod
Nela Karatsiolisová Masarykova obchodní akademie
Amálie Tesařová Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Michaela Kučerová SOŠ VMZ a JŠ
Kristýna Kajerová Karlínské gymnázium
Hana Kročáková Karlínská OA a VOŠE
Jan Andrys Česke vysoké učení technické
script4487 NPC175756 Gymnázium
Anna Semecká Educanet Praha
manybots alreadyhere letsdietogether
Jan Hauptman Lesnická škola Písek
Martin Vilimovský Gymnázium Jiřího-Gutha Jarkovského
Michael Šimek Střední průmyslová škola strojírenská Kolín
Mojmír Čalkovský The English College in Prague
Radka Svobodová Masarykova Obchodní Akademie, Jičín
Romana Chudá Střední umělecká Prostějov
Dominika Reichensdörferová Jihočeská univerzita
Ema Novotná Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí
Darina Zavadilová Vysoká škola uměleckoprůmyslová
Tereza Urbanczyková Gymnázium Karviná
Veronika Šrédlová Vyšší odborná a střední škola průmyslová Varnsdorf
Agata Bartnicka Polské gymnázium Juliisza Słowackiego Český Těšin
Blanka Kohoutková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Eliška Hrachová Gymnázium u Libeňského zámku
Karolina Sritrova Gymnázium Nad Stolou
Amálie Špachtová Taneční konzervatoř
Christine Hla Shwe Taneční konzervatoř hl.m. Praha
Dita Vrabčeková Univerzita Hradec Králové
Eliška Mikesková Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Martin Michael Monz Masarykova univerzita
Kristýna Jiránková Univerzita Karlova
Michalq Fialová Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135
Eliška Hušková SZŠ Ruská
Kateřina Profousová Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh
Natálie Ručková Gymnázium Bruntál
Magdaléna Kocichová Gymnázium Petra Bezruče, Místek
Libuše Sadilova Gymnázium Uherské Hradiště
Magdalena Szyja Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
Lucie Klementová Gymnázium Havlíčkův Brod
Zuzana Rozkošná Gymnázium Boskovice
Michaela Piňosová Jiráskovo gymnázium
Petr Scribani SOŠ Charbulova, Brno
Kateřina Štulcová Gymnázium Arcus
Jiří Salajka Gymnázium Chomutov
Martin Miseroni Lednicky Rakouske gymnazium v Praze o.p.s.
Magdalena Dvořáková Gymnázium Evropská
Zuzana Coufalová Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150
Marek Adam Univerzita Palackého v Olomouci
Anna Plesarová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Monika Smiešková Gymnázium Opatov
Pavel Dokládal Střední škola polytechnická Brno, jílová
Filip Štěpánek Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Tereza Kašperková Gymnázium Opatov
Veronika Holá Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Agáta Göttelová Gymnázium Christiana Dopplera
Vojtěch Bílek Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD, Znojmo S.R.O
Vojtěch Čižmář Cmgasošpg
Jakub Starec Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Eliška Lajblová Gymnázium Děčín
Lukáš Nágl Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
Lucie Kvízová Gymnázium Děčín
Karolína Žáčková FHS
Ondřej Petrach Gymnázium Opatov
Anna Wagnerová Arcibiskupské gymnázium Kroměříž
Nemame jiny moznosti Nez jadernou energii Tahle petice udela hovno
Alžběta Zmidlochová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Kateřina Oravcová Střední škola obchodu, služeb a řemesel, Tábor
Karel Šašek SSUPŠ Zámeček, s.r.o
Eva Ometák Koťatková Na mateřské dovolené
Anita Čermáková Resslova 8 obchodní akademie
Aneta Vidláková gymnázium Jihlava
Aneta Vidláková gymnázium Jihlava
Ivana Nguyen Hotelová škola Radlická
Anežka Slováčková Gymnázium Jana Nerudy
Magdaléna Eliášová Gymnázium Příbram Legionářů 402
Karolína Beranová Gymnázium Na Zatlance
Marek Váňa Akademie - Gymnázium, VOŠ, SOŠUP, Světlá nad Sázavou
Vojtěch Luňák Gymnázium Jana Nerudy
Barbora Kaprálková 2 ZŠ Kolín
Daniel Vesecjy Gymnázium Praha 4
Adéla Pecinová 2.Zš Kolín
Tereza Bílá Gymnázium Nad Kavalírkou
Adéla Holancová Zš Komenského 15
Anna Sara Černá Gymnázium F. X. Šaldy
Šárka Topolová Gymnázium J.Š. Baara
Eliška Kubíková Gymnázium Na Vítězné pláni
Barbora Šiňorová SOŠ a SZŠ Benešov
Anna Fotijevová Arcibiskupské gymnázium
Anežka Argaláčová Gymnázium Nad Štolou
Tereza Koňasová Gymnázium Nad Kavalírkou
Daniel Brácha Střední škola informatiky a finančních služeb
Petr Kosejk Gymnázium Jaroslava Žáka
Pavlína Racková Hotelová škola
Veronika Beránková Akademické gymnázium hl. města Prahy, Štěpánská
Brigita Andrýsková Obchodní akademie
Iveta Pihávková Gymnázium Praha 4,Na Vítězné pláni
Doubravka Koláčková Střední umělecká škola, Ostrava
Nikola Hrabánková Gymnázium Přípotoční
Markéta Kubešová Biskupské Gymnázium J.N.Neumanna,České Budějovicd
Barbora Kawuloková Gymnázium a střední odborná škola Cihelní 410 Frýdek-Místek
Karolína Štoglová Gymnázium Nad Kavalírkou
Diana Čadová OA, SOŠ a SOU Třeboň
Lea Bilá Gymnázium Jana Nerudy
Marie Krédlová ZŠ Smetanova
Kateřina Kaššová Střední škola obchodu a služeb s právem na jazykové zkoušky Tábor
Anežka Berková SGV
Mili Slouková University of Northampton, UK
Marie Hořavová OABK Blansko
Viola Siblíková Gymnázium B. Hrabala v Nmyburce
Tereza Sedlmajerová Právní akademie Liberec
Tereza Staňová Gymnázium Opatov
Lucie Rousková Gymnázium Postupická
Jindřich Kaláb Gymnázium teplice
Kateřina Konečná Gymnázium Hejčín, Olomouc
Sofiya Harhay Městské Gymnázium a SOŠ Úpice
Nadiya Harhay Městský gymnázium a SOŠ Úpice
Anna Svobodová Gymnázium Jana Nerudy
Lukáš Vyšata waldorfska skola jinonice
Jan Hampl Gymnázium Olomouc - Hejčín
Adam Homola VOŠ a SZeŠ Benešov
Tien Hung Nguyen Anglické gymnázium - The English College in Prague
Julie Eliášová Křesťanské gymnázium
Veronika Valachová již po škole, učím na SŠ
Julie Scholzová Open Gate
Marek Eiderna VŠZ Praha, PřF UK
Ondřej Kokrda Masarykova univerzita
Petr Zacpal Univerzita palackého v Olomouci
Petr Michalec Gymnázium Olomouc–Hejčín
Viola Ebermannová Gymnázium Jana Keplera
Kateřina Bartošová SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a jazyková škola s právem státních jazykových zkoušek
Barbora Zíková Gymnázium J. S. Machara
Michael Cardal Masarykova obchodní akademie v Kicine
Marie Jiráková Vysoká škola kreativní komunikace
Filip Touš Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Radim Smisitel Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Ostrava
Antonie Bystroňová SOŠ pedagogická a Gymnázium Evropská
Adéla Ženíšková SSJS Tábor
Magda Machačová Gymnázium Olomouc Hejčín
Amálie Andělová ZŠ Brána jazyků
Petr Lysák Gymnázium Valašské Klobouky
Eliška Zálabská Gymnázium F.X. Šaldy
Johana Žujičová Gymnázium Na Vítězné pláni
Tymur Kochetkov Gymnázium na Vítězné pláni
Klára Peschková Všeobecné a sportovní Gymnázium Bruntál
Lenka Ježková Gymnázium Na Vítězné pláni
Eliška Lipková Gymnázium Na Vítězné Pláni
Jakub Čížkovský Gymnázium Na Vítězné pláni
Anna Klimoszová Gymnázium Na Vítězné pláni
Eliška Kurečková Gymnázium Jana Nerudy
Jakub Matejka Gymnázium Na Vítězné pláni
Natálie Šilhavá SOŠP a Gymnázium Evropská
Barbora Macháčková Gymnázium Frýdlant
Markéta Zíková Gymnázium Na Vítězné pláni
Veronika Vondrášková ZŠ Zborovská 2696
Eliška Slavíková Janáčkova akademie múzických umění Brno
Anna Půlpánová Gymnázium Na Vítězné pláni
Žaneta Špánková Gymnázium Nad Alejí
Eliška Peroutková Gymnázium Postupická
Jana Nováčková Gymnázium Ústí nad Orlicí
Michaela Richterová Gymnázium Kroměříž
michaela janiczková střední umělecká škola, ostrava
Vojtěch Weisbauer ČZU
Martin Matěj Gymnázium Šternberk
Daniela Parwová SŠE Na Jízdárně Ostrava
Julie Horčáková SPŠST Panská
Radmila Peschková VSG, Bruntál
Kryštof Waněk gymnázium Jateční, Ústí nad Labem
Vendula Berková Jiráskovo gymnázium Náchod
Linda Dvořáčková Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Karolína Beštová Obchodní akademie Plzeň
Vojtěch Peterka 2. ZŠ Rakovník
Petr Ceh Univerzita Palackého
Mariana Müllerová Gymnázium prof. Jana Patočky
Ondřej Thiel COP Sezimovo Ústí
Michaela Bartošová Vškk
Pavla Kopřivová Difa Jamu
Aneta Vlášková Obchodí akademie, Hradec Králové
Karolína Lovětínská Karlínská OA a VOŠE
Alice Kadrmasová ZŠ brana jazyků s RVM
Josef Pulda OA Tábor
Renata Hronová Slezská univerzita v Opavě
Šimon Srb Gymnázium Na Vítězné pláni
Martina Tvrdá VŠE v Praze
Karolína Sedláčková Gymnázium Nový PORG
Alžběta Fišerová Vyšší odborná škola herecká
Anna Vondrů Konzervatoř evangelické akademie
Petr Jedlička ZČU
Petr Jedlička ZČU
Kryštof Karel Univerzita Karlova
aneta nemejtová Jiráskovo Gymnázium, Náchod
aneta nemejtová Jiráskovo Gymnázium, Náchod
Anna Lustigová Supš a Voš Turnov
Anežka Císařová SPŠ Tábor
Sára Gilíková Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Radka Opltová Gymnázium Opatov
Kateřina Císařová Divadelní fakulta AMU
Vojtěch Josua Pretorius Gymnázium Žamberk
Magdalena Roubalová Ostravská Univerzita
Anna Burdová ZŠ Týniště n. Orl.
Luboš Bílek Gymnázium J. Opletala Litovel (absolvent)
Petr Doležal SPŠD Masná
Karolína Knoulichová Gymnázium Dobruška
Adam Holas Gymnázium Matyáše Lercha
Mikoláš Koutný Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Petra Závišová Českoslovanská akademie obchodní
Jáchym Víteček Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Veronika Urbanová Jiráskovo gymnázium Náchod
Isabela Jáchim Gymnázium Františka Křižíka
Magdalena Gažiová SZŠ a VOŠ Č. Budějovice
Eliska Boburkova 2.lf
Tomáš Skála Gymnázium Volgogradská 6a
Vendula Krobová Gymnázium Olgy Havlové
David Nováček Gymnázium Voděradská
Jan Váňa Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor
Ester Kocábová Gymnázium Pierra de Coubertina
Alena Zemanová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Tomáš Holub Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Tereza Šimsová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Petra Novosadová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Pavel Jelínek Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Adéla Petřeková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Kryštof Kantor Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Isabela Indruchová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Radka Jaskulová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Markéta Mandulová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Soňa Zoulová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Natálie Hrušková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Vojtěch Perutka Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Linda Lattová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Beata Hurychová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Martin Vozák Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Anna Hurychová Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Lukáš Podzemný Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Lucie Stržínková Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
Klára Zimmermannová Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Eva Virágová Jihočeská univerzita
Hana Fischerová Gymnázium Nad Alejí
Barbora Hartmanová Gymnázium Nad Štolou
Andrea Brklová Academia Mercurii soukromá střední škola, s.r.o.
Šimon Svoboda GPDC Tábor
Matyáš Vítek Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, s.r.o.
Veronika Uhlířová Univerzita Hradec Králové
Veronika Buchová ČAO, střední odborná škola, Resslova 5, 120 00 Praha 2
Kamila Klozová Českoslovanská akademie obchodní, Praha 2, Resslova 5
Adéla Vacková Letohradské soukromé gymnázium
Adam Misar Gymnázium Na Vítězné pláni
Franziska Soukupová FA ČVUT
Tereza Žirovnická GPdC Tábor
Smáli Aurora Rznětínská Pod Marjánkou
Johana Vodičková Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
Veronika Vodičková Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
Denisa Chramostová SŠZ A OA RUMBURK
Tomáš Kudláček Gymnázium Přírodní škola
Eliška Holátková SOŠS Olomouc
Nela Hauptmanová Gymnázium Český Brod
Anhelina Popovych OA,SOŠ a SOU Třeboň
Beáta Kratochvílová ZŠ a MŠ Husova 1570 Tábor
Věra Sukupová Obchodní akademie Valašské Meziříčí
Vojtěch Hlavenka Klasické a španělské Gymnázium Brno-Bystrc
Adéla Hauptmanová Gymnázium Český Brod
Alžběta Blažková Gymnázium Český Brod
Kryštof Dohnal SUPŠ a VOŠ Turnov
Kristýna Čejková Gymnázium Český Brod
Martin Motlíček Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
Dan Hejkal Jiráskovo gymnázium Náchod
Terezie Škodová Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
Anna Letová Gymnázium Pierra de Coubertina
Václav Pelouch Univerzita Karlova
Anna Grebíková Gymnázium Českolipská 373/27, 190 00 Praha 9
Gabriela Mintělová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Natanael Trusina Evangelická akademie
Adéla Pivoňková OA Tábor
Jan Kantor Polskie gimnazjum im. Juliusza Slowackiego w Czeskim Cieszynie
Anna Holá Gymnázium Český Brod
Nela Bláhová Gymnázium Český Brod
Veronika Vaňová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Anna Chabrová Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Nikola Petříková Univerzita Karlova
Kateřina Kynkalová Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762.
Zuzana Hornichová Gymnázium Pierra de Coubertina
Marie Ševěčková Gymnázium Český Brod
Šárka Bryndačová Gymnázium Český Brod
Karolína Fárníková Gymnázium PdC, Tábor
Klára Jiroušková Gymnázium Blovice
Julie Richterová Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka
Štěpán Mikula Pražské Humanitní Gymnázium
Anna Drake Gymnázium Nad Alejí
Veronika Kotrbová VŠTE v Českých Budějovicích
Michaela Turečková Ju
Jan Kovář SOŠ ekologická a potravinářská ve Veselí n. Lužnicí
Remi Dzian Gymnázium, Praha 5 Na Zatlance 11
Eliška Dorušková Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Ondřej Tadlík Gymnázium Česká Lípa
Nikol Nováková Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Klára Kolouchová ZŠ Martina Lutera
Kristýna Komorousová Obchodní akademie, SOŠ, JŠ, Hradec Králové
Julie Schmidtová FF UK
Kateřina Vávrová FFUK
Lucie Sobotková Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami v Novém Městě na Moravě
Klara Svecova The Hague University
Hana Knitlová ZŠ Albrechtická
Lucie Zemanová Gymnázium Oty Pavla
Šárka Tomečková ZŠ Gabry a Málinky
Lukáš Kudláček Gymnázium, Špitálská 2
Ondřej Dehner Mendelovo gymnázium Opava
Julie Nguyen ZŠ Mikulova
Jakub Čapka UPS Turnov
Eliška Perutková Mendelova univerzita
Mikuláš Januška Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Pavlína Pokorná Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
Hana Štefanová SZeš Písek
Marek Boháč Gymnázium, Česká 64, České Budějovice
Sebastian Macura Gymnázium Říčany
Abraham Maurer Lauderovy školy
Tomáš Ibl Západočeská univerzita v Plzni
Anežka Písaříková Konzervatoř České Budějovice
Aneta Rajtorová Gymnázium J.A.Komenského Nové Strašecí
Gabriela Mačudová Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
Martin Řimnáč Gymnázium Třeboň
Nikol Krupičková Gymnázium Studentská Havířov
Pavel Nosko Gymnázium, Třeboň
Tereza Urbanová Gymnázium Třeboň
Iva Burkovičová Střední odborná škola waldorfská v Ostravě
Václav Bálek SOŠ WALDORF OSTRAVA
Nela Lošťáková Waldorfské lyceum, Ostrava
Kristýna Tůmová SOŠ waldorfská v Ostravě-Porubě
Týna Boukalová Střední průmyslová škola sdělovací techniky Panská
Hana Večeřová Střední škola designu a módy Prostějov
Lucie Landová Gymnázium Třeboň, Na Sadech 308
Slavomír Kopřiva Vitkovicka Stredni Prumyslova Skola
Štěpánka Svatá ZŠ T.G.M. Milovice
Anna Misterková Gymnázium Jana Palacha Mělník
Andrea Gajdečková Gymnázium Ostrava-Zábřeh
Anežka Šípová ZŠ Povrly
Hana Michálková Českoslovanská obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše
Vojtěch Drozen AVU
Daniel Halmo Zemědělská akademie Hořice
Adam Nainar Gymnázium Hostivice
Matyáš Zdeněk Středa TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Praha, s.r.o.
Jan Kotas Vysoké učení technické v Brně
Eliška Urbanová Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
Sára Krausová Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Markéta Vlčková Gymnázium KodanskK
Lucie Jaskova 1.zš Sedlčany
Nikol Novosadová Gymnázium Olgy Havlové
Jan Hrdlička Fakulta Architektury ČVUT
Petr Matyáš Fakulta architektury České vysoké učení technické v Praze
Petr Kleňha Bankovní akademie
Ema Šmahelová ZŠ Angel
Miroslav Světlák Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
Jan Kavan Střední škola knížní kultůry
Natálie Profotová Střední škola průmyslová hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
Moana Ungrová Česká zemědělská univerzita v Praze
Samuel Novotný ZŠ a MŠ Husova 17 Brno
Natálie Hianiková Gymnázium Elgartova
David Chvátal Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd, Institut politologických studií
Markéta Látalová Gymnázium Olomouc - Hejčín
Denisa Konečná Gymnázium Olomouc Hejčín
Marek Navrátil Gymnázium Olomouc-Hejčín
Tadeáš Hrstka Gymnázium Hejčín
Karolína Jaremová Gymnázium Olomouc Hejčín
Klára Vyhlídalová Gymnázium Olomouc Hejčín
Julie Pluhařová Gymnázium Hejčín Olomouc
Marie Popelková Střední škola logistiky a chemie Olomouc, U Hradiska 29
Kristýna Nová Střední škola knižní kultury
Julie Adltová Gymnázium J.A. Komenského, Nové Strašecí
Jan Matyáš Klaus SOŠ Stavební Karlovy Vary
Jan Matyáš Klaus SOŠ STAVEBNI KARLOVY VARY
Anna Jeřábková Gymnázium a OA Bučovice
Klára Šimková Gymnázium Lesní čtvrť
Martin Skoupil Gymnázium, Olomouc - Hejčín
Pavlína Kroužková PORG Libeň
Josef Maňák důchodce
Anna Grabherrová Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
Ludvík Jirků SŠES Jesenicka
Jan Voženílek Gymnázium Voděradská
Nikola Svobodová Masarykova Univerzita, Brno
Olga Kosjakova English College of Prague
Johana Zachová Gymnázium Jihlava
Marie Juláková EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií
Viktorie Konečná Zš Gajdošova 3
Robert Buček ZŠ Blažkova
Tereza Ježková Gymnázium Brno-Řečkovice
Katerina Franekova Novy Porg
Johana Hamonová Gymnázium Ústí nad Orlicí
Linh Vu Thao Gymnázium Evolution Jižní Město
Lucie Pučelíková Gymnázium Evolution Jižní Město
Tomáš Klečka Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb
Rozálie Kokešová Gymnázium Evolution Jižní město
Andrea Laštovičková Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd
Amálie Stoklasová Základní škola Slovan Kroměříž
Eliška Mauerová Gymnázium Jevíčko
Kateřina Svobodová Střední průmyslová škola, Trutnov
Tereza Louková Gymnázium Jana Keplera
Eliška Soustružníková SŠ Náhorní
Jana Přílepková Střední zdravotnická škola Tábor
Naneta Jiráková Gymnázium Chodovická 2250
Jan Hanzal Gymnázium Benešov
Matěj Černý Soš s Sou Neklanova Roudnice nad Labem
Kryštof Svoboda VUT Brno
Tobiáš Dvořák Gymnázium Tišnov
Tereza Hachová PORG
Vladyslava Kovbasjuk Gymnázium Budějovická
Kristýna Bedleková Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř
Štěpán minařík ČVUT
Michaela Krejčová Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, Českých Budějovicích
Adam Šmíd Waldorfské lyceum Praha
Andrea Vargová Spšch Pardubice
Zuzana Krčmařová Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Tereza Bendová OA Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13
Dora Fišerová Střední uměleckoprůmyslová škola na Žižkově
Filip Nejedlý Gymnázium Jiřího Gutha Jarkovského
Jana Nejezchlebová Spš Jedovnice
Jakub Vaníček Gymnázium Špitálská, Praha 9, Vysočany
Anna Velebová Gymnázium Arcus
Lucie Kohoutová Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice
Kateřina Krásová Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice
kamila osuská již vystudovaná
Pavlína Vaňková Jiráskovo gymnázium Náchod
Viliam Hoffman Staatliche Realschule Miltenberg am Main
Amálie Hilgertová Vysoká škola ekonomická
Tereza Chovancová Fortika
Milan Pišl Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace
Lukáš Pavlousek ČVUT Fakulta architektury
Lucia Sadecka VUT fakulta výtvarných umění Brno
Samuel Vodák OA a VOŠE Tábor
Anna Lörinczová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jana Pfefrová Československá akademie obchodní, Resslova 5
Martin Hubata Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23
Eliška Gabrielová Soukromá obchodní akademie Hradec Králové
Adéla Sopuchová Vysoká škola ekonomická v Praze
Tomáš Tichý SPŠ a SOŠ profesora Švejcara Plzň
Anna Palarčíková Slovanské Gymnázium Olomouc
Alexandra Hazuková Církevní Gymnázium Plzeň
Lucie Navrátilová FAMU
Valerie Hadravová Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko
Denisa Vondrakova SUPSS Kamenicky Senov
Kateřina Ondráková Střední škola cestovního ruchu a grafického designu s. r. o. Pardubice
Marika Tkáčová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Nikola Kuchařová Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Anna Mezníková SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo
Aneta Petlachová Tauferova střední odborná škola veterinární v Kroměříži
Dominika Bastlová SPgŠ a SZŠ Krnov
Tomáš Kraus ZŠ Ještědská
Anna Slezáková Gymnázium Boženy Němcové
Zuzana Pondělíčková ZŠ nám. Curieových
Kryštof Razák Gymnázium Mnichovo Hradiště
Zuzana Kratochvílová Gymnázium Matyáše Lercha
Hana Wognarová 1st international school of ostrava
Kristýna Hargašová Ambis
Laura Sára Hanušová Střední umělecko-průmyslová škola Uherské Hradiště
Alena Foukalová SUPŠ Uherske Hradiště
Pavla Illková Střední uměleckoprůmyslová skola Uherské Hradiště
Tereza Vyhnalová Gymnázium Benešov
Kateřina Sagnerová Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Milan Honusek, Mgr., CSc. jaderný fyzik v důchodu
Barbora Novotná Gymnázium Chodovická
Filip Šulc Voš Spš automobilní a technická
Blanka Skalová Univerzita Hradec Králové
Klára Houšková Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Žofie Ema Ekrtová Malostranské gymnázium
Roman Vanický Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice
Jan Jelínek Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Dorota Poláková Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Anna Mičolová Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Rozálie Metelková Fakulta dopravní ČVUT v Praze
Zuzana Hadrová Gymnázium Jiřího Wolkera
Eliška Kotková Gymnázium Na Vítězné pláni
Anna Zukalová Gynnázium, Slovanské náměstí 3, Brno
Eliška Skalová ZŠ Smiřice
Adéla Tichá Základní škola Antonína Bratršovského
Barbora Sekyrová Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
Magdalena Tomanová střední škola gastronomická a hotelová S.R.O.
Dorota Bělková Gymnázium Boženy Němcové
Štěpánka Trnková OAMB
Barbora Štětinová Gymnázium Prachatice
Markéta Runčíková SUPŠS Železný Brod
Viktorie Vráblíková Klasické a španělské gymnázium, Brno - Bystrc
Adéla Růžičková Gymnázium a střední škola Plasy
Anna Soldátová SOŠP,VOŠP a gymnázium evropská 33
Alena Šubová Slovanské gymnázium Olomouc
Anna Dragonová Gymnázium Chodovická
Matěj Skořepa Univerzita Karlova
Bára Vargová SŠ hotelnictví a služeb a VOŠ Opava, odmaturováno
Michaela Křížová Slezská univerzita Opava
Adriana Zvařičová Slezská univerzita
Zuzana Čarnecká Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Anna Linhartová Gymnázium Na Pražačce
Andrea Nikodemová Gymnázium Písek
Nikola Ausficírová Slezské gymnázium Opava
Tereza Gajdošíková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Veronika Rokosová Střední zdravotnická škola, Opava
Marie Kubačková SZŠ Opava
Karolína Koucká Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov
Eliška Mihačová Slezské gymnagymn Opava
Kateřina Zetková Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť
Lucie Fišerová Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Robert Tannert Gymnázium Bílina
Patricie Vanická ZŠ M. Choceňského, Choceň
Vendula Hrubá Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť
Jan Divila Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Jan Borovička Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
David Baránek Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno
Magdalena Kaniewska Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Kateřina Brychtová ZŠ T.G.M Blansko
Markéta Svobodová VŠE Praha
Anna Řehořková Univerzita Karlova, Filozofická fakulta
Anna Kozlova Gymnázium Nad Štolou
Markéta Křivánková Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Zuzana Votroubková Střední Škola Uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
Alena Fullsackova Česká zemedelska univerzita
Gabriela Šterclová Masarykova universita
Amálie Šachová Gymnázium Benešov
Sára Weberová Střední škola obchodu a služeb Trmice
Kamila Borovcová CMG a SOŠPG Brno
Anežka Táborská Gymnázium U Libeňského zámku
Tereza Eva Valová Gymnázium Otrokovice
Natálie Mašková Biskupské gymnázium Brno
Natálie Součková OHS Turnov
Kateřina Světláková Gymnázium Polička
Emma Sušovská Základní škola T.G.M Hnojník
Patrik Dohnal UTB ve Zlíně
Michaela Vitvarová Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hradec Králové
David Peřich ZŠ Petřiny Sever
Alena Michálková OA-Kubelíkova
Barbora Kolaříková Univerzita Karlova
Eliška Dvořáková První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové
Ivana Krumlová Masarykova univerzita
Luboš Spálenka Střední zemědělská škola a Vyšší odborná škola Benešov
Alice Pujinová Gymnázium Otrokovice
Karolína Matulíková Gymnázium Otrokovice
Dominik Kalouda Mgo
Ondřej Nečas Matiční gymaznium Ostrava
Šárka Martínková soš a sou čakovice
Rozálie Niké Mošovská ZŠ JÚŠ
Michaela Zárubová Základní škola a gymnázium města Konice
David Seltenreich GYBU
Nikola Proňová Gymnázium Budějovická
Michaela Urbanová Církevní gymnázium Plzeň
Adéla Mužíková Gybu
Zuzana Chlumecká Gymnázium Budějovická
Matěj Mothejzík Mensa gymnázium
Sydney Greer Univerzita Hradec Králové
Sára Mudrová Gymnázium Benešov
Filip Čermák Gymnasium evolition Jižní Město
Magdalena Šimurdová FaVU
Natálie Fleissigová ZŠ Kunratice
Alena Cahynová VOŠ a SZŠ Alšovo nábřeží
Štěpánka Navrátilová Integrovaná střední škola Moravská Třebová
Tereza Štelcová Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
Veronika Sochrová Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, Resslova 8
Vanessa Nguyen Gymnázium Voděradská
Martina Vondrová matka
Hubert Lustig Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Lucie Bastlova Gymnazium Voderadska
Markéta Martina Kopečná SŠUD Brno
Jonáš Holub Mensa Gymnázium
Dorota Gůrová Gymnázium Evolution Jižní město
Magdaléna Fojtů Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
Klára Kulčáková Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnícká škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
Alžběta Kunčíková VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží
Barbora Němečková Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
Lucie Hájková Masarykova univerzita Brno
Adéla Belayová ZŠ Slovenská
Michaela Čermáková Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
Adriana Háblová Gymnázium TGM Zlín
Nina Tietzová SOŠ InterDACT s.r.o
Jan Pavlík Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
Petra Viplerová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Nikola Bursíková Gymnázium Dr. Karla Polesného
Jana Hochmanová Gymnáium Dr. Karla Polesného
Eliška Lupčáková Střední škola Kateřinky - Liberec, s. r. o.
Sophie Spustová .
David Sgall Gymnázium Praha 9, Špitálská 2
Ema Vyjídáková Gymnázium Šternberk
Amálie Chmelová Gymnázium Botičská
Martina Hrušková zaměstnanec
Ludmila Fialová Gymnázium Brno-Řečkovice
Aneta Eliášová Univerzita Karlova
Barbora Balaštová Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Rozalie Neubauerová ZŠ Boženy Němcové
Vanesa Caltová Obchodní akademie a Jazyková škola Písek
Vavřinec Dudek Univerzita Karlova
Michaela Kaplanová Gymnázium Křenová
Filip Šperl Karlova Univerzita
Ema Fischerová PORG Libeň
Marie Tranová Lauderovy školy
Kamila Knedlová Gymznázium Zlín - Lesní čtvrť
Sabina Moravcová Atredni zdravotnická škola, Šumperk
Veronika Kusalíková MUNI
Tereza Režná Střední škola vizuální tvorby
Viktorie Žižákova Gymnázium U libenskeho zámku
Kateřina Macková Gymnázium Benešov
Patrik Winkler SSŠL
Nikolas Horváth Educa-SOŠ
Barbora Borošová Gymnaziu Prof. Jana Patočky
Vojtěch Janků Gymnázium Praha 9, Špitálská 2
Jakub Ferjak Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9
Adam Kříž Gymnázium Praha 9, Špitálská 2
Adéla Krajinová Univerzita Pardubice
Nikolas Bauer Vítkovická střední průmyslová škola
Natalie Halasova Gymnázium a střední odborná škola prelouc
Simona Vyšatová Mendelova univerzita v Brně - Provozně ekonomická fakulta
Simona Blažková Gymnázium a střední odborná Přelouč
Barbora Valníčková Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
Ashton Walker Gymnázium a střední odborná škola Přelouč
Martina Křenková Gymnazium Elišky Krásnohorské
Jiří Hrachový Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc
Jakub Vejšický SPŠ, VOŠ a SOŠ Řemesel a služeb
Lucie Sýkorová Sš a Jš Volyně
Markéta Andresová Technická Univerzita Liberec
David Šándor VOŠ & SOŠ & SOŠŘaS Strakonice
Aneta Klejzarová Integrovaná Střední Škola Živnostenská
Ondřej Bubeník Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice
Julie Hlavničková ZŠW Jinonice
Jana Langrová Jazyková škola Cloverleaf, Ostrava
Linda Drábová Střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
Adam Belšan Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice
Klára Němcová Gymnázium Říčany
Tereza Adamczyková GOA Orlová
Veronika Bilčíková Střední škola společného stravování
Ema Pešatová Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
Martin Mach ČVUT FEL
Denisa Bartoňová ČZU
Ester Kuželová Univerzita Palackého v Olomouci
Nikol Žáková VOŠ & SZŠ 5. května
Oliver Pospíšil Přírodovědné gymnázium PRIGO
Michaela Vacková Gymnázium Jaroslava Žáka
Dina Ibragimová Gymnázium a Hudební Škola hlavního města Prahy
Kateřina Hosmanová Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Denisa Nazarová Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
Lucie Kalendová Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Josef Vaníček Univerzita Karlova
Sophie Zamanová gymnazium jana nerudy
Štěpán Opluštil SPŠE Olomouc
Matyáš Dynka Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Zlín
Roman Kocek Unob
Tereza Klimentová Střední škola informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem
Tadeáš Zemančík VŠB-TUO
tereza násirová gymnázuim Karla Sladkovského
Vendula Skoupá Gymnázium Šternberk
Anna Gončarova První české gymnázium v Karlových Varech
Barbora Kovalová Slovanské gymnázium Olomouc
Lenka Svobodová VUT FAST
Čestmír Zoula Střední zdravotnická škola a Vyšší ... Olomouc
Václav Uzel škola jménem život
Jakub Ježek Gymnázium Boženy Němcové
Tereza Plevová Gymnázium Lesní Čtvrt Zlín
Kristýna Glaserová Masarykova univerzita Fakulta sociálních studií
Klára Pešlová Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice
Anna Strenková FF UK
Pavla Haužvicová Gymnázium Jaroslava Žáka
Terezie Šubrtová OA Kubelíkova
Daniela Haužvicová Základní škola Smiřice
Lukáš Stibor Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
Kateřina Hajnová Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Zuzana Švarcová Masarykova univerzita, Brno
Josefína Kvíčalová Cyrilometodějské gymnázium
Andrea Puchelová Gymnázium Kladno
Elizaveta Kalmykova Střední průmyslová škola Zlín
Sára Pokorná Lauderovy školy
Daniel Padrta Gymnázium Brno-Řečkovice
Ondřej Ridl Univerzita Palackého v Olomouci
Josefína Hudcová Gymnázium Palackého 191/1, Mladá Boleslav
Kateřina Hlaváčková Masarykova univerzita
Inka Gondková štřední odborná škola AHOL, Ostrava
Miroslav Jucha Gymnázium Matyáše Lercha
Lucie Hušková UHK
Matěj Koliáš Gymnázium Nad Alejí
Štěpánka Zbytovská Střední škola umění a designu, Brno
Natálie Stará Univerzita Hradec Králové
Matyáš Hanzlík Pedagogické lyceum Praha Evropská 33
Nikola Krásová První české gymnázium v Karlových Varech
Kateřina Hrnčářová První české gymnázium v Karlových Varech
Kristýna Kubinová Janáčkova Konzervatoř Ostrava
Albert Kolář Gymnazium nad Alejí
Anežka Kuncová Masarykova Univerzita
Bára Líbalová Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Lucie Přikrylová Gymnázium Voděradská
Sabina Markova Pedgym kv
Adéla Kopřivová GMHS
Štěpán Vácha Gymnázium Benešov
Sára Volfová Gymnázium Benešov
Kristián Toman SPŠST Panská
Prokop Spáčil GEVO Sázavská
Jakub Daniel Mejsnar Gymnázium Jana Palacha Mělník
Františka Špačková Waldorfské lyceum Praha
Nikol Žaranová Karlínská obchodní akademia a VOŠE
Lenka Šichová Gymnázium Benešov
Eliška Pomikálková Střední škola elektrotechniky, informatiky a multimédií
Marina Komarkova SPŠST Panská
Bára Táčnerová Střední škola elektrotechniky, informatiky a multimédii
Eliška Nosková Gymnázium Arabská
Bety Šimková Sš elektrotechniky, informatiky a multimédií
Jana Čelustková Gymnázium Jana Keplera
Michaela Venerová Gymnázium Benešov
Magdaléna Barancová UK FTVS
Aleš Rubáš ZČU Plzeň
Sofie Králová Lycée français de Prague
Maja Winterová Lycée français de Prague
Žofie Strunecká Lauderovy školy Praha
Lukáš Hronek Gymnázium Nad Kavalírkou
Patrik Rohovsky VSB-TUO
Miroslav Masný Masarykova Univerzita
Jáchym Šíla Waldorfské lyceum
Sára Zachová ZŠ J. Š. Baara
Anežka Vacková Gymnázium Český Krumlov
Martin Bláha Vysoká škola ekonomická, Praha
Veronika Zaderlíková Zakladní škola Boženy Němcové
Sabina Mužíková SŠIS Dvůr Králové nad Labem
Adéla Nekvasilová Zš Kunratice
Anežka Wysogladová ZŠ Kunratice
Tereza Kubátová Střední škola cestovního ruchu a grafického designu Pardubice
Tomáš Schejbal FF UK v Praze